Skocz do zawartości
Forum

uleczka170

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta

Osiągnięcia uleczka170

0

Reputacja

  1. uleczka170

    Listopadowe mamusie :)

    Hej dziewczynki, sorki, ale wcześniej nie mogłam za bardzo pisać. Dziś kończę nałóg fenoterolowy... Jestem ciekawa co to będzie Jak tam inne nałogowiczki?? Bo ja chyba Was niestety nie doczytam Trzymajcie się kochane mamusie
  2. uleczka170

    Listopadowe mamusie :)

    A jednak starczy, bo ostatniego dnia mam brać połówki, więc dosłownie na styk
  3. uleczka170

    Listopadowe mamusie :)

    ZawszeBosaUleczka daj znać jak po odstawieniu się czujesz, ja jutro mam wizytę. Odstawic lek powinnam w śr. za tydzien ale leki mam do tej nd, nie wiem co zadecyduję gin. czy warto wykupywać leki na 2-3 dni, bo na te dni braknie mi leków. No zobaczymy, jutro się okaże jak tam moja szyjka i rozwarcie się sprawują.A pogodę rzeczywiście mamy paskudną, Klabacka nie zazdroszczę Ci wcale, to co pokazują nad morzem-masakra. Jak widzę plaże w tv zaraz myślę o Tobie...hehehe u nas też nie jest lepiej, śnieg i straszny wiatr. To coś mi się wydaje, że Ty pierwsza mnie poinformujesz o reakcji organizmu po odstawieniu fenoterolu Mnie się gin pytał czy starczy mi leków do środy. Zdaje mi się że starczy.... O kurdę nie starczy.... Tak jak u Ciebie Ja też mieszkam na pomorzu. Ponoć sztorm był, ale wszystko przespałam. Oczywiście zamiast śniegu był okropny grad...
  4. uleczka170

    Listopadowe mamusie :)

    Do odstawienia fenoterolu jeszcze tydzień a ja się doczekać nie mogę. Nocka minęła spokojnie. Nawet spałm, oczywiście nie obeszło się bez siusiania w nocy Wszystkim naszym nauczycielkom życzę duuużo wytrwałości
  5. uleczka170

    Listopadowe mamusie :)

    Hej dziewczynki. Ja już też po wizycie dziś. Odstawiamy za tydzień fenoterol i czekamy na przebieg akcji. Młody waży prawie 3 kg więc jest gotowy na przyjście na świat jeśli po odstawieniu leków organizm zareaguje agresywnie, czyli pojawią się skórcze... AniuWF też myślę, że lepiej mieć takiego lekarza, bo lepiej panikować niż później czegoś żałować, choć mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Kochane ja życzę wszystkim dobrej nocki, pojawię się jutro
  6. uleczka170

    Listopadowe mamusie :)

    Karolajna84Uleczka, jeśli wolno spytać, co się u Ciebie dzieje, że już rodzić masz? Z tego co widzę, to do terminu porodu sporo czasu... Życzę zdrówka i oby dzidzia posiedziała jak najdłużej tam gdzie jej najlepiej, niech zdrowo rośnie i nabiera sił na spotkanie ze światem zewnętrznym. Mi zaczął brzuchol twrdnieć i szyjka zaczęła się skracać, dlatego mam brać to świństwo...
  7. uleczka170

    Listopadowe mamusie :)

    Justyśuleczka170JustyśOj na pewno, sny przeważnie pokazuja nasze ukryte lęki! Nie ,martw się na pewno wszystko będzie jak należy, a maleństwo skoro wytrzymało juz tyle-to i może nas zaskoczy i wyjdzie w terminie typowanym!! To by był szok dla twojego lekarza dopiero!! Oj owszem, zdziwiłby się i to bardzo. A ja bym padła z wrażenia jakby młody się po terminie urodził hehe, ale szczerze mówiąc to za bardzo czekać mi się nie chce ponad miesiąc Jednak czego się dla maluszka nie robi. Ma się urodzić zrdrowy Ja też już bardzo niecierpliwa jestem, normalnie każdego dnia zerkam do szafki gdzie ułożyłam jego ciuszki, przeglądam czego mi jeszcze brakuje, ciuszki po sklepach mogłabym godzinami oglądać i mówić o tym.... sama radość ja też się już nie mogę doczekać godziny zero!!! Ale zdrowie maleństwa przede wszystkim!!! Ja wczoraj z G składałam łóżeczkoi stoi już u nas w pokoju. Aż miło jest teraz wstać rano otworzyć oczy i zobaczyć miejsce maleństwa :-D Już bym chciała, żeby malutki tam kwilił i domagał się przytulenia i jedzonka ajajaj
  8. uleczka170

