Zabawki_pl

Kobieta, 34 lata, Warszawa

Ostatnie posty użytkownika
Zabawki_pl

Re: Termometr bezdotykowy?

Dobry termometr cyfrowy to koszt powiedzmy 60zł,ale warto bo jest solidny i ma dokładny pomiar,a przecież właśnie to powinno się liczyć tutaj najbardziej.

Zabawki_pl

Re: Portal porównujący ceny produktów dla dzieci

Fajny i ciekawy portal bo dzięki niemu można się przynajmniej dowiedzieć gdzie aktualnie panują największe promocje na artykuły dla naszych dzieci,a to przecież wielu rodziców powinno zainteresować:)

Zabawki_pl

Re: Wózki z eko skóry

W mojej opinii taki wózek dosyć szybko się zniszczy,akurat ekoskóra to lepszy materiał na meble wypoczynkowe w salonie niż faktycznie wózek.

Zabawki_pl

Re: Sklepy dla dzieci

Ja zawsze wybieram sklepy internetowe,a to dlatego że ceny są o wiele niższe i spotkamy tutaj niemal wszystko czego potrzeba naszemu dziecku w tym także zabawki:)

Zabawki_pl

Re: Torebka dla mamy

Moim zdaniem taka torebka powinna być po pierwsze dla nas ładna,a po drugie solidnej jakości i praktyczna,tak aby też zmieściło się do niej kilka rzeczy,czy to zakupów czy akcesoriów dla dziecka podczas spaceru.

Zabawki_pl

Re: Dobre gry niekomputerowe

Szachy są dosyć skomplikowane,ale jeżeli chcemy zagrać z dzieckiem w coś innego niż tylko gry komputerowe to polecam warcaby,u nas znakomicie się to sprawdza i pobudza logiczne myślenie:)

Zabawki_pl

Re: Wózek Coletto Marcello czy warto go kupić?

Dla mnie osobiście wózek bardzo ciekawie się prezentuje,jest ładny i w zasadzie na tym się kończy. Ma mały kosz na zakupy,słabej jakości koła czy ogólnie amortyzację,to jego największe minusy.

Zabawki_pl

Re: Lalka Barbie - od kiedy?

Witam Wszystkich rodziców na forum:0 U nas akurat córka zaczęła bawić się lalkami w wieku 3 lat,ale było to dosyć sporadycznie,potem interesowała się pluszakami,aby ostatecznie teraz kiedy ma 4,5 roku powrócić do lalek:)