Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwa mamusia2016

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Śląsk

Osiągnięcia Szczęśliwa mamusia2016

0

Reputacja

  1. Happy dziękuje Ci :) Gratuluje udanej wizyty :) Mysia współczuję stresu ale super ze juz dobrze ;)
  2. Ja chce zaczac miod manuka jesc zeby wspomoc ten organizm jeszcze :)
  3. Zorya mam nadzieje! :)))Ja bety nie robilam w ogóle ;) Tylko CMV z krwi ;)
  4. Hsppy kochana a moglabys podac nazwe tego kwasu? Bo moj gin kazał wlasnie z tym metafolinem ;) A ja czekam na 1 @ i dzialamy ;))
  5. Nie zamartwiajcie sie kochane ;) Nam sie jeszcze uda ;) No przykre jest to ale nigdy nie ma tak jak by sie chcialo niestety :(
  6. To super ze szybko się udało :) Powodzenia ;)
  7. A w ktorym tygodniu poronilas? Teraz jest dobrze niemi stresuj sie bo to niepotrzebne :)
  8. Ale nie stresujcie sie przez to ze nam sie tak stalo... przecież Wy juz jesteście duzej w ciazy :) I teraz sie nic nie wydarzy ;) Damy rade i bedziemy znowu mialy mdlosci ;) A Wy juz bedziecie tulic swoje dzieciaczki ;)
  9. Natalunia no tak mialo byc.. odstawilam coreczke od piersi i za jakies 3 miesiące sie zaczniemy starać :) W szpitalu jak bylam i slyszalam KTG to az sie lezka w oku krecila jak sobie przypomnialam jak to bylo przy Julci ;)) I placz maluszkow swiezo po porodzie ;) Cos pieknego !
  10. Wlasnie u mnie bylo o tyle dobrze ze nie bylo.zarodka bo ja bym sie zalamala :( No ja tez bym chciala tylko zeby wszystko bylo juz dobrze... ale duzo przypadkow jest ze 2 ciaza tak a 3 juz normalnie... moja znajoma poronila miała zabieg i za miesiąc byla w ciazy i urodzila zdrowego synka.. tylko zeby udalo sie zajsc tak jak wcześniej ze szybko ;)
  11. Happy dziękuje za wsparcie ;* Ja juz sie z tym pochodziłam ciesze sie tylko.ze wydarzylo.sie to na wczesnym etapie bo zarodek sie nie pojawil w ogole.. ciagle zastanawiam sie czemu... gin kazal.mi.zrobic CMV jakis wirus cytomegalii. Musze zrobic bo IGg igm mialam ok z krwi. Mama slask w takim razie gratuluje ze sie udalo przy karmieniu.niby mowia ze to nic ale jednak organizm obciazony podwójnie.. mi sie udalo odstawic jak bylam w szpitalu ale placz byl okropny ;( Jednak 17 miesiecy karmienia.. nie wiem kiedy sie zdecydowac zeby zajsc.. o ile sie uda oczywiście..
  12. Natalunuia nie przejmuj sie 11 tydz to nic sie nie stanie :* No przykre to jest ale uda sie nastepnym razem :) Ja w pierwszej ciazy mialam wszystko ok ale tu lekarz powiedzial ze moglobyc oslabienie organizmu prZez karmienie i organizm wiedział ze sobie nie poradzi i tak sie stało :(
  13. Lenka masz racje, ale teraz jezeli sie uda to i tak bedzie obsesyjne myslenie... do tej pory widze te czarne jajo ;( Magdziaska spokojnie przecież wiekszosc ciąż przebiega prawidlowo ;) Zoraya mysle nad zmiana mysle tylko mam daleko do niego a on przyjmuje z mama i akurat tam robi tylko usg a ja bym chciała zeby to on mnie prowadził :(
  14. Kartonik współczuje :( Miejmy nadzieję ze wszystko sie ulozy i bedziesz miala dzidziusia. Żadne slowa Cie teraz nie pociesza.. wiem cos o tym :(
  15. A co do krwawienia to nadal mi leci.. dzis to nawet przeleciało mi na przescieradlo wylecialo pare skrzepow ale teraz spokój ;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...