Skocz do zawartości
Forum

Usia1993

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Gorzów Wielkopolski

Osiągnięcia Usia1993

0

Reputacja

  1. daga ja mialam u swojego ginka pulsy 118 108 120 roznie generalnie wysokie, ale chyba przez infekcje, nie dreczy cie cos?
  2. aleksandra czekam na wiesci z wizyty o brzozka no widzisz;D bedziemy razem obchodzic rocznice;D
  3. iwka herbatke z miodem i cytrynka i do lozka;* katlam hahhahahhaha no to dalas z tymi jajami Angio, ty przy Natalce to wszystkie chyba pasozyty i chorobska poznasz;/ Brzozka a tobie w dupe bedziemy laly ty uwazaj na siebie i bobaska, bo nawet malutki wiaterek moze spowodowac jakies chorobsko, dbaj o siebie misia:* daga co do krwiaka w ciazy, lezalam z dziewczyna na ginekologi i ona wlasnie miala krwiaka pod plodem, jedni jej kazali polegiwac ale chodzic, a inni lekarze ze ma lezec plackiem, wiec polegiwala, i juz 3 raz byla jak ja lezalam, i lekarz nie pozwolil jej do kibla chodzic za czesto miala lezec plackiem nic nie robic, przetrzymali ja w szpitalu, bo on sie saczyl i uaktywnil, teraz pisala mi ze po 3 tygodniach lezenia znow sie uaktywnil ale w sensie ze sie oczyscza tyleze jest juz malenki, takze uwazaj na siebie kochana;* Sweetlove ale juz ladnie widac brzuszek niach niach:*
  4. Aleksandra co do tesciowej jest ciezko, nie dopuszcza do siebie mysli i nawet zyje w innej rzeczywistosci, obawiam sie troszke o mojego lubego, bo jego tata nie zyje od 15 lat ;( a teraz jak pomyslec ze zostanie bez mamy ;/ Angio kochana to jak wyskoczymy nad morze to zabierz ze soba te sloiki:) Biedna Natalka zdrowka dla niej;* katlam super, to spoznione gratulacje, nie jestem podekscytowana bo to tylko cywilny w wąskim gronie, koscielny mamy 15 sierpnia 2015:) Ja tylko na chwile, skonczylam na stronie 378. :* Buzialki
  5. Aniołkowa 2014 Usia macie podobne obraczki do nas . Wiesz ze do grudnia moga byc ciasne? My zamowilismy obrączki jak bylam w 12tyg a slub byl w 16.odebralismy je 10dni przed slubem- w dniu ślubu w kosciele sie okazalo ze wejść nie chce. A po ślubie na sesji w 18tyg mialam wcisnieta obraczke na sile. Jestesmy 8msc po ślubie i mialam juz powiekszana. Chyba ze to obrączki na koscielny?? Moi znajomi jak brali cywilny i koscielny byl ustalony to srebrne obraczki w USC mieli. Tak glupio 2razy te same obrączki zakładać . Ale to co kraj to obyczaj. Dziewczyny meczy mnie krew z nosa i ból głowy na zmianę z katarem mam byc skierowana na konsultacje laryngologiczna. A dodatkowo dzis ciagle placze poraz pierwszy od dawna. Wiem co mnie trapi 1 listopada :((( Spokojnie kochana zmieszcza sie napewno:) a i oczywiscie na koscielnym bedziemy miec te same;) co do krwi z nosa, mysle ze wynika to z temperatury jaka panuje na dworze mi rowniez sie dzisiaj puszczala i to z obu dziurek
  6. aleksandra ale brzusio Teraz zanikne na pare dni, bo dzisiaj moja tesciowa miala konsultacje, okazalo sie ze wszelkie info ona sobie tak przeksztalcala w glowie ze co innego nam przekazywala, lekarze maja ognisko rak zlosliwy na plucu z przerzutami do kosci ramieniowej udowej i bioder;/ jutro wieziemy ja na onkologie do szczecina, ma miec kilka biopsji z tego guza bo musza wdrozyc chemioterapie i radiologie, w dodatku mamy 6 grudnia slub cywilny, i zacznie sie latanie za sukienka i garniturem, a juz mam taki bebzol, a wczoraj przyszly obraczki
