Skocz do zawartości
Forum

sabcia1978

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Katowice

Osiągnięcia sabcia1978

0

Reputacja

  1. Nasz czas mamy i córki jest dla nas bezcenny i nie ważne czy idziemy na pół dnia do kina i zakupy zostawiając chłopaków samych w domu, czy idziemy na krótki spacer, na rower lub na plac zabaw do fryzjera czy kościoła ważne że idziemy same spedzając wspaniałe chwile rozmawiając lub nie, tuląc się jedząc lody, gofry, po prostu będąc razem... Bezcenne i warte dokumentowania...
  2. Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie...... a moja córcia Zuzia chwali się swoją pracą..... Biedronkowy kotylion serduszko do zawieszenia...
  3. No i się sklonowało Hihi..... :)
  4. Oto moja córcia Zuzia Ona uwielbia taniec i śpiew :) Na filmiku jej solowy występ podczas balu przebierańców organizowanym u nas dla przyszłych przedszkolaków Dała niezły popis a to były dopiero początki
  5. Oto nasza rodzinka.... bibuły włóczki a nawet rolek po papierze u nas nigdy nie brakuje z tych ostatnich da się zrobić niezłe zabawki efekty przedstawiamy poniżej.... moja rodzinka mama Sabina tata Paweł i oczywiście córcia Zuzia. Dziękujemy i życzymy przyjemnej zabawy....
  6. Dziękuje za uznanie i pozdrawiam wszystkich :)
  7. Witam oto moje odpowiedzi, mam nadzieje, że okażą się rafione. Rocznica urodzin sergiusza Prokofiewa (tzn. 23 kwietnia 1891r.) zbiegła się z obchodami Międzynarodowego dnia książki i praw autorskich. natomiast jeśli chodzi o drugie pytanie to sam fakt, że Prokofiew w wieku pięciu lat stworzył swój pierwszy utwór nie znając jeszcze nut a w wieku trynastu lat rozpoczął studia w Konserwatorium Petersburskim zasługuje na uwagę i to przede wszystkim jest jednym z powodów dla których warto się wsłuchać w jego twórczość. Dziękuje i Pozdrawiam
  8. Oto nasza " Biedroneczka Fioneczka" z małego kamyczka...
  9. Dziękujemy bardzo :)
  10. Dziękujem za nagrodę właśnie dotarła. Pozdrawiamy
  11. Mamy nadzieję, że Kiki Luna się nie pogniewa za zmianę koloru włosów w końcu jest gwiazdą :)
  12. No widzicie cosik się narobiło ale sie poprawiłam.... i obiecuję, że już wiecej nie będe nic psuć :)
  13. oto ciąg dalszy naszej sesji... wykorzystałyśmy limit w poprzednim poście
  14. oto ciąg dalszy naszej sesji... wykorzystałyśmy limit w poprzednim poście :)
  15. Witam. W końcu udało mi się namówić córcię na kolejną pracę, tym razem zrobiłyśmy z papierowej trochę zniszczonej torebki prezentowej nowszą zwierzątkową "sówkową" i "panterkową'. Napewno ją wykorzystamy przy najbliższej okazji a narazie zgłaszamy się do konkursu. Fajnie, że o zwierzątkach z JimJamu bo te lubimy najbardziej.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...