Skocz do zawartości
Forum

sabi2505

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    sanok

Osiągnięcia sabi2505

0

Reputacja

  1. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=545511022157048&set=oa.173229642835179&type=1&theater
  2. Może nie będę oryginalna, ale kocham mojego Męża za to, że jest nie tylko mężem i ojcem ale przede wszystkim moim najlepszym przyjacielem, który potrafi wysłuchać, pocieszyć, rozbawić oraz każdego dnia sprawia że czuję się piękna i kochana.Chociaż w wielu sprawach mamy inne zdanie, zawsze dojdziemy do porozumienia. Traktuje mnie jak swoją Królową a naszą córeczkę jak księżniczkę. Zawsze stawia nas na pierwszym miejscu, chociaż nie wiem co by się działo. Życzę każdej kobiecie takiego faceta, bo chociaż ma wady i nie raz się na Niego złoszczę to nie zamieniłabym Go na nikogo innego:) Przy moim mężczyźnie czuję czuję sie bezpieczna i najszczęśliwsza na swiecie. I może to brzmi trochę banalnie, ale po 11 latach bycia razem pragnę aby ten wspolny czas trwał wiecznie. Po prostu kocham Go za to, że jest:)
  3. sabi2505

    Darmowe próbki

    dziewczyny macie moze wyniki z rossnetu, byl taki konkurs wymien starą maskarę na nową, a nie moge znależć :)
  4. sabi2505

    Darmowe próbki

    aldonka23ja dzis dostałam miła niespodzianke od pilomax maseczki i szmapony do wlosow pamietam,ze pisałam do nich i odpowiedz była taka,ze nie wysyłaja probek a tu prosze u mnie też dzisiaj Pilomax, już nawet nie pamiętam kiedy do n ich pisałam. Nie spodziewałam się aż takiej ilości:)
  5. odp: - "Dzieci Lubia Jazz" - "Tulibabcia Tulidziadek" Moja córeczka nie ma jeszcze dwóch lat ale bardzo lubi słuchać muzyki, bardzo często właczamy przeboje rybki mini mini oraz różnego typu piosenki do tańczenia i skakania. Uwielbiam patrzec jak taka mała istotka cieszy się, skacze, wygłupia i próbuje śpiewać. Natomiast gdy przychodzi pora snu na łóżeczku zamontowany mamy projektor z muzyką klasyczną i moja córcia nie zaśnie dopóki nie włączy sobie Mozarta. Ta muzyka najbardziej ja wycisza i uspokaja i po kilku minutach sobie smacznie śpi:) Przy wyborze płyt kieruję sie zainteresowaniem mojego dziecka, chociaż jest jeszce mała to widać czy cos ją interesuje czy nie.
  6. Moja rodzinka bardzo lubi słodkości i byle co ich nie zadowoli. Dlatego zawsze na święta musze się bardziej postarać:) Oto moje popisowe ciasto:) Wykonanie: Ciemny biszkopt: 6 jaj pół szkl. cukru kopiasta szkl. mąki 6 łyzeczek kakao Jaja ubić z cukrem na bardzo puszysta masę, pod koniec ubijania dodać mąkę wymieszaną z kakao, przełożyc do formy i piec ok 30 min- 180 stopni przekroić na 2 częsci. Biszkopt makowo-kokosowy 6 białek niepełna szkl. cukru 15 dag suchego maku 15 dag wiórków kokosowych Białka ubić z cukrem na sztywną pianę, dodać mak i wiórki- wymieszać delikatnie łyżka. Piec ok 45 min-temp 150stopni. Krem budyniowy: 6 zółtek 1/2 l mleka 1szkl cukru 2 czubate łyzki mąki ziemniaczanej 1 czubata łyżka mąki pszennej cukier waniliowy 25 dag miękkiego masła Odlać 0,5 szkl mleka, reszte zgotowac z cukrem i cukrem waniliowym. Odlane mleko wymieszać z zółtkami i mąkami. Wlać do gotującego mleka i ugotować jak budyń. Utrzęć masło i dodawać wystudzony budyń. Różowa masa: moja różowa masa była kupiona w proszku. Przełożyć placki na zmianę z masami. U nas znika w mig:) Smacznego:)
  7. sabi2505

    Darmowe próbki

    u mnie rownież zawitała przesyłka z Somersby, pyszne to piwko:) Oraz skarpetki z FB :)
  8. sabi2505

    Darmowe próbki

    _Angel_i u mnie zawita Lord Somersby ale sie ciesze bo bardzo lubie to piwo mam i ja:) ciekawe jaka ilość:) a czy macie na stronie w aktualnych kampaniach jakąs wiadomość?
  9. sabi2505

    Darmowe próbki

    u mnie też niestety nici z NIvea:(
  10. sabi2505

    Darmowe próbki

    aldonka23sabi2505u mnie dziś klocki lego z wygranej w konkursie na streetcom, rewelacyjny zestaw:) oraz potwierdzenie adresu na streetcom do kampani somersby, moze sie uda:)mnie street dalej opuszcza choc nawet odesłalam oswiadczenie... ja narazie miałam tylko jedną kampanię a jestem zarejestrowana ponad dwa lata:( może w końcu coć sie ruszy:)
  11. sabi2505

    Darmowe próbki

    u mnie dziś klocki lego z wygranej w konkursie na streetcom, rewelacyjny zestaw:) oraz potwierdzenie adresu na streetcom do kampani somersby, moze sie uda:)
  12. sabi2505

    Darmowe próbki

    dziewczyny a gdzie mamy napisac opinie na temat tych obiadkow DOREMI? Bo tez dostałam dziś zestawik, nie dostalam zadnego maila i nie pamietam na jakiej stronie sie zgłaszałam.
  13. sabi2505

    Darmowe próbki

    angelusiasabi2505 a dziewczyny jak sie dziekuje za posty?Na dole każdego postu, po prawej stronie :) na dole mam tylko cytuj i strzalke do góry...
  14. sabi2505

    Darmowe próbki

    a u mnie wygrana w konkursie- odcisk bobasa oraz na streetcom klocki lego w konkursie dla ambasadorek, dawno nie wygrałam takich fajnych nagrod:) a dziewczyny jak sie dziekuje za posty?
  15. sabi2505

    Darmowe próbki

    dziewczyny wiecie może do kiedy trzeba napisać opinie o tuszu Rocket? a dziś u mnie nowa ankieta na streetcom- ankieta czasopisma2, oraz probka zelu proVag i kalendarzyk.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...