    Listopadowe mamusie :)

    Justyśuleczka170Rzeczywiście wyczerpująca odpowiedź. Mi się niestety nie udało na samej no-spie i magnezie, ale teraz jest przynajmniej lepiej. Nie zawsze co prawda, bo bywają dni, że brzuch twardnieje praktycznie cały czas i męczę się okropnie, no chyba że to są już "te" skórcze i mnie poprostu nie bolą. Teraz jednak nie panikuję, dopóki młody się rusza i wody nie odeszły to się nie martwię.... No i tak długo pociągnęłam, bo lekarz pytał się mnie dwa tygodnie temu czy dotrzymam do jutra i czy się jeszcze zobaczymy u niego w gabinecie, czy już na oddziale. Jednak dałam radę...No wiadomo, bo kto inny uwił by gniazdko dla maluszka jak nie ja Oczywiście mam tu pomoc, ale wiadomo, że ja to ja i będzie tak jak ja chcę Śniło mi się że urodziłam Gracjana, był strasznie malusieńki jak typowy wcześniaczek, ale za to ciągnął cyca jak się patrzy. Mam nadziej, że urodzi się godnych rozmiarów i że do cyca szybko się przyzwyczai Oj na pewno, sny przeważnie pokazuja nasze ukryte lęki! Nie ,martw się na pewno wszystko będzie jak należy, a maleństwo skoro wytrzymało juz tyle-to i może nas zaskoczy i wyjdzie w terminie typowanym!! To by był szok dla twojego lekarza dopiero!! Oj owszem, zdziwiłby się i to bardzo. A ja bym padła z wrażenia jakby młody się po terminie urodził hehe, ale szczerze mówiąc to za bardzo czekać mi się nie chce ponad miesiąc Jednak czego się dla maluszka nie robi. Ma się urodzić zrdrowy
  9. uleczka170

    Listopadowe mamusie :)

    Rzeczywiście wyczerpująca odpowiedź. Mi się niestety nie udało na samej no-spie i magnezie, ale teraz jest przynajmniej lepiej. Nie zawsze co prawda, bo bywają dni, że brzuch twardnieje praktycznie cały czas i męczę się okropnie, no chyba że to są już "te" skórcze i mnie poprostu nie bolą. Teraz jednak nie panikuję, dopóki młody się rusza i wody nie odeszły to się nie martwię.... No i tak długo pociągnęłam, bo lekarz pytał się mnie dwa tygodnie temu czy dotrzymam do jutra i czy się jeszcze zobaczymy u niego w gabinecie, czy już na oddziale. Jednak dałam radę... No wiadomo, bo kto inny uwił by gniazdko dla maluszka jak nie ja Oczywiście mam tu pomoc, ale wiadomo, że ja to ja i będzie tak jak ja chcę Śniło mi się że urodziłam Gracjana, był strasznie malusieńki jak typowy wcześniaczek, ale za to ciągnął cyca jak się patrzy. Mam nadziej, że urodzi się godnych rozmiarów i że do cyca szybko się przyzwyczai
  10. uleczka170

    Listopadowe mamusie :)

    Hej dziewczynki Znów mnie trochę nie było, ale przesypiam te wszystkie dni i odliczam do końca.... Jutro mam wizytę u ginka i ciekawa jestem co mi tym razem powie. Fenoteral biorę ale już inaczej reaguję na niego. nie jestem już jak narkomanka. Was po krótce postaram się doczytać
  11. Nie mogę się doczekać wyniku konkursu
  12. Ja również gratuluję, mam nadzieję że wrócisz do nas z dobrymi wieściami
  13. Wyjątkowo na mleko Szok poprostu
  14. Super dziewczynki, że opisujecie swoje doświadczenie. Ja jestem w pierwszej ciąży i powiem Wam szczerze, że nie wiedziałam kompletnie co mam kupić, a na co nie warto pieniędzy tracić. Udało się tak, że większość rzeczy dostałam od rodziny... A jak wygląda u Was sprawa z kosmetykami na pierwsze dni życia malucha??
  15. Ja również miałam bóle miesiączkowe... Bolało i przestawało, bolało i przestawało... No i w dniu planowanej miesiączki zrobiłam test. Wyskoczyła taka krecha że aż mój G się jej wystraszył heh Co do niewiarygodności testów polecam zrobienie BETA z krwi.. No i czekamy na wieści
×
×
  • Dodaj nową pozycję...