  7. Angio o kurde ale bym zjadla sobie taka kanapke z dzemem ;D o mniam Aniolkowa to juz masz duza ta corcie;) madzia bolala i mnie i lubego dzisiaj glowa, ale mielismy maraton w aucie wiec pewnie od klimy;/ ja biore falvit mama i jest ok katlam i pewnie czesc z nas bedzie po porodzie tak jak ja i Angio hahhaha Monis raczej watpie ze od Omega 3, ja biore dodatkowo i jest ok, w preparatach mdlosci wywoluje zelazo
  8. katlam No ja też uważam, że i ta wegańska nie jest zdrowa. Rybki to tez zwierzątko, ale coś "mięsnego" trzeba jeść. Grunt to dobre ryby, bo sporo jest niestety bezwartościowych. A jaja, mleko (sery)? Przecież nikt zwierzaczka nie krzywdzi zabierając to. Nie z każdego jaj kurczaczek się wykluje... Rybki sa akurat zdrowe ale z pewnego zrodla ;) tak samo jajeczka mleczko serek :)
  9. katlam i owszem masz racje, ale nie oszukujmy sie najbardziej przyswaja sie zelazo z mięska, kiedys bylam wegankom, jak bylam z innym facetem zabronil mi jesc wszystkiego co jest nie zdrowe i co ze zwierzatkami ma wspolnego, ani jajek ani smietany, nawet ryby. Mialam bardzo mocna anemie, i mozecie sobie zobaczyc moje zdjecia jak wygladalam w tym czasie, jak schudlam, i przed na : http://fotovip.eu/galeria1/v/ulad/ ta galeria zawiera roznego rodzaju sesje, i klikajac w jedno otwiera sie caly album. Teraz odkad zaszlam w ciaze nietoleruje wedlin i wogole ich nie jem, co widac bylo na wynikach, anemia, pomimo brania witamin. Dlatego od czasu do czasu staram sie wmusic w siebie cos, i jest to najczesciej kurczaczek bo staramy sie stosowac diete niskocholestorolowa,
  10. aleksandra dokladnie, no ale miesko jest potzrebne bo potem anemia:)
  11. Katlam mam nadzieje ze moj organizm nie przytyje zgodnie z tym co tam pisze bo dobije 99,6kg :O
  12. ale tabelke wrzuc bo chetnie z niej skorzystam, i obiecalam sobie ze w ciazy nie przytyje za duzo i o dziwo na razie jest lepiej niz myslalam;) dostarczam dziecku to co jest mu potzrebne a nie puste kalorie
  13. Viki, to swietnie, ale widzisz, sa osoby takie, co nie toleruja w ciazy pewnych pokarmow, patrzac na siebie, przed ciaza tylko ciemne pieczywo, owoce warzywa, zero smazonego duzo ryb, odkad jestem w ciazy, nie zjem ciemnego chleba bo mnie odrzuca, warzywa i owoce wciagam w duzych ilosciach, generalnie jak ja gotuje to staram sie gotowac zdrowo, zupki klarowne, miesko jak juz to na parze albo z piekarnika, ryby nie tykam w ciazy tylko w postaci paprykarza, jednak tesciowa w domu tez gotuje i ona bardzo nie zdrowo stoluje, ale ze wzgledu na pogorszenie sie wynikow cholesterolu mojego lubego znowu musi zapiekac w piekarniku i nie smazyc co jej sie generalnie niezbyt podoba. A luby trenuje okolo 5-7 razy w tygodniu koszykowke, a wyniki ma takie a nie inne... Wiec jak widac zalezy od czlowieka, ale oczywiscie nie daje przyzwolenia sobie np na chipsy, unikam ich, zamiast tego chrupki kukurydziane zwykle, i tylko ta pepsi i czasami wafelek to udreka:) ale szlo by bez tego sie obejsc.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...