rena_674

Kobieta, 0 lat, Katowice

Ostatnie posty użytkownika
rena_674

Re: "kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej

czesc dziewczynki

ciagle cierpie na czasobrak
jak wroce do domu to nie wiem co najpierw robic wrrr a jak Bartek idzie spac to juz nic mi sie nie che a zasypia coraz pozniej
dzisiaj bylam z nim u chirurga i kolejna wizyta za trzy miesiace, powiedzial ze mam sie nie martwic ze jest dobrze
ja nawet nie mam czasu was poczytac
a jeszcze wymyslilam sobie maly remont i dopiero bedzie malo czasu, od jutra zakupki kafelki, farby i takie pierdolki

jak zwykle pozdrowionka

powodzenia dla wszystkich Anielinka pozytywnych wynikow, Andzia zdrowka, Gosia zalatwienia spraw po twojej mysli i Cafe "chyba" czekasz na zafasolkowanie :smile_move:

rena_674

najważniejsze że żyje :smile_move:

czasu stanowczo mam za mało, wkurza mnie okropnie zima, nadal jestem z tym samym mężem, Bartek rośnie zdrowo ( no prawie ), w przyszłym tygodniu mam wizyte u chirurga z młodym ( nie wiem czy pamietacie o jego uciekajacych jaderkach) niestety nie ma poprawy
naprawde nie wiem co pisać, rozwija się dobrze , łobuz z niego niesamowity na chwile nie można go spuścić z oczu bo od razu broi, łyżki w misce psa, szczotka w muszli, otwarte szafki, czy skoki po wersalce to jego drobne wybryki, powtarza słowka po swojemu i wtedy kiedy ma ochotę, ale rozumie wszystko co od niego chcemy
przyznaję sie bez bicia ze sto lat nie wchodziłam na forum ale moje samopoczucie nie pozwalało na to ( może to się zmieni :smile_move: )
Obiecuję że przynajmniej bedę Was czytać i pisać częsciej

Pozdrowienia dla wszystkich "starych" i nowych mamusiek z którymi nie miałam okazji sie poznać
Oglądałam zdjęcia i super dzieciaki jak wyrosły

rena_674

W dniu Bożego Narodzenia;
Dziś składamy Wam życzenia,
Aby raźniej w duszy było,
Aby Wam się lepiej żyło,
Aby szczęścia i radości,
Pomyślności i miłości
Z życia nigdy nie ubyło,
Życia bez smutku i cierpienia,
Oto moje są życzenia...

wszystkiego dobrego laseczki http://dl6.glitter-graphics.net/pub/28/28796xf3z4sbjdh.gif

rena_674

u nas pogoda byla dzisiaj super wiec koniecznie spacerek zaliczony, matka wymeczyla dziecko i spi teraz dwie godziny :smile_move:
Andzia troszke zazdroszcze ci tego sylwestra
Anielinka super salonik :smile_move:
Justynka dobrze ze tylko tak skonczyko sie z olkiem
Gosia dobrze ze z oczkami w porzadku
Tynia ale masz spiocha

rena_674

o widze ze Anouk sie odezwala i wniosla troche dobrego humorku jak zwykle :smile_move: zdrowka dla mlodej

chwila ciszy i co widze mlody siedzi w szufladzie :lup: podziwiam mame jak sobie daje rade:lup:
Magda pisalas kiedys o cierpliwosci ja jak przychodze po pracy to wcale bardziej cierpliwa nie jestem a wrecz mysle kiedy nastapi bloga cisza czyli ok 20

rena_674

i przypomnialo mi sie jak tylko wspomne o sprzataniu to mlody od razu biegnie do szafki po odkurzacz
Magda mnie tez chyba lubia bo dostalam tez zaproszenie do nastepnej kampani :smile_move:

rena_674

Witam
myslalam ze bede pierwsza ale nie udalo sie
dzisiaj mam wolne bo u mamy wymieniaja drzwi wiec szkoda zeby Bartek przy tym byl
ja nadal nie mam czasu tzn na czytanie jeszcze znajde ale z pisaniem gorzej
mlody coraz wieksza rozrabiaka, skacze po fotelach, wersalce, na spacer musi koniecznie miec cos w rece ( do jedzenia) bo inaczej ryk
wiem juz kiedy robi kupe bo ucieka za fotel ale o siedzeniu na nocniku nie ma mowy wrrr
do nas jeszcze snieg nie dotarl i dobrze
Andzia dobrze ze dziewczynkom nic sie nie stalo, ale z nich silaczki, moj podnosi jezdzik :lup:
Magda ale klocuszek z Michalka, brawa za kroczki, teraz juz nie bedzie tak fajnie :smile_move:
Cafe moj mlody ma podobne klocki i tez coraz chetniej sie nimi bawi, ale w jednym ciagu trwa to gora 10 minut
Anielinka dobrej pogody zebys mogla troche pospacerowac
Gosia powodzenia na nastepnym terminie
Vercia ty w koncu pracujesz?

