Skocz do zawartości
Forum

tekla123

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Kraków

Osiągnięcia tekla123

0

Reputacja

  1. Jeżeli tylko jest śnieg to korzystamy z niego :) Sanki, bałwany, śnieżne wyprawy to zimą najbardziej lubimy! Bartek 3 latka
  2. Bartuś (2 latka) spakowany i szczęśliwy wyrusza na wakacje. Największą radość sprawia podróż pociągiem - mały wielbiciel pociągów był najszczęśliwszym pasażerem
  3. Wreszcie mamy wiosnę!!! Bartuś (2 latka) na placu zabaw spędza czas i dużo radości sprawia mu to. Radość z zabawy na świeżym powietrzu razem z innymi dziećmi
  4. Mój synek w tym roku postanowił pomóc w przedświątecznych porządkach. Bartek 2 latka
  5. Molik książkowy Bartuś 2 latka
  6. Bartek 2 latka i jego śnieżne wyprawy❤
  7. Bartuś już nie może się doczekać!!! Kiedy ta impreza?
  8. Kiedy święta się zbliżają wszyscy w domu pomagają. Mama, tata, babcia, dziadek także ciocia i szkrab mały uczestniczą w przegotowaniach. Bartuś, który ma prawie dwa latka z wielkim zaangażowaniem robi pierniczki i dekoruję choinkę. Najbardziej mu się podoba że jest cała rodzina i każdemu może pomagać. Święta są super
  9. Odkąd mój synek nauczył się chodzić najlepszą formą spędzania czasu są spacery. Chodzimy szybko, biegamy czasem, nóżkami ciągle przebieramy. Doskonalimy nasze chodzenie, a przy okazji sport uprawiamy.
  10. By ten mały brzuszek był szczęśliwy pije sprawdzone mleczko, je zdrowe potrawy i często wychodzi na spacery.
  11. Bartuś, który ma prawie dwa latka. Kreatywnie wykorzysta wszystko co znajdzie by gotować tak jak mama. Coś z niczego - własna kuchnia
  12. Powodów żeby karmić piersią jest wiele. Warto karmić naturalnie ze względu na dziecko - to dla niego najlepsze i ze względu na mamę. Razem z mlekiem mamy płyną same korzyści. Dla mnie najważniejsza jest bliskość dziecka. Czas karmienia to magiczne chwile kiedy maluszek wtulony w mamę zajada i czuje się bezpiecznie. Dla bobasa pełen relaks. Za to mama ma z maluszkiem chwile tylko dla niej. Tworzy się intymna więź przez którą uwielbiam karmić piersią. A dzieciątko zdrowiuteńkie rośnie bardzo szybko.
  13. [quote="tekla123"]Bartuś 6 miesięcy. Wszystkie klocki moje!!!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...