pulus2008

Kobieta, 41 lat, okolice Poznania

O SOBIE:

Jestem szczęśliwą żoną i mamą 2,5-letniego urwisa Szymona :)

Ostatnie posty użytkownika
pulus2008

Re: nowe mamy forumowe

Madz_aM
Hej . Ja tylko na chwileczke. Wlczymy z Anemią u Michasia. Muszę podawać mu kwas foliowy który jest w tabletkach i żelazo w syropku. Najgorsze jest to że Misiaczek nie chce wypić kwasu, a zmniejszyłam ilość wody do minimum żeby nie miał dużo do picia. :( zelazo bez problemu bo jest to taki slodki syropek. Ale za to po tym wszystkim Michał wręcz ryczy, drze się niemiłosiernie. Objawy bolącego brzuszka które mogą wystąpić po lekach. Najgorsze że leczenie ma trwać 6 tygodni. :( I tyle będzie musiał się męczyc. Oczywiście jeśli to nie minie do poniedziałku to idę do lekarza, bo w sumie to może być taka pierwsza reakcja na styczność z lekami. Płakać mi się chce gdy widzę jak on cierpi, ale wiem że podaję mu lekarstwa dla jego dobra. :(

Madziu kochanie, strasznie mi przykro z powodu Michasia. Mam nadzieję, że szybko dojdzie do siebie i anemia pójdzie w zapomnienie.
Tulę Was mocno oboje kochani i trzymajcie się dzielnie, a ja będę trzymać kciuki za Was.

pulus2008

Witam wszystkie nowe mamy na forum ::):::):::):

Madziu, ja Szymona piersią karmiłam tylko 2 tygodnie, potem 3 tygodnie odciągałam sobie pokarm i dostawał z butelki, ale już go dokarmiałam. A potem to juz całkowicie przeszłam na sztuczne mleko. Tez mi było smutno, że naturalne karmienie nie wyszło, ale ważniejsze było dla mnie to żeby Szymek był najedzony i zadowolony. Co do przedszkola, to na razie nie chodzi, bo zrezygnowaliśmy z prywatnego, bo trochę drogo to wychodzi, za 5 godzin prawie 500 zł miesięcznie. Zapisałam go do miejskiego, ale jest dopiero 10 na liście rezerwowych :ehhhhhh: Muszę dzwonić co jakiś czas i pytać czy sie jakieś miejsce nie zwolniło.
Magduś, remont to się dopiero zacznie, bo 31.08 podpisaliśmy umowę i w środę pieniądze mają być na koncie, więc wtedy sie dopiero szaleństwo zacznie :lup::lup::lup::hahaha::hahaha::hahaha:

Ściskam Was mocno i przesyłam buziaki dla Miśka :Całus::Całus::Całus:

pulus2008

Re: Wyniki konkursu fotograficznego Bob Budowniczy

Drodzy Administratorzy dziękujemy za nagrodę ::):::):::): Dzisiaj ją odebrałam i mały oszalał na punkcie poduszki i tylko na niej chce spać ::):::):::): Książeczka już też przeczytana :36_2_25::36_2_25::36_2_25:

Jeszcze raz dziękujemy za prezent ::):::):::):

pulus2008

Hej Magda, dobrze słyszeć, że mały dobrze się chowa :36_2_25: A, że czasem o sobie przypomni, no cóż??? :Oczko::Oczko::Oczko: Ważne, że jest zdrowy i wesoły ::):

Miłego dnia ::):::):::):

pulus2008

Hej dziewczynki :)

Ja znowu na chwilkę wpadłam chociaż się przywitać. Normalnie doby mi brakuje :lup::lup::lup:
Na nic znowu nie mam czasu:ehhhhhh::ehhhhhh::ehhhhhh:
Ale koło domku zaczyna robic sie porządek :36_2_25:
Nadal czekamy na decyzję z banku czy dostaniemy ten kredyt. Jesteśmy dobrej mysli, bo 2 tygodnie temu wniosek podpisaliśmy, więc chyba już teraz powinno pójść z górki.

Madzia jak Michaś się chowa???

Buziaki dla wszystkich :bye::bye::bye:

pulus2008

Madziula, śliczny avatarek :)))

Ja rzadko tu zaglądam, choć staram sie teraz coraz częściej, ale czasu mi brakuje. Jak wracam z pracy, to staram się jeszcze trochę pomóc Dawidowi w remoncie, bo juz powoli koło domu zaczął sobie grzebać i jak na razie, to więcej bałaganu jest niż porządku :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha: Najlepiej by było zamówić jakąś ekipę, żeby wszystko zrobiła, ale na to to nam kasy nie wystarczy, więc to co możemy robimy sami.

