Skocz do zawartości
Forum

wela1308

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    WaWa

Osiągnięcia wela1308

0

Reputacja

  1. Witam wszystkie mamusie i tatusiów :) Mam do Was wielką prośbę z uwagi że piszę pracę między dotyczącą zależności zarobki/pomoc pańśtwa a utrzymanie dziecka w pierwszych latach życia. Chciałabym żebyście przedstawili swoje faktyczne wydatki na swoją pociechę w zakresie wieku 7mcy-18mcy Interesowałyby mnie koszty: 1 wyżywienia (co się na to składa oraz jaki orientacyjny koszt) 2 ubiór (jak często co się kupuje oraz jaki jest koszt) 3 kosmetyki (wszystko czego Wasze pociechy potrzebują od oliwki po szampon do włosów również z orientacyjnymi cenami, mile jakbyście chcieli tu wypisać orientacyjnie co taki maluch potrzebuje) 4.inne niezbędne rzeczy takie jak pieluchy etc, nie wiem dokładnie co taki maluch potrzebuje więc liczę na Waszą pomoc (co do pieluch to średnio ile miesięcznie sztuk się zużywa) 5 zabawki (jakie to zabawki orientacyjnie czy edukacyjne,zwykle jakieś, może coś większego jak rowerek ;/ nie wiem również proszę o pomoc) Jeśli o czymś zapomniałam to proszę o dopisanie od siebie będę bardzo wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...