Skocz do zawartości
Forum

Sylwia830

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Choszczno

Osiągnięcia Sylwia830

0

Reputacja

  1. Sylwia830

    Majówki 2018

    Hej dziewczyny 27 przyszła na świat nasza cudna Weronika niestety przez CC wszystko było na szybkiego bo mała była coraz słabsza. Mam pytanie jak przeżyć ten ból szycia jest masakra a wejście i zejście z łóżka szpitalnego graniczy z cudem a do tego moja córka jest głodomorem i do karmienia wstaje (z tego łoża) kilka razy w nocy boję się że od wysiłku szwy mi puszczą Proszę doradzcie coś Jak to przetrwać
  2. Sylwia830

    Majówki 2018

    Witam ja od wczoraj leże w szpitalu jestem cztery dni po terminie lekarz skierował mnie do szpitala tylko ze względu na to że ktg wychodziło ospałe i trzeba robić częściej. No i leże ktg nie jest złe mam centymetr rozwarcia i zastanawiał się czy nie iść do domu bo tu psychicznie nie wytrzymam
  3. Sylwia830

    Majówki 2018

    Hej dziewczyny ja dziś 39 tc i czuję się świetnie nie jestem opuchnięta czasami tylko troszkę dół brzucha pobili ale szybko przestaje. Przechodzenia teraz frazę wicia gniazdka sprzątam, układam , latam na zakupy. Mam cały czas liczyć ruchy maleństwa musi ich być 20 no i jest ale od wczoraj mała zrobiła się nad wyraz aktywna w kościele całą msze tańcowała. Czytałam że niektóre dzieci przy końcówce są bardziej aktywne ale czy tak ma być ? Wiem tylko że jest niedobrze jak ruchy są słabe a co może oznaczać taką aktywność.
  4. Sylwia830

    Majówki 2018

    U mnie tak 38tydzień malutka waży 3200 ale na ktg była leniwa i muszę teraz liczyć ruchy i w niedziele lekarz znowu chce wykonać ktg i na razie nic nie wskazuje na przedterminowy poród oby tak dalej bo komunia tuż tuż
  5. Sylwia830

    Majówki 2018

    Witam gratuluję wszystkim rozpakowanym fajnie że już macie to wszystko z głowy. U nas jeszcze 18dni zostało jutro mam pierwsze ktg. Czuję się dobrze na razie nic się nie dzieje więc może siostrzyczka z narodzinami poczeka aż starszy brat przyjmie pierwszą komunie
  6. Sylwia830

    Majówki 2018

    Hej dziewczyny doradźcie właśnie wziełam się za pościel do łóżeczka dwa dni wietrzyłam ochraniacz na szczebelki przybornik i rożek ale nadal trochę śmierdzą i nie wiem czy wyprać (boje się że zniszcze ). A wy prałyście takie rzeczy
  7. Sylwia830

    Majówki 2018

    Właśnie jestem po wizycie wyniki badań rewelacyjne. 35 tydzień mała waży prawie 2,5 kg niby trochę mało ale ma jeszcze czas na przybranie.
  8. Sylwia830

    Majówki 2018

    Ja też mam taką nadzieję że będę na komunii. Po całej uroczystości mogę iść rodzić synek mnie wspiera żebym się nie martwiła nawet jak by mnie nie było na komunii to będzie miał najlepszy prezent siostrę ☺
  9. Sylwia830

    Majówki 2018

    U nas do szpitala ubrań dla maluszka nie trzeba spakowałam tylko dwie pieluszki tetrowe, małą paczkę pampersów chusteczki nawilżone i oczywiście smoczek tak na wszelki wypadek. A na wyjście ze szpitala uszykowałam dwa komplety ubrań dla małej i kocyk
  10. Sylwia830

    Majówki 2018

    U nas do szpitala ubrań dla maluszka nie trzeba spakowałam tylko dwie pieluszki tetrowe, małą paczkę pampersów chusteczki nawilżone i oczywiście smoczek tak na wszelki wypadek
  11. Sylwia830

    Majówki 2018

    W mojej torbie są tylko niezbędne rzeczy 2 koszule nocne rozpinane, 2 biustonosze do karmienia, kosmetyki ręcznik i w sumie to wszystko
  12. Sylwia830

    Majówki 2018

    Ja już jestem spakowana torba dla małej też teraz tylko czekać. Syn do komunii też przygotowany.
  13. Sylwia830

    Majówki 2018

    Witam mam termin na 20ego maja to moja druga ciąża. Termin zbiega się z datą komunii syna
  14. Czy jest jakaś majóweczka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...