temuja

Kobieta, 30 lat, Bochnia

Ostatnie posty użytkownika
temuja

Re: Imprezy firmowe

Imprezy integracyjne są rewelacyjne! Osobiście byłem na kilku i na każdej było super. Może dlatego, że była zorganizowana przez profesjonalną firmę zewnętrzną [reklama usunięta]. Takie wyjazdy powinna organizować każda firma, szczególnie jeżeli mówimy o firmie korporacyjnej, gdzie relacje najczęściej nie są na poziomie koleżeńskim :) Żona nie powinna być w żaden sposób zazdrosna. Ona nie musi się integrować z naszym kolegami czy koleżankami z pracy tylko my. Chociaż takie firmowe wyjazdy ze swoimi drugimi połówkami też mają swoje plusy :)

temuja

Re: Prezent dla dzieci 3 i 5 lat

Szczerze polecam płytę z piosenkami spersonalizowanymi. O co w tym chodzi? W każdej z piosenek śpiewanych przez bohaterów Dudu i Bibi pojawia się imię Twojego dziecka. Po prostu składając zamówienie na dubi.com.pl wybieramy imię naszego dziecka, które będzie pojawiać się w piosenkach. Każda z nich opowiada o świecie oraz uczy malucha nowych słów, kolorów, liczb i zwrotów grzecznościowych. Zauważyłam, że u mojego synka lepiej rozwija się mowa i jest bardziej chętny do zabawy w rytm tych piosenek.

temuja

Re: Umiecie wiązać krawat?

Na jednej z imprez rodzinnych usłyszałam powiedziane w żartach "idealna żona powinna umieć dobrze gotować i wiązać krawat", moje Panie to ponoć powinnyśmy umieć. A faceci coraz rzadziej idą do wojska, a tam tego kiedyś uczyli.