zuzka123

Kobieta, 46 lat, Kielce

Ostatnie posty użytkownika
zuzka123

Szkolenia

Cześć. Niedawno skończyłam studia z ekonomii i zastanawiam się co dalej. Konkurencja na rynku pracy jest spora, ciężko o dobrą posadę, pomyślałam więc o szkoleniach. Na razie rozważam https://www.altkomakademia.pl/szkolenia/ms-excel/ . Jest to krótkie, rzetelne szkolenie z Excela, które może fajnie wyglądać w CV, ale też pomóc w pracy. Co sądzicie, co jeszcze może się przydać?

zuzka123

Re: Dom czy mieszkanie?

Zależy, ja np. mieszkam w wynajętym domu. Cenie sobie to, że mogę sobie głośniej puścic muzykę i żaden oburzony sąsiad mi nie zapuka do drzwi ;) . Jednak jak się wprowadziłam trzeba było wykonac wiele prac remontowych... Wtedy robiłam to we własnym zakresie, ale też myślę, że lepiej byłoby skorzystac z jakiejś firmy remontowej [reklama usunięta].

zuzka123

Najlepsze sklepy z kosmetykami

Hejka, z jakich sklepów z kosmetykami korzystacie najbardziej? Mnie ostatnio ciekawi oferta koreańskich kosmetyków z https://jejustore.pl . Według mnie bardzo bogaty asortyment rzeczy, których do tej pory jakoś nie widziałam w sklepach. Mają bardzo wiele kosmetyków naturalnych. A Wy z czego korzystacie?