Skocz do zawartości
Forum

Dzieci Rocznik 2004


Rekomendowane odpowiedzi

no pewnie ze mam racje! oczywiscie z umiarem ale juz przestalam sie przejmowac bo jak nie to by sie zycie spedzalo z kalkulatorkiem w rece i z fatum wagi po nocach :lol:
moj K nie jest zbyt "wymagajacy" nie musi miec laski nebeskiej ;) oczywiscie babke zadbana ale nie koniecznie o talii top modela
no to mam poparcie mojego DH wiec tym bardziej :)
poki nie jestem podobna do wieloryba to wszystko jest ok :)

Odnośnik do komentarza

o ;)
a ja bym chciała miec chociaz kilka cm nogi dłuższe a co za tym idzie szczuplejsze :Śmiech::Śmiech:

ale dopóki wieloryba tez nie przypominam to chyba dobrze ;)

w kazdym razie dzisiaj nie mam ochoty na nic do jedzenia-doslownie
wrcilam z panienskiego przed 5.00 o 7.00 Bartus juz nie spal
w zoladku czuje jeszcze troszke wina i dodatkow i skreca mnie na widok jedzenia i tylko trzymam powieki ktore opadaja ;)

Odnośnik do komentarza

atena, plaski brzuszek to moje marzenie albo raczej na granicy fantazmu :lol:
cwiczylam przez 2 miesiace i zero efektow, no to przestalam bo jak nie widze rezultatow moich staran to sie zniechecam :)
a sie naprawde staralam...

ja na nogi narzekac nie moge tylko zeby ten brzuch jakis taki ladniejszy byl... reszta taka sobie ale w tlumie ujdzie, tylko ten brzuch, flak z oponka, niezle zestawienie, nie?? a ja nie mam wymowki ze w ciazy przytylam bo w jednej jak i drugiej mnie przybylo raptem po 8/9kg...

malgosia, to dzis do lozka wczesniej zasuwaj a nie siedz na parentingu ;)

Odnośnik do komentarza

cwiczylam przez 2 miesiace i zero efektow
wow podziwiam, ja bym chciała widzieć efekt po dwóch dniach :)
bo w jednej jak i drugiej mnie przybylo raptem po 8/9kg...
rany, jak Ty to zrobiłaś, ja marzyłam, zeby tak 12 tylko, no 16 to góra, a tu w jednej 27 w drugiej 24 brrr
skreca mnie na widok jedzenia i tylko trzymam powieki ktore opadaja
kurka a mnie nie skręca, nie wiem co gorsze

Odnośnik do komentarza

no atena, ja tez taka niecierpliwa jestem ze bym chciala po dwoch dniach widziec efekty, ale sie zawzielam i powiedzialam ze dam rade. no i dalam ale po to zeby efektow nie ujrzec, ale bylam zawiedziona, powaznie to mysle ze tylko operacyjnie tego mojego flaka mozna naprawic, bo mam bardzo nieelastyczna skore i jak raz przytyje to nawet jesli schudne to i tak skory wszedzie "pelno"
taka moja nieszczesna natura :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...