Skocz do zawartości
Forum

Renata1976

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Siennica Nadolna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Renata1976

0

Reputacja

  1. Witam Was Jestem grudnioweczką 2015. 16 grudnia po 15 latach przerwy urodziłam zdrową córeczkę.Mój starszy syn ma 19 młodszy 15 lat. Ciąża była dla nas wszystkich dużym zaskoczeniem. Znosilam ją o wiele gorzej.Ale mała wynagradza wszystko,jest cudowna.Nie jest lekko,bo jednak lata już późne.Dacie radę dziewczyny,trzymam kciuki za wasze szczęśliwe rozwiązania.
  2. Panna Anna gratulacje Andzia mam nadzieję,że te wyniki to rzeczywiście błąd laboratoryjny,trzymam kciuki,tyle już przeszłyście ,ale dacie radę kochane,głowa do góry. Lili dużo wirtualnej dobrej energii dla Ciebie i Twojej córeczki,niech szybko wraca do zdrowia
  3. Mj25 dość regularne ,a jak z bólem podczas tych skurczów?
  4. Dziewczyny Milak o 13.29 urodziła synka Piotrusia 56cm,2850gr Kolejny kawaler na forum
  5. Polly czop może mieć rózne zabarwienie od mlecznego,po właśnie brązowy,myśle ,że ważniejszy jest kolor wód płodowych jak odchodzą najlepiej jak są bezbarwne
  6. Ola ale jak celiakia miałby spowodować zrosty,przecież wtedy jesteś na diecie bezglutenowej i raczej odżywiasz się zdrowiej niż normalnie,mniej chemi iw jedzeniu Polly też mi się wydaje ,,że to poród się zaczął ,zrób jak mówi Annm , że masz skurcze co 2 minuty,żeby nie odesłali
  7. Widzisz Roksi i wszystko się ułoży po maleńku,Laurka będzie teraz rosła jak na drożdżach
  8. Witaj Mokka cieszę się ,że się odezwałaś.Mikołaj prześliczny no i najważniejsze ,że jesteście w domu.Ucałuj Go od Nas.A jak będziesz miała chwilę napisz coś więcej jak po tym cc,a dla mnie najistotniejsze jak karmienie piersią ,czy nie było probemu
  9. Witajcie mamusie niedzielnie Jak samopoczucie? U mnie na dworze szaro,buro i ponuro.W nocy spacerek do wc po kilka razy.Najgorsze ,że kręgosłup boli jak diabli.Na szczęście już bliżej jak dalej.Miłego dnia
  10. Inferno myślę,że jeśli inne wymiary są ok to nie masz się czym martwić.Jednak usg daje granice błędu wagi .Może jeśli miałoby Cię to uspokoić i Tatusia to zróbcie jeszcze gdzieś indziej usg tylko przydałoby się ,żeby było na sprzęcie o podobnych parametrach.Wiem ,że bardzo się martwisz a to powinno Cię uspokoić.
  11. Inferno a ile waży Twoje maleństwa i w którym tygodniu ciąży?
  12. Inferno jeśli chodzi o datę porodu to z usg bierze się tylko pod uwagę z tego na przełomie 12-13tc ,bo później dzieciątka rozwiają się swoim tempem i nie jest to już wiarygodne.Co do innych parametrów to ja wpisuje w przeglądarkę np.wymiary dziecka 35tc i wyskakuje kilka a ja korzystam z tych na parentingu.A czy Ciebie kochana dalej martwi waga maleństwa ?
  13. truskawka ale serduszko i ciśnienie się unormowało? Może spróbujesz jakos z pomocą rodziny położyć się do innego szpitala jak masz możliwość,przy nadciśnieniu to u mnie robią cc,bo jest to duże zagrożenie dla mamy i maluszka.
  14. Roksi trzymajcie się,na pewno szybko jej pomogą a Ty będziesz mniej zestresowana jak maleńka zacznie normalnie wcinać mleczko z cycusia.Pozdrowionka dla Was ,kochana
×
×
  • Dodaj nową pozycję...