Skocz do zawartości
Forum

zwariowana1234

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    niebo

Osiągnięcia zwariowana1234

0

Reputacja

  1. Mojego lekarza dzisiaj nie będzie :( zalamka... Ale mały waży 2860g czyli troszkę urósł....
  2. Mnie umieścili na patologii ciąży z podejrzeniem hipotrofi płodu... 2 tyg temu miał 2600 a wczoraj mi nic nie powiedzieli po badaniu... Czekam na mojego lekarza prowadzącego i decyzję czy wywołują czy nie... Martwię się strasznie :/
  3. Wody odróżnimy napewno bo jak chlusnie to nawet nie będzie wiadomo kiedy :) lekarz mi powiedział że jak się Sącza albo tylko troszkę wyleci to najprawdopodobniej jest ich zbyt dużo i same się normuja :) Dziewczyny jak ja bym już chciała urodzić :( wszystko mnie tak męczy a tu do terminu 15 dni.... Kręgosłup mi siada.... Brzuch masakrycznie wielki.... No i nocami chyba skurcze łapią ale nie jestem pewna :/
  4. Któraś tam pytała czym smarować sutki - najlepiej własnym mlekiem ;) Gratulacje :) ja bym już też chciała się rozpakować;) a mój mały mężczyzna waży 2630g i główka w dół;)
  5. No ja właśnie niedawno obudziłam faceta bo miałam straszną chcice ;D już mi przeszło hehe xD
  6. Dziewczyny bolący brzuch, cholernie twardy i promieniujący ból do kręgosłupa:/ do tego wymioty.... Mam się niepokoić?
  7. Sorki nie wiem jak ja to oglądałam;P Dziewczyny podobno najważniejsze jest nastawienie xD Dlatego ja sobie powtarzam: Iść -> wycisnąć i szybko do domu ;P
  8. Gratulacje dziewczyny :) Proponuję ta tabelkę podzielić juz na dwie części:) Na sam początek dać już urodzone maluchy :)
  9. Gbs ujemny mam ale mam inne bakterie w środku a lekarz nie podjął leczenia bo powiedzial że byle to nie Gbs.... Poczytałam na necie i tam pisze że te bakterie są dość niebezpieczne.... I powinny być leczone :/ Dziewczyny a też macie taką spuchnięta macicę i wszystko obok? Jak mnie badal to myślałam że mu tam zawyje z bólu:/
  10. Ja chyba z 10 razy... Jak nie więcej;) + nie umie spać. :)
  11. A ja będę wdzięczna jak ktoś przyjdzie :) bedzie okazja się wykąpać, włosy umyć, wysuszyć itd. Poza tym jak wpadną to na chwilę pól godz. Max godz. I tyle.... I to tylko rodzice i teść ( mają dobry kontakt więc pewnie razem przyjadą) :) nie wiadomo ile będę w szpitalu a facet ma tylko 2 dni okolicznościowe... Taciezynski chce wziąć w grudniu bo firma ma przestój i tak będzie z nami cały miesiąc:) najlepiej by było zacząć rodzić w piątek wieczorem ;P ale znając moje szczęście to bd w ciągu tygodnia ;P
  12. Dziewczyny u mnie wszystko zamknięte bo mnie nadal no i 30.10 mam szczegółowe usg... A to powiedzial że może być jakaś mala cząsteczka czopu... I tyle...
  13. Chyba odchodzi mi czop... Mleczno żółty... Nie jest to za wcześnie? Martwię się;(
  14. Milka mi dziś skończyli składać kuchnię na wymiar :) nareszcie ;P coś tam już pomyłam i powkładałam ale mam jeszcze dużo do zrobienia no i oczywiście syf w całym mieszkaniu -.- no i sień muszę jutro wytrzeć.... Ja mam walizkę taką średnią i reklamówkę:) plus ciuszki na wyjście z szpitala osobno :) A rogal mam z kulkami styropianowymi ;)
  15. Dziewczyny kupiłam kokon w sklepie stacjonarnym za 87 zl... Wym. 70x 30 cm wewnętrzne;) Jakby któraś chciała zobaczyć to www.sensillo.pl :) jest duży:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...