Tatą Być

Mężczyzna, 31 lat, Osiek

O SOBIE:

tatabyc.com

Ostatnie posty użytkownika
Tatą Być

Witam Wszystkich

Witam wszystkich bardzo serdecznie :)

Jestem Seweryn i jestem tatą 16-miesięcznego Tymona. Codziennie odkrywam jak fajnie jest być tatą i piszę o tym na blogu.

Postanowiłem również dołączyć do użytkowników forum, by jeszcze częściej zerkać na wszelkie tematy i przypadki związane z parentingiem.

Tatą Być

Re: Jaki Internet do domu wybrać?

Zależy w jakim regionie obecnie mieszkasz, u mnie świetnie sprawdza się Beskid Media.

Z drugiej strony - ostatnio świetne rozwiązania stosuje T-Mobile z przenośnym internetem - trzeba przyznać, że ten internet działa świetnie, praktycznie w każdej miejscowości a dodatkowo nie potrzebuje okablowania.

Tatą Być

Re: Rodzina a motocykle - popieracie czy nie?

Ja niestety nie mam pozytywnych odczuć z motorami a to za sprawą tego, że u nas na wiosce właśnie sporo osób śmiga w takich prędkościach, że .... szkoda słów. Zapewne stąd obawy twojej żony i twoich bliskich...

Z pewnością super że masz pasję, jednak ogromny jej minus to tak jak kolega wyżej napisał - jest niebezpieczna. Z drugiej jednak strony, nawet jeżdżąc bezpiecznie nigdy nie przewidzisz reakcji drugiego kierowcy na drodze, dlatego myślę, że tutaj kwestia długich rozmów z żoną, byś mógł pasję kontynuuować na jej warunkach.