wiec nie zapamietalam, ale dzisiaj mam nadzieje ze czesciej bede zagladac :smile_move:

rena_674

my jednak popoludniu wybralismy sie do tesciow i totalna porazka, byl tam brat A z ktorym nie uklada nam sie najlepiej i po pol godzinie mialam ochote wyjsc ale ciasto i kolacja zwyciezyly :sofunny: i zostalismy, z bartkiem rzadko tam jezdzimy wiec byl na dziendobry wielki placz
Cafe ale Olek super wyglada, jaki duuzy
Magda nawet nie mam kiedy zrobic jakies fotki a on sie wiele nie zmienil oprocz tego ze urosl mu brzuch :smile_move: bo to dziecko ciagle jest glodne
Andzia ale fajnie masz z mama :smile_move: sylwestra aaaa pomarzyc, zrowka dla dziewczyn

rena_674

my siedzimy sobie w domku i odpoczywamy, lubie ostatnio niedziele spedzac w domku :smile_move:

wczoraj bylismy u mojego brata a ze byla jeszcze 4 letnia panna to bratanek tylko z nia urzedowal i bartek sie "wkurzyl" ze male zainteresowanie jego osoba i ugryzl mala w noge :lup:

rena_674

Witam dziewczynki
nie mam zadnego usprawiedliwienia ze z Wami nie pisalam, czytalam ale zawsze bylo brak czasu na dluzsze pisanie
u nas nocki sa ok Bartek budzi sie z reguly o 5,30 i o dalszym spaniu nie ma mowy
tez fajnie reaguje i rozumie co jest co a najbardziej podoba mu sie wyrzucanie pieluchy do kosza :sofunny:, czasami powie po swojemu gdzie, daj a w kuchni jak chce jesc pokazuje na chleb i smiesznie rusza jezykiem :smile_move:
wieczorkiem nie chce zasypiac na rekach tylko w lozku oczywiscie ze mna
ja mialam jakas krotka depresje jesienna i chialo mi sie plakac buuu, ale w piatek poszlam sobie do fryzjera i humorek wrocil :smile_move:
Anielinka.Magda super zdjecia
Cafe szybkiego posprzatania Olkowego pokoju i koniecznie jakies zdjecie
Gosia o ile pamietam to jutro wieelki dzien, trzymam kciuki, i oczywiscie piekny piesek :smile_move:
Vercia szkoda ze z ta praca tak wychodzi ale bedzie dobrze
Justyna fajny kotek, ale ja nastepnego zwierzaka bym nie zniosla :smile_move:

rena_674

Andzia BArtek zdrowy i rozrabiaka coraz wiekszy, w wozek wyszlo na to ze typowa spacerowka na lato :lup::lup: i np ma przykrycie na nogi ktorego nie moge uzyc wrrr, a lat, tyle sie nie zyje :sofunny::sofunny:

rena_674

gosiammm
Rena ale ty przecież jesteś na n-k:) Powiedz jak Cię znaleźć w końcu;)

po pierwsze malo zagladam a po drugie jakbyscie zobaczyly ile ja mam lat to ......wole nie mowic :smile_move:

rena_674

witam wieczorkiem

alez mam malo czasu na wszystko
jestem mega zla na siebie i na A oboje kupowalismy wozek i chyba bylismy slepi normalnie jest za maly :lup:a teraz nie stac mnie na nastepny wydatek wrrrr

co do gotowania to nie mam kiedy zeby cos konkretnego zrobic a w ogole byc z mlodym w kuchni to tragedia, wylacza mi gaz, kreci kurkami wrrr
Andzia zeby ta goraczka byla tylko na zeby, ja tez jestem przerazona ze wszystkie zeby bedzie tak tragicznie przechodzic, ale ladny wierszyk uslyszalas
Vercia zdrowka
Gosia nie stresuj sie egzaminem, bedzie dobrze

rena_674

Witam dziewczynki
ale steskniona jestem :smile_move:
Bartek juz zdrowy i wszystko wskazuje na zeby, pojawily sie czworki gorne :smile_move:
moje dziecko ostatnio budzi sie regulaenie o 4 z krzykiem i wypija butle herbatki, chyba kaloryfery mu nie sluza, w ogole jak mu cos nie dam to strasznie krzyczy, niegrzeczniuch jeden wrrr
Andzia widze ze wrocilas do "zywych" dobrze ze stasiowi lepiej

a jak u was dzisiaj nocka?
musze sie bardziej zmobilizowac :smile_move: i dziennie wchodzic, ale czasem zmeczenie jest silniejsze

rena_674

Re: Moniq obchodzi urodzinki

MONIQ
Niech ten radosny, wspaniały dzień
Na zawsze Twe troski odsunie w cień
I niech się śmieje do Ciebie świat
Blaskiem szczęśliwych i długich lat

http://dl7.glitter-graphics.net/pub/62/62387jbwjgxpn5b.gif

rena_674

witam w zimowy wieczor

dzisiaj pogoda pieknie zimowa brrrr, mama siedziala u mnie caly czas bo o wyjsciu z domu nie bylo mowy, Bartek goraczki juz nie mial i ogolnie calkiem calkiem, ale nadal nie wiem co mu bylo, na badanie nie poszlam bo nie udalo sie "zlapac"

Andziu kochana trzymam kciuki zeby stasiowi sie polepszylo, bo to co pisalas wcale nie jest pocieszajace
Magda fajnie z areobikiem
Vercia dobrze ze lazienka uratowana, sukienka sliczna a plan zajec intensywny
Gosia zdolny ten twoj P az mi smaka narobilas, ze spaniem mlody ma podobnie w lozeczku ciezko zasnac a u mnie w momencie spi
Anielinka zazdroszcze ci tego twojego spiocha :smile_move:

rena_674

moja maruda wlasnie z wielkim bolem poszla spac, a po lekarzu wiem tyle samo co przed:lup: moze to trzydniowka, moze zeby a moze nie wiadomo co, jutro rano ide jeszcze na badanie moczu( jak uda mi sie zlapac) i na morfologie wrrr
u nas nie leje ale strasznie zimno sie zrobilo
Anielinka dzisiaj mialam tylko wolne, ja chce tez taka nocke :smile_move:
Vercia ciekawe jak sie sprawdzi Play

rena_674

witam
kolejna nocka do niczego, nadal goraczka wrr, do lekarza idziemy dopiero na 12.40 i oczywiscie zaspalismy tzn moj A i Pati bo po nocnych przebojach mlody wstal o 7 z takim placzem ze juz nie wiem co jest grane
Beata ale fryzurka zmienila Izunie, sliczna
Andzia pisz co jest grane
Magda to super ze udalo ci sie z areobikiem :smile_move:

rena_674

Re: Mamusie po 30-stce czyli "kącik mamutków"

witam
u mnie dzien zlecial w miare na goracej linii z mama, bo Bartek goraczkowal nadal, jutro biore wolne i dla swietego spokoju ide do lekarza, pogoda u nas juz taka jesienna a poranna pobudka wrrr, nie chce zimy

Radosc fajne zdjecia, torcik pysznie wyglada
Monika gratki dla Kuby za przedszkole a tobie pozbycia sie nerwow, wazne ze Kuba zadowolony
lehrerin zycze udanego dnia szczegolnie tego mniej oficjalnego
Gabi udanego pasowania
agatron i jak maly przedszkolak spisal sie na pasowaniu?
dziubala jak stolarz spisal sie?
buziaki na noc

rena_674

witam na szybko
Bartek nadal goraczkuje, slaby strasznie, dobrze ze chociaz apetyt dopisuje, jutro mam wolne i dla uspokojenia ide do lekarza
Magda szkoda ze P taka "niespodzianke" ci zrobil,
Anielinka dobrze ze u ciebie nocki ok
Vercia wierze ze dasz rade i Marcelka bedziesz ,miala z kim zostawic:smile_move:
cafe ale ten olus zębaty :smile_move: gratki

rena_674

Re: Mamusie po 30-stce czyli "kącik mamutków"

witam
caly dzien spedzilismy w domku bo mlody nadal mial tempke, ale jak mu tylko spadla to szalal, a pogoda juz jesienna , nawet A poswiecil dzisiaj mlodemu wiecej czasu
lehrerin dobrze ze M sie spisal
krysiak dzieki tobie znalazla sie nastepna zguba :smile_move:
Anula oj byl taki czas ze ja tez w ten sposob sie odchudzalam :smile_move:
Monia i jak Emil?
mam nadzieje ze jutro zawitam do was

rena_674

mlody spi dostal nurofen na noc, zobaczymy co bedzie, caly czas mam nadzieje ze to zeby albo trzydniowka, bo nie kataru a kaszle jak sie zmeczy i to tak delikatnie
MAgda spokojnej nocki, mnie tez sie nie chce jutro isc do pracy
Vercia i bardzo dobrze, tez nalezy ci sie wypoczynek, moj A tez nawet duzo czasu poswiecil dzisiaj Bartkowi

u nas zabawki to wlasnie tez kubeczki do ukladania, pilki, i jezdzik a jeszcze sprzety kuchenne :smile_move:

mam nadzieje ze jutro uda mi sie do was zajrzec

rena_674

Magda ale rozpusta tyle czasu spac
Cafe no to zdolniacha z Olka :brawo: a jak K pogodzona juz?

u nas nawet jakies sloneczko wyszlo, ale niestety mlody w poludnie mial goraczke i du.. musimy siedziec w domku, zaraz A pojdzie po cos do kawki, bo ja mam lewe rece do pieczenia wrrr