Skocz do zawartości
Forum

stolarz191

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miasto
    Zgierz

Osiągnięcia stolarz191

0

Reputacja

  1. Wiem że nie mogę na to nic poradzić ale ja też mam uczucia i strasznie boli jak się mówi to że jestem nie potrzebny że mnie nie kocha że nie zachowuje się jak facet ona czegoś takiego nie chce. To że jak odejdę to wisi jej czy ja jestem czy mnie nie ma. Jest to bolące. Nawet jak chcę się przytulić to się odsuwa, albo jak chce jej dać buziaka to odwróci się w drugą stronę i ma mnie w dupie. Moim zdaniem jeżeli ją wspieram i cały czas chce z nią być to powinna się cieszyć a nie dołować mnie bardziej i odpychać być oschła na moje uczucia i emocje. Smutno mi z tego powodu:(
  2. Staram się ją przytulać mówić ciepłe słowa ale ona nie chce tego słuchać i mówi że nie mamy o czym rozmawiać i koniec.
  3. Witam, jest ciężko bo nie mieszkamy razem ale jest to nie do zniesienia dla mnie jest w 12 tygodniu staram się jak mogę spełniam wszystkie zachcianki robię co tylko chce a ona i tak traktuje mnie jak powietrze i cały czas powtarza że nie zależy jej na mnie, że mnie nie kocha i wisi jej to czy ja jestem czy nie. Boli mnie to strasznie bo ja jestem bardzo emocjonalny ale jest to nie do zniesienia i zastanawiam się ciężko czy by nie zniknąć i jej nie zostawić bo jak ma być tak dalej że jestem złem koniecznym i toleruje mnie bo musi to wyjadę sobie za granice do pracy i ją zostawię poczekam jeszcze chwilkę i zobaczę jak się sytuacja rozwinie.
  4. Witam serdecznie jestem nowy na forum i chciał bym dopytać się o humorki kobiet w ciąży bo słyszałem różne opinie. A mianowicie moja narzeczona ma bardzo zmienne humorki i coraz więcej pretensji do mnie o wszystko. Ostatnio wynikła awantura o to że jestem jaki jestem i chce się ze mną rozstać. Co kompletnie mnie załamało bo kocham ją i nienarodzonego krasnala. Ale wszystko jej przeszkadza wpada ze skrajności w skrajność raz mówi że mnie kocha a raz że nie chce na mnie patrzeć. Czy może mi ktoś odpowiedzieć jak mam postępować i co mam teraz robić?? Pozdrawiam załamany tata:(
×
×
  • Dodaj nową pozycję...