Skocz do zawartości
Forum

sylwia10183

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Nad morzem;)

Osiągnięcia sylwia10183

0

Reputacja

  1. Moja wiki zaczęła chodzić jak miała 13 miesięcy:)
  2. Ja czytam córce książeczki przed snem,czasem i w dzień jak chce.Trzy bajki każdego wieczoru ,słucha uważnie,nawet chce jeszcze ,ale najbardziej mnie cieszy jak po kilku wieczorach z jedna bajeczka zna juz ja prawie na pamięć i razem czytamy:))
  3. Moja Wikusia raz poszła spać w dzień w wózeczku spać bez pieluszki,obudziła się cała posikana:)i od tamtej pory zawsze wołała siusiu na nocnik oraz na noc też nie chciała pieluszek bardzo szybko się nauczyła:) Miała 2 latka i 2 tygodnie wtedy jak dobrze pamiętam :))
  4. moja córka ważyła 2400 urodzona w 35tc,poród trwał od 11 do 19
  5. przed ciąża 43,do porodu 60kg,teraz 54:)
  6. Ja też od 3 lat,siedzę w domciu z córeczka,narazie nie pracuję ale mam taki zamiar:)Pozdrawiam wszystkie mamusie
  7. sylwia10183

    to jest moje

    ja kupiłam córce kosmetyki do zabawy:) maluje sie na niby nie trzeba myć buzki,ona jest zadowolona bo ma swoje malowidełka no i ja:))
  8. sylwia10183

    to jest moje

    Trzeba konsekwentnie po prostu dziecku tłumaczyć;)
  9. Moja córka 19 czerwca kończy 3 latka i waży niewiele ponad 15 kg,na jej wiek jest to dobra waga:)
  10. to możę dla odmiany zmież mu w uchu,ja nigdy nie mieżyłam córce temperatury w odbycie...
  11. Moja córka całkowicie pozbyła się pieluszek około 2 tygodni po 2 urodzinkach,kupiłam jej nocniczek coś jak krzesełko,wygodny sama sobie go wybrała do tej pory jej się bardzo podoba:)
  12. Wikusia urodziła się 19 czerwca ,w 35 tygodniu ciąży ważyła 2400 i mierzyła 49 cm,Witamy i pozdrawiamy Czerwcowe maluszki:)i ich mamusie
  13. Moja córka w czerwcu skonczy 3 latka,też czesto jej coś przeszkadza skarpetki,majtki itp.Dodam żę też nie lubi myć rak,i czesto własnie jak twoja córka płacze jak jej coś z tych rzeczy nie pasuje:( ,Także nie jesteś sama ... mam nadzieję ze to jakoś jej samo minie;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...