Udanej niedzieli życzę :bye::bye::bye:

pulus2008

Cześć Marzenka, witam w naszym gronie i zapraszamy do pisania ::):::):::):

pulus2008

Madziu, poczekaj jeszcze troszkę, to zobaczysz co to znaczy mieć 3-letniego urwisa w domu :hahaha::hahaha::hahaha:
Szymek jest zdrowy (odpukać). Do przedszkola nie chodzi już od lutego, bo najpierw był chory cały luty, a ja od marca nie pracowałam, więc go nie puszczałam, bo po co miałam prawie 500 zł miesięcznie płacić. Od maja miał wrócić do przedszkola, jak ja wróciłam do pracy, ale dziadek powiedział, że on z nim będzie i nie mam go puszczać do przedszkola, więc nie wrócił.
Poza tym jesteśmy po weryfikacji wniosku o kredyt i tak na 90 % mogę powiedziec, że go dostaniemy i jest cień szansy, że może się uda na koniec sierpnia, więc już wogóle byłoby super :36_2_25: No a jak już pieniążki będą na koncie, to ruszamy całą parą z remontem :lup::lup::lup:

Super, że Krzysiek Ci tak pomagał na początku z małym :brawo::brawo::brawo: A jak się teraz czujesz??? Ja w sumie po cesarce, to bardzo szybko doszłam do siebie. Jak po tygodniu wróciłam do domu, to wszystko sama przy małym robiłam, bo już normalnie mogłam chodzić i nic mnie nie bolało. Mój Dawid zaczął Szymona kąpać od 4 miesiąca, bo wcześniej się bał :hahaha::hahaha::hahaha: i do teraz to jest jego obowiązek.

A co do drugiego babaska, to ja na najbliższe 15 lat jestem z tego wykluczona :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha: bo kredyt będziemy musieli spłacić jak dostaniemy :lup::lup::lup:

A powiedz mi jeszcze jak z Krzyśka pracą??? Nadal wyjeżdża czy teraz więcej na miejscu jest???

Ściskam Was mocno i przesyłam buziaki dla Miśka :36_3_15::36_3_15::36_3_15:

pulus2008

Re: Prosimy o głosik :)

moniska
emaran zagłosowane

Dziękujemy za oddanie głosu. Jeśli chcesz ponownie zagłosować, wróć później.

pulus2008

emaran
Tinka,Arisa-poszly serca,
Anya, Joasia85, Pawelczyk-juz poszły wczesniej

happytv 351
serduszko było

pulus2008

AnnD
Arisa, Anya, emaran, moniska głosiki poszły :)

poradnik 5 gwiazdek
bobovita 403

pulus2008

Pawelczyk
z osttanich kilkunastu stron zaglosowane,nie pamietam polowy nickow wiec nie wymieniam ,serducha komu nie dalam to otrzymali a reszta dostala wczesniej

chusty 132
poradnik po 5 gwiazdek

pulus2008

Anya
Nikiz głos na fb. To drugie chyba trzeba się zarejestrować więc jutro :)

serduszko poleciało :)

pulus2008

Magdusiu jeszcze raz serdecznie Wam gratuluję :brawo::brawo::brawo:
A Michałek jest po prostu cudny ::):::):::):
Ja już zapomniałam jak Szymek był taki malutki :ehhhhhh: jak patrzę na Michasia, to aż mam ochotę na drugiego bobaska :Oczko::Oczko::Oczko:

A jak Tatuś??? Pewnie dumny z synusia??? Nadal mieszkacie na tym samym mieszkaniu???
Wybacz, ze tak wypytuję, ale dawno nie gadałyśmy i nie wiem co u Ciebie nowego. Jak chcesz możesz mi PW wysłać.

pulus2008

No to czekamy Madziu, czekamy ::):::):::):

A jak w ogóle mały się chowa??? Daje w nocy pospać??? A jak z karmieniem??? Piersią karmisz czy butlą???

Ucałuj małego od forumowej ciotki :Kiss of love::Kiss of love::Kiss of love:

pulus2008

Anya
Jeśli podoba Wam się nasz Bob to prosimy o serduszko ::):

Od nas też juz wcześniej poszło na małego traktorzystę :)))

pulus2008

Re: Jak poradzić sobie z 3-latkiem?

