Skocz do zawartości
Forum

Viola3231

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Ludwin

Osiągnięcia Viola3231

0

Reputacja

  1. Znam pewną mamę, która zasługuje na miano "Mamy Miesiąca - Grudzień 2016". Niedawno urodziła córeczkę, której mimo wielkich chęci nie mogła od początku karmić naturalnie. Jednak jest osobą tak waleczną i ma tyle samozaparcia w sobie że mimo przeciwności losu spełniła swoje marzenie. Walczyła dla niej i dla siebie, teraz karmi piersią i jest szczęśliwą mamą. Zgłaszam ją do konkursu, ponieważ jest dla mnie inspiracją, że zawsze trzeba walczyć i nie można się poddawać tak jak ja się poddałam po dwóch miesiącach karmienia, czego teraz żałuję. Wiem, że gdybym wcześniej miała takie wsparcie i taką wiedzę jak mam teraz, zrobiłabym wszystko żeby móc karmić swojego synka. Dzięki niej to zrozumiałam.
  2. Viola3231

    Konkurs "Bohater"

    Superbohaterem być to nie lada sztuka, wie o tym każda mama malucha. Gdy coś się dzieje i coś doskwiera, to mama pelni funkcje bohatera, lecz gdy potrzeba wsparcia, pomocy, czasami tez nadprzyrodzonych mocy, nie zawsze wtedy da radę mama, wszelkie te sprawy rozwiązać sama. I wtedy dobrze mieć gdzieś herosa, od spraw szczególnych tajnego bosa, o super mocach, mądrości, sile, by mieć czas wolny, spedzić go mile. Więc taka lista zdolności wszelkich powstała w myśl tych marzeń niewielkich, by wspomóc mamę i wspomóc dzieci w trudach codziennych. Jak dobrze wiecie Superbohater Szybki być musi, by móc nadążyć za szkrabem mamusi. Mieć Ultra moce rozwiązywania problemów dzieci i ich starania zawsze doceniać, podstawą to jest, by dzieci miały pogodne nastroje. W tej kwestii pomoc potrzebna będzie - Pyłek co szczęście stanowi wszędzie. Do tego dodać Empatię, wsparcie, pokonywanie sporów zatarcie, siłą Rozumu, siłą spokoju, by w domu nastał nam czas pokoju. Da Bezpieczeństwo, Otuchy doda, na każdy smutek jest jak osłoda. Hiper zdolności do Aranżacji zajęć i zabaw realizacji. Talent do odganiania złego, by nie dotknęło zło synka mego. Do tego Energii zapas za dwóch, by z harców zadowolony był zuch. Radą posłuży kiedy potrzeba, zawsze życzliwy, przychyli nieba. Sprytny zaradny i uczuciowy, do wszelkich zadań zawsze gotowy. Takie to cechy heros mieć musi, by sprostać oczekiwaniom mamusi. Lecz zaraz - chyba takiego znamy i blisko siebie go przecież mamy. To w jednym tata, mąż i bohater, pomocnik wielki sercem i fajter. Takie to szczęście w swym domu mamy, naszego skarbu nikomu nie damy...:-)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...