Skocz do zawartości
Forum

Ronald147

Użytkownik
  • Postów

    10
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Personal Information

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miasto
    Toronto

Osiągnięcia Ronald147

0

Reputacja

  1. Ronald147

    Reklama

    Jakiego rodzaju liter potrzebujesz? Musisz wyjaśnić swoje pytanie lub po prostu podać przykład z linkiem. Na przykład chcę utworzyć własną witrynę, ale nie mogę wybrać dla niej projektanta, na przykład https://gry-hazardowe-za-darmo.com/automaty-do-gier/owocowe/
  2. Ronald147

    Wyjazdy rodzinne

    Miło jest oglądać filmy, na których cała rodzina i ludzie wyjeżdżają na wakacje lub w podróż, ale życie jest dalekie od tego. Moja żona i ja jedziemy gdzieś na wakacje, wynajmujemy samochód (przykro nam, że używamy naszego samochodu), tworzymy media na tylnym siedzeniu - centrum i sklep spożywczy w tym samym czasie, aby dzieci oglądały bajki i jadły ich ulubione przekąski. Tylko w ten sposób możemy bezpiecznie dotrzeć do celu.
  3. Myślę, że znajomość języka obcego jest ogromnym atutem w przyszłym życiu każdego dziecka. Nie korzystaliśmy z kursów, ale znaleźliśmy korepetytora [reklama usunięta]. Mogę powiedzieć, że wyniki są niesamowite. Dziecko ma 12 lat i zna angielski na bardzo dobrym poziomie. Im wcześniej zaczniesz naukę języka angielskiego tym lepiej.
  4. Ronald147

    Jak pokonać lenistwo?

    Lenistwo lepiej nie walczyć, ale dobrze się bawić, czyli odpocząć, a potem pracować.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...