Skocz do zawartości
Forum

Sylhia000

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Czestochowa

Osiągnięcia Sylhia000

0

Reputacja

  1. Donatka ja też mam liczne bakterie w moczu hmm mnie zaś lekarz powiedział że jak mnie Pecherz i nerki nie bola to jest ok i mam się nie przejmować i pić dużo wody :) spokojnie będzie wszystko dobrze :)
  2. Magdalena3 hm zapytam lekarza dzisiaj co on na to z resztą biorę od początku acard a może dlatego że palilam papierosy i dlatego tak się teraz dzieje :/ ale dziękuję za odpowiedź :) dla mnie ciaza teraz to ciągły stres i zmartwienia czy będzie dobrze niby staram się nie myśleć a raczej myśleć pozytywnie ale jakoś nie umiem ciągle dopartuje się czegoś :(
  3. Magdalena3 właśnie co z tym oddychaniem? Też mam z tym problem tymbardziej że ja leżę cały czas bo muszę i jak tylko przejdę się trochę to ciężej się oddycha..
  4. Ah to siusianie hehe też mam tak samo latam do WC co parę minut chodź wstawać mi nie wolno ale cóż jak mus to mus hehe :) nie wiem czy dam radę nadrobić wasze posty ale od początku widzę tu miła atmosfere :)
  5. Witam wszystkie mamusie Marcowe 2020 :) chciałabym dołączyć do was :) mam na imię Sylwia to moja 3 ciaza dwie niestety straciłam. Ostatnia @ 13.06 dziś mam 8tc :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...