Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

Wszystkim Świętującym składam najlepsze życzenia!!!

Dziękuję za życzenia dla Adasia. Niesamowite, że to już 8 latek!
W weekend robiliśmy imprezę dla rodziny, ale Adaś chciałby jeszcze dla kolegów z klasy. Jeszcze nie wiem czy zrobimy, bo nie bardzo jest kiedy ;)

Pozdrawiam :)

PS. Nie mogę się odnaleźć po tych zmianach na forum.

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny
nie byłam tu chyba dobrych parę lat, ale przed jutrzejszymi urodzinami Szymona myśli poszybowały w Waszą stronę. Bo w końcu w tym roku to piękna 10 rocznica narodzin naszych "maluchów"

Więc wszystkim dzisiejszym i tegorocznym jubilatom życzę zdrówka, sił, poznawania świata, otwartosci, miłości, samych doberych chwil, radości razy 100!!!!!

Zaraz poczytam sobie co tam u Was słychać

.....

monthly_2015_03/mm-2005-zapraszam_26683.jpg

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/d3fd7e8a.gif
Szaymon 10 lat
Franio 5 lat

Odnośnik do komentarza

Nooo, nasze pociechy po raz pierwszy mają dwucyfrowe urodziny :)))
10 lat robi wrażenie!

A u nas jakoś leci ;). Z istotniejszych wydarzeń, to jak widzisz doczekałam się trzeciego synka :). W domu mam samych facetów, bo nawet kot nie jest płci pięknej ;)
Do czerwca jestem na macierzyńskim, a potem zobaczymy. Punktem wyjścia będzie to czy Jaś dostanie się do żłobka. Jak się nie dostanie, to tragedii nie będzie ;)

A co u Was? :)

Odnośnik do komentarza

Ach wiem jak to jest być jedyną kobietką w domu, u nas pies też nie jest płci pięknej:) Wiec różnimy się tylko liczbą facetów w domu.

A ja pracuje sobię już dużo spokojniej niż 2-3 lata temu, tylko w swoim gabinecie, mam więcej czasu dla chłopaków. Miałam juz dość wiecznej gonitwy między przychodniami. Może finanse nie są zawsze regularne, czasem jest mniej pacjentów ale powiem Ci że mam to gdzieś. Jakoś moje potrzeby się zmniejszyły nie gonie już za nowościami, ciuchami, drogimi kosmetykami.....czasem jakąś tam przyjemność sobie sprawię. Dzieci tez uczę ze być to nie znaczy mieć ....cieżko bo wiadomo w swoim środowisku sie nakręcają.
Jedyne co to chciałabym mieć trochę większą przestrzeń w sensie mieszkania bo nam ciasno i wieczny chaos w tym domu. A chęci na 3 dzidziusia sa wielkie .... pożyjemy zobaczymy co z tego wyniknie. Więc przestrzeń by sie przydała.

Chłopaki rosnał tak szybko.... Franio jest jeszcze przytulas ale też już chłopicho sie zrobiło.

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/d3fd7e8a.gif
Szaymon 10 lat
Franio 5 lat

Odnośnik do komentarza

Niezapominajka, super pomysł z własną działalnością, choć są minusy tego, ale jak marzyłaś o pracy bez przełożonego ;), to tylko się cieszyć :)
A większe mieszkanko, to pewnie niedługo będziecie mieć, coś tak czuję :). A i trzecia pociecha to cudna sprawa, życzę byś w bliskiej przyszłości miała 2 + 3 :)
U mnie średni synek (Maciuś) jest takim przytulaskiem, no i najmłodszy (Jaś) też, ciekawe jak długo ;). Adaś najmniej z nich lubi przytulanie, może też dlatego, że jest najstarszy i to może być dla niego taki "obciach", że mama, by go ciągle przytulała, więc musiałam trochę odpuścić ;)

Odnośnik do komentarza

Jest 2020 rok nasze maluchy dorastaj maja już po 15 lat 🙂 Mój Miłosz ma 186 cm wzrostu i naprawdę każdego dnia mnie zaskakuje. Pozdrawiam wszystkie marcoweczki. 
ciekaweczy ktoś jeszcze kiedyś to przeczyta. Miło byłoby wspólnie powspominać

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...