Skocz do zawartości
Forum

Vena127

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Sfo

Osiągnięcia Vena127

0

Reputacja

  1. Wszystkiego dobrego Dziewczyny rok temu też podobne jak Wy niepewne i szczęśliwe zaczynałyśmy z wątek Kwietniówek 2016, dziś mam obok moją kochaną córeczkę obok siebie a przyjaźnie z forum trwają do teraz. Spokojnych ciąż i łagodnych porodów.
  2. Vena127

    Kwietnióweczki 2016

    earwing Heltinne nie znalazła od Ciebie zgłoszenia do FB jeśli nadal chcesz to daj jej jeszcze raz namiary. mummy ja zacznę za 2 miesiące o ile Klara będzie zainteresowana. Ale ja to jak przy starszych będę BLW wprowadzać. Tu jest fajna strona z dobrymi informacjami. http://malgorzatajackowska.com/2015/03/16/czym-sie-rozni-cztery-od-szesciu-czyli-o-tym-kiedy-rozszerzac-diete-niemowlecia/
  3. Vena127

    Kwietnióweczki 2016

    Kasia kurcze to ja w Kalifornii gdzie jest dużo słońca miałam zalecenie dawać vit D3 nawet do 2 roku życia... pogadaj z lekarz jeszcze raz. I to mimo mm robiłam. Kasia napisz proszę do mnie na venakal127@gmail.com chcę Ci coś na prive powiedzieć a ten na forum działa jak nieszczęście
  4. Vena127

    Kwietnióweczki 2016

    Kasia ja mam dla córki taka poduszkę, bo syn ma krzywą główkę. Spokojnie możesz korzystać, u mnie działa. Przy synu nie stosowaliśmy kasku, kości nie były mocno zdeformowane i mózg ładnie się rozwijał. Tylko od razu zmieniliśmy to, że leżał na plecach… do roku czasu to co może się wyrówna ale jeśli coś zostanie to jest niewielka szansa że się ukształtuje do końca 2 roku życia. U nas 80% ładnie się uformowało bez kasku, resztę zakrywają włosy. Spróbuj podkładać rogala lub wałek pod klatkę piersiową i wtedy go kłaść na brzuch część dzieci tak daje się przekonać do leżenia na brzuchu. No i ta poduszka też pomaga. Rozumiem cię, dla mnie kask był straszną opcja więc skoro nie było wskazań medycznych to dla efektu kosmetycznego nie chcieliśmy męczyć dziecka.
  5. Vena127

    Kwietnióweczki 2016

    Kasia od 4 lat mieszkam w Stanach. Z ja to myślę że już nie ten wiek na rodzenie dzieci ;) Madzialena zatkany kanalik objawia się koszmarnym bólem plus na sutku jest biała kropka zastoju z mleka. Na ciemieniuchę pomaga też olej kokosowy.
  6. Vena127

    Kwietnióweczki 2016

    Vera Klara urodziła się w 37 tygodniu. Kasia to ja mam zupełnie inne doświadczenia. Pielęgniarka zaglądała przez pierwszą dobę co 30 min, doradca laktacyjny przyszedł w nocy bo nie chciała ssać… jedyny zgrzyt był jak chcieli oddać Klarę do opieki społecznej jak się pojawiłam z rzucawką na ER, ale szybko odpuścili i po prostu była ze mną pielęgniarka non stop do czasu aż mój mąż do mnie przyjechał. U mnie wysokie ciśnienie było przez pierwsze 14 tygodni teraz niestety została niewydolność serca która się pojawiła w drugim trymestrze. Ciągle mi robią badania i jestem pod opieką kardiologa. Lucy K u mnie też już dwie dolne jedynki świecą ;)
  7. Vena127

    Kwietnióweczki 2016

    Kasia rozumiem u mnie też stan przedrzucawkowy i konsekwencje dla mnie do dziś… diagnozują mnie na prawo i lewo niestety bez rezultatu jak na razie. Dobrze że to przy ostatniej ciąży wyszło. Kolejna byłaby zbyt ryzykowna.
  8. Vena127

    Kwietnióweczki 2016

    Ucięło… Z drugim i z Klara siara była od razu po porodzie więc jeśli planujesz jeszcze mieć dziecko to wszystko przez Tobą. W takich przypadkach zawsze warto szukać pomocy i dobrych doradców laktacyjnych, często mają sposoby o których nie wiedzą położne i lekarze.
  9. Vena127

    Kwietnióweczki 2016

    Kasiu przykro mi… ja od ponad miesiąca mam ciągle zatkany kanalik mlekowy… ciągle na granicy kolejnego zapalenie sutka… Dobrze, że udało Ci się Ci dotrwać do bezpiecznego terminu i Michaś jest zdrowym chłopcem. U nas się nie udało i było przez chwilę groźnie, ale Klara jest zdrowa i radosna, jedynie odruch Moro jest widocznym śladem wcześniactwa ale na to pomaga niezawodnie otulacz-woombie. Przy pierwszym synu też laktacja ruszyła po tygodniu… walczyłam żeby go dogonić przez dwa miesiące…
  10. Vena127

    Kwietnióweczki 2016

    Kasia pamiętam że my jesteśmy z tej samej strefy czasowej… mieszkasz w Chicago dobrze sobie przypominam?
  11. Vena127

    Kwietnióweczki 2016

    Vera jakbym miała przy moich urwisach jeszcze ubrania pasować to by mi doby nie starczyło… dla fantazji uprasowałam raz rzeczy przy pierwszym synu później już dałam sobie dyspensę
  12. Vena127

    Kwietnióweczki 2016

    Groszek bo ja nie patrzę czy rozłoszczę, tylko zaczynam mówić spokojnym głosem i rozbierać do kąpieli ;)
  13. Vena127

    Kwietnióweczki 2016

    Mycha nie ma za co ;) Malaga ja czyszczę miękka szczoteczką do zębów w czasie kąpieli paznokietki
  14. Vena127

    Kwietnióweczki 2016

    FB no to co ja mam powiedzieć i kiedy ogarnąć kiedy 80% aktywności jest podczas mojej nocy … widzę jak czat leci jak szalony, nawet nie wiem czy jest sens go odrabiać…szczególnie że teraz mam do soboty sajgon z przeprowadzką. Dziewczyny czytające będę za Wami się wstawiać na FB za dodaniem. Klara ma dalej taki odruch, że drzemki i nic możliwa jest jedynie w woombie. Z paznokciami leniwa jestem ;) obcinam dopiero kiedy gwiazda parę milimetrów poza puczkę i drapie mi piersi przy karmieniu…
  15. Vena127

    Kwietnióweczki 2016

    Brawo Melly ;) Miila niestety nie wiem jak inaczej niż przez kontakt Zespołem parenting :(((
×
×
  • Dodaj nową pozycję...