Skocz do zawartości
Forum

Tata123

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miasto
    Zachpom

Osiągnięcia Tata123

0

Reputacja

  1. Tata123

    Pomoc psychologa

    Witam. szukam pomocy moja kobieta zaszła w ciążę było to nie planowane mamy już córkę 4 letnią narzeczona ma 22 lata kiedyś po porodzie zaszła w ciążę ale niestety nie był to dla nas dobry czas teraz znów wpadka jest załamana psychicznie ja jestem teraz na etapie zmiany pracy na lepszą ale wiąże się to z tym że będę co weekend w domu mieszkamy na wsi gdzie dla niej niema zbyt dużych perspektyw na spacer czy zakupy. Ale głównie mi chodzi o pomoc dla niej jest totalnie załamana bo chciała się spełniać założyć swoją firmę zrobić kursy nasze życie miało się teraz zmieniać jak dotąd było bardzo'ciężko ledwo'wiązało się koniec z końcem wiem że problem finansowy niedługo zniknie ale chodzi o jej stan ona myśli o usunięciu ciąży ja nie potrafię w ten sposób ledwo żyje tylko je coś i śpi praktycznie płacze bo tak jak wspomniałem zawalił jej się tym świat na głowę , trochę pisze chaotycznie mam nadzieję że znajdzie się tu ktoś to był może w podobnej sytuacji albo wyślę link gdzie mogę uzyskać jakaś pomoc. jak mam jej pomóc jak wspierac podnieść z tego co robić brakuje mi pomysłów wiele jej mówiłem i zapewnialem że się ułoży ale to nie wystarcza.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...