Cześć, ja co prawda nie mam takiego problemu, bo nasz 3-latek jest jeszcze jedynakiem, ale moi znajomi mają podobny problem ze swoja starszą córką.

Nie bardzo wiem co Ci poradzić, ale moja siostra ma dwie córki między, którymi jest rok różnicy i od samego początku jak tylko Marta się urodziła, to starała się, aby Wiki jej we wszystkim pomagała. Prosiła ją żeby podawała jej chusteczki i pampersa jak przewijała Martę, albo podała uszykowane ciuszki, a jak mała spała, to bawiła sie z Wiktorią, żeby nie czuła się odsunięta i to przynosiło efekty, bo Wiki nie była zazdrosna.
Może też tak rób ze swoim synkiem. Wbrew pozorom 3-latki potrafią dużo zrozumieć, więc może rozmawiaj często z synkiem, mów mu, że bardzo go kochasz, pobaw się z nim jak maluszek śpi, zachęcaj go do pomocy. Niech czuje się potrzebny.

pulus2008

AnnD 5 gwiazdek na Dzień Taty i 379 na bobovita

Moniska Dziękujemy za oddanie głosu. Jeśli chcesz ponownie zagłosować, wróć później.

Joasia85 zagłosowane

Emaran happytv 329, serduszko już było

Miranda serduszko już było

Tinka zagłosowane

Pawelczyk chusty Dziękujemy i Zapraszamy Jutro, poradnik mamy po 5 gwiazdek i serduszko

pulus2008

bmwuzka
jak się zostaje biegaczem??? albo mistrzem????

To zależy od ilości postów jakie napiszesz :)

pulus2008

Magda mój Szymek też miał żółtaczkę, ale na szczęście tylko tydzień musieliśmy być w szpitalu, ale jak wychodziliśmy to i tak miał dość wysoki poziom, ale była tendencja spadkowa i mogliśmy wyjść i po dwóch dniach musiałam z nim iść do ośrodka zdrowia na kontrolę bilirubiny.

pulus2008

O matko!!!!!
Madzilua mega gratulacje dla Was :brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo:

Ogromnie się cieszę ::):::):::):::):

Ja rzadko tu zaglądam od momentu jak w maju zaczęłam pracę, ale obiecałam sobie, że będę tu częściej zaglądać.

Pochwal się synkiem ::):::):::):

pulus2008

Cześć dziewczyny ::):

Madziula, Ty uważaj na siebie kochana, dobrze, że nic sobie nie złamałaś.

Wierzcie mi albo nie, ale od momentu jak wróciłam do pracy, to nie mam czasu na nic. Tym bardziej, że pracuję od 9-17. W domu jestem przeważnie o 18-tej, więc za dużo czasu mi nie zostaje. A trzeba obiad ugotować i chociaż trochę czasu z małym posiedzieć, więc już tutaj nie zaglądam.

Madziula trzymam kciuki za te Twoje ostatnie dni, a na kiedy masz dokładnie termin???

Buziaki dla wszystkich.

pulus2008

Madzia przykro mi z powodu problemów z cukrem :( Życzę, aby wszystko skończyło się jak najlepiej i jestem pewna, że maluszkowi nic nie będzie :36_2_25:

Przez te moje godziny pracy, to nawet nie chce mi się wieczorem na forum wchodzić :ehhhhhh: JAk wróce do domu, to trzeba obiad ugotować na następny dzień no i z małym trochę czasu spędzić zanim spać pójdzie. ale nie ma co narzekać za bardzo, ważne, że jest praca. Tym bardziej, że chcemy kredyt wziąć na remont domu.

pulus2008

Madz_aM
Gosha mega gratulacje mała jest prześliczna.

Więc tak, z mojego USG 4D nic nie wyszło. :( Babeczka która zapisywała nas na nie, powiedziała że wykonują je tylko ciężarnym pomiedzy 18 a 26 tc ... ;/ Troche się zdenerwowałam bo miałam nadzieję że jednak się uda. Ale główna lista była zamknieta już 10 minut po rozpoczeciu zapisów a lista rezerwowa była niczym niekoncząca się opowieść. Zrezygnowałam z tego. :( ALe za to wygrałam tydzien zajęć w szkole fitness. :D oraz kilka darmowych profesjonalnych zdjęć brzuszkowych. :)

Powiem wam że wczoraj to się przestraszyłam, leniuