sorbetta

Kobieta, 40 lat, warszawa

Ostatnie posty użytkownika
sorbetta

Re: Okna

A sprawdzałaś już na stronie producenta http://www.ekoplast-krakow.pl/ ?
Ekoplast, proponuje swoim klientom okna w 3 wariantach: energooszczędne,antywłamaniowe i z mikro wentylacją.Są one produkowane przy użyciu najnowocześniejszych technologii,dzięki którym są trwałe i solidne.Na wielu forach ludzie bardzo dobrze się o tym producencie wypowiadają,dodatkowo cenią go za serwis i rady jak dbać i pielęgnować okna by służyły nam przez wiele lat.

sorbetta

Re: Kurzajki

Chcąc w sposób bezpieczny i co najważniejsze skuteczny pozbyć się kurzajek,wystarczy udać się do gabinetu podologicznego [reklama usunięta], gdzie specjaliści podolodzy i kosmetolodzy ulżą w bólu.Kurzajki to wirus,dlatego też w gabinecie możemy liczyć na poradę,kilka cennych rad i wskazówek co robić by kłopot nie nawracał.

sorbetta

Jakie studia?

Czy wybierając kierunek studiów kierować się własnymi zainteresowaniami czy tez tym co się opłaca,albo po czym znajdę pracę?

sorbetta

Re: Depilacja

Posłuchaj,w ostatnich latach wiele się zmieniło w temacie depilacji intymnej.Faktycznie istnieje wiele salonów,gabinetów kosmetycznych w których taką depilację się wykonuje na najwyższej jakości sprzęcie.
w dzisiejszych czasach jest na porządku dziennym,wiele kobiet z niej korzysta i wiele kobiet bardzo sobie ceni takie usługi.

sorbetta

Re: nauka języków

Na naukę zawsze jest dobry czas,tym bardziej jak ma się dzieci,można pokazać im ,że nie jesteśmy chodząca encyklopedią i tez musimy i umiemy uczyć się czegoś nowego. Fajnie jest zapisać się na język z dzieckiem,oczywiście w innych miejscach ale na podobnych poziomach nauki. Dla dzieci proponuję zajęcia wybrać [reklama usunięta].
Wspólna nauka zbliża,motywuje i pokazuje nas rodziców w lepszym świetle,to fajna zabawa i nauka w jednym.

sorbetta

Studniówka w szkole czy hotelu?

Ostatnio sporo się na ten temat mówi...gdzie organizować studniówki , w wypasionych hotelach czy jak za dawnych czasów...na sali gimnastycznej?

sorbetta

Re: Rysowanie

fajne jest tez jak rysujemy albo malujemy razem z dzieckiem czy jeszcze z jego rodzeństwem.Ważne by dziecko nie nudziło się,więc może od czasu do czasu pomalujmy rekoma,albo malowanie twarzy tez jest dla dziecka twórcze i dodatkowo zabawne.

sorbetta

Re: Gwiazdkowe (i nie tylko) prezenty dla 2 latków (i nie tylko)

ja staram się żeby prezenty były ni9e tylko ładne i fajne ale też twórcze,żeby służyły dzieciakom w jakims powiedzmy wyzszym celu.
jest tam spory wybór najróżniejszych zabawek edukacyjnych dopasowanych do dzieci w różnym wieku.