ulka_p

Kobieta, 31 lat, Kraków

Ostatnie posty użytkownika
ulka_p

Re: Kubek na prezent?

Bardzo lubię praktyczne prezenty. Zarówno dawać jak i dostawać. Ostatnio na http://lavaro.pl/posciel-posciele znalazłam śliczną pościel flanelową. Myślę, że będzie to idealny prezent dla rodziców na rocznicę ślubu.

ulka_p

Re: Prezent pod choinkę - dron?

Gwiazdka951
Dron to obecnie bardzo popularny sprzęt. Natomiast trzeba go jeszcze umieć używać. Dlatego myślę, że o ile tego typu firmy od filmowania wesel czy innych uroczystości używają go zarobkowo, o tyle kupowanie go pod choinkę, dla zabawy mija się z celem.

A ja myślę, że właśnie wcale nie jest to taki głupi pomysł :) Może z małego wyrośnie jaki profesjonalny kamerzysta :)

ulka_p

Re: Aranżacja wnętrza

A może po prostu zleć to firmie zajmującej się wykończeniem wnętrza? Na pewno jakieś sprawdzone pomysły mają.

ulka_p

Re: Zasady podróżowania z psem?

Smycz oraz kaganiec przede wszystkim. Nawet dla piesków małych. Co do dodatkowego biletu warto zapytać lub zajrzeć na stronie. Sama planuję niebawem podróż z pieskiem tym połączeniem i chyba będę musiała właśnie zadzwonić, bo na stronie żadnych informacji o dodatkowych biletach, albo warunkach przewozu zwierząt nie widzę.

ulka_p

Re: Jak uczyć dziecko języka obcego?

Moje dziecko ma już angielski w przedszkolu. Zamierzam też je posłać na jakiś dodatkowy kurs, bo w dzisjeszych czasach bez znajomości języka obcego ani rusz...

ulka_p

Re: Wspólny pokój dla rodzeństwa

Ja nie mam nic przeciwko wspólnemu pokojowi dla chłopca i dziewczynki. Ja tam z rok młodszym bratem mieszkałam do 13 roku życia

ulka_p

Re: Zaproszenia ślubne, gdzie zamówić?

Ja swoje kupowałam przez Internet, nie pamiętam na ten moment nazwy sklepu, ale wiem, że mieli lepsze ceny niż stacjonarnie. Wybór też całkiem szeroki.

ulka_p

Re: Wypadanie włosów

Mnie zaczęły bardzo intesywnie wypadać włosy i szczerze mówiąć czuje się na tem moment bezradna, bo boje się, że zaraz zaczną mi się robić prześwity. Łykam tabletki, mam specajlistyczne szampony i odżywki a to dalej nie pomaga...nie wiem co powinnam robić?

ulka_p

Re: Bajeczki/książeczki

Moja corka najbardziej lubi serię "Lubię Bajki". Warto sprawdzić, bo mają naprawdę bardzo ciekawe tytuły.

ulka_p

Re: Romantyczny weekend z mężem

No oby tak właśnie było, bo trochę mi brakuję takiego wypadu we dwoje choćby na weekend. Ale póki co Zosia jest za mała, aby ją zostwić pod opieką babci czy kogokolwiek innego.

ulka_p

Re: Ciąża i praca!

Ja pracowałam w ciąży do prawie 8 miesiąca. Dobrze znosiłam całą ciąże, a pracę mam siedzącą za biurkiem także nie było żadnych problemów. Dużym plusem także było to, że część zadań mogłam wykonywać zdalnie.

ulka_p

Re: Wytatuowani rodzice?

Żyjemy w wolnym kraju (na szczęście) i każdy ma prawo robić to, co chce. Ja nie widzę w tatuażu nic złego. Staram się unikać szufladkowania ludzi, a czasy, w których wytatuowani ludzie byli poszczegani jako gorszej kategii odeszły do lamusa. Dodam, że sama nie posiadam żadnego tatuażu :)

ulka_p

Re: 2-latka mało mówi

Moje dziecko zaczęło dopiero teraz coś więcej mówić, a ma już ponad dwa lata. Myslę, że trzeba się po prostu uzbroić w cierpliwość a na pewno nadejdzie i na nie pora

ulka_p

Re: Romantyczny weekend z mężem

My z mężem do dawno nigdzie nie byliśmy. Odkąd urodziła się nasza córka to brakuje nam czasu na takie wypady we dwoje i szybko to się nie zmieni.