Skocz do zawartości
Forum

tina0610

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Chojnice

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia tina0610

0

Reputacja

  1. Niedługo będą nowe słoneczka ur w lipcu :) jak ten czas szybko leci :)
  2. Jak się czujecie dziewczyny w taka pogodę ? Weszłam do was spontanicznie :) trzymam kciuki :) Jestem mama czerwcowa 2015 i lipcowa 2017. Pozdrawiam :)
  3. Miło widzieć że są już licówki :) urodziłam w tym roku w lipcu. Powodzenia dziewczyny;) trzymam kciuki za Was;) powodzenia
  4. Avis napisałam do ciebie wiadomość :) Zapraszamy :)
  5. Napisz np do mnie w wiadomości prywatnej swoje dane na face. Poszukam Ciebie i dodam do grupy. Jest ona tajna więc sama jej nie znajdziesz. Mogą dodać czy zapraszać jedynie osoby które w niej już są
  6. Zapraszam na face aktywne osoby co udzielały się:)
  7. AgulkaGratulacje :) odpoczywaj :) dużo zdrówka !
  8. Agulka powodzenia :) najpóźniej jutro będziesz tulić swoje maleństwo :)
  9. Anitka u nas w usc czeka się tydzien na akt ur, pesel, meldunek. Mąż był rejestrować od razu następnego dnia jak wyszłam ze szpitala. więc nie zwlekaj :)
  10. Dziewczyny napiszcie do mnie wiadomości z danymi jak was znaleźć na face to wyśle zaproszenia do grupy.
  11. Agulka czekamy na dobre wieści:)
  12. Do dziewczyn udzielających się. Nie chcecie przejść na face ? Zrobi się tajna grupę. Tylko my. Nikt nie będzie widział że należycie i nie znajdą w wyszukiwarce? Tam wydaje mi się że łatwiej będzie pisać....
  13. Mój poród odbierala położna Gabriela. Bardzo mi pomogła. Starsza córkę rodzilam to była położna Hanna. Też złego słowa nie powiem :) Podczas porodu nie krzyczalam. Mocno zaparlam się i cała siła wypychalam Hanie. Co jestem zdziwiona ponieważ mam od porodu chrype i nie chce przejść
  14. Anitka a chciałam pisać co u Ciebie. Gratulacje. Wypoczywaj i dużo zdrówka! Daj znać jak poszło. Czy jesteś zadowolona z naszego szpitala :) ja dopiero dziś odebrałam wypis ze szpitala :) Może kiedyś spotkamy się na spacerze:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...