Sosnowiec_Zdrój

Kobieta, 26 lat, Sosnowiec

O SOBIE:

Mother of two - my baby boy and a cat. Blogger :)

Ostatnie posty użytkownika
Sosnowiec_Zdrój

Re: Polecam-odradzam sklep internetowy

Hm, ja ostatnio robiłam zakupy na ubierzsie.com i nie mogę narzekać. Co prawda nie jest to najtańszy sklep w sieci, ale ma najbardziej konkurencyjne ceny, zwłaszcza jeśli ktoś szuka markowych ubrań - i tak, czasami zdarza mi się szukać na tych wszystkich ukrytych aukcjach z aliexpres markowych produktów, ale czasem sobie zaoszczędze i kupuje faktyczne marki. Właśnie ostatnio zainwestowałam w torebke od Trussardi z tego sklepu. Wszystko na tip-top. Przesyłka do 3 dni.

Sosnowiec_Zdrój

Re: 4-latka, dziewczynka, co kupić?

Moim zdaniem lalki barbie nadal są najlepszym wyjściem z takiej sytuacji. Nie są teraz tak drogie jak kiedyś i ta firma która je robi, chyba Mattel, ma serie lalek dla młodszych dziewczyn, jak i starszych. Przynajmniej ja bym kupiła lalkę. Jeśli nie, to może jakieś gry edukacyjne? Fajnie jest dać dziecku coś, z czego się faktycznie ucieszy.

Sosnowiec_Zdrój

Re: Prezent na Dzień Dziecka dla 3-latka

Właśnie jestem na etapie wybierania prezenciku małego dla dziecka mojej przyjaciółki. Mała ma trzy latka i zastanawiam się właśnie nad lego duplo, ale nie wiem za bardzo jaki zestaw wybrać - pociąg z cyferkami, czy zwierzęta domowe. Chodzi mi głównie o to, aby było poniżej 100 złotych, ale żeby dziecko miało też coś z zabawy.

Sosnowiec_Zdrój

Re: Skręcona kostka u syna

Mój synek sobie nie tyle co skręcił kostkę, co jak byliśmy na wycieczce rowerowej, biegając po lesie złamał nogę. 3 latka, płaczu dużo. Szybka akcja, łapanie stopa, ja pojechałam z Maksymilianem, a mój mąż został z rowerami. troche straszne to było, ale Maksiu dał radę i w szpitalu już tak nie płakał.
Co prawda, nawet jak ściągnęli mu gips to ciągle bał się chodzić. Powoli musiliśmy go oswajać :(
Ale teraz, praweie półtorej roku po wypadku, śmiga samodzielnie i dalej chętnie jeździ z nami na wycieczki :)))

Sosnowiec_Zdrój

Re: Oczyszczacz powietrza

Ja na szczęście nie mam takiej potrzeby, aby kupować taki sprzęt. Mieszkamy nad morzem i jest czysto w powietrzu. Ale gdybym mieszkała na takim Śląsku jak kiedyś - pochodzę z sosnowca - to olaboga. Zero spacerów z maluszkiem, jazdy na rowerze i w ogóle dramat :O

Sosnowiec_Zdrój

Re: Jaki smartfon?

Kochana, zależy czego potrzebujesz od telefonu. Najlepiej sobie ustalić parametry, które chce się mieć. Jeśli Ci na tym nie zależy - mimo wszystko nie kupuj pierwszego lepszego, który prezentują w TV, albo internecie.

Ja na przykład jestem bardzo aktywną mamą, razem z moim Miłoszkiem często jeżdżę rowerem oraz sama (jjeszcze bez Miłoszka bo jest zbyt mały) uprawiam żeglarstwo. W związku z tym szukałam telefonu: wodoodpornego, wytrzymałego, z dobrym zasięgiem. Aktualnie mam samsunga z tej wersji dla aktywnych xcover - polecam najnowszy model, wcześniejsza 3ka była taka sobie.

Sosnowiec_Zdrój

Re: Idealny Plan Dnia z Maluszkiem

Moja przygoda z byciem mamą to dosyć długa droga w odnalezieniu tego, co można nazwać "idealnym planem dnia z maluszkiem". Mój Miłoszek od małego jest nader aktywny i wierzcie mi - ciężko jest się przy moim skarbie wyspać.

Generalnie, na początku cały dzień miałam rozjechany, ale wraz z miesiącami, Miłosz zaczął działać według jakiegoś schematu, co w końcu pomogło mi jakoś zorganizować ten czas. Aktualnie, wróciłam już do pracy i Miłoszek od rana do godziny 14 jest w żłobku. Wracam dopiero po 17stej, wcześniej spędza czas ze swoim tatusiem. Co dwa dni mam wieczór poświęcony tylko dziecku, wtedy zabieram go na rower, basen albo po prostu bawię się. Miłoszek, tak jak napisałam powyżej, jest bardzo aktywny i staram się zawsze wybawić go do ostatniego tchnienia, żeby dał mnie i tatusiowi trochę pospać.

Sosnowiec_Zdrój

Re: Problemy w małżeństwie

Przede wszystkim, nie podejmuj pochopnych decyzji, których będziesz później żałował. Wydaje mi się, że na początku musisz skonsultować swoje wątpliwości oraz oskarżenia z Twoją żoną. Możliwe, że Twoje "wydaje mi się", jest przeczuciem błędnym.

Sosnowiec_Zdrój

Re: Depilacja

Pf, ja sobie radzę manualnie co parę dni golarką i nie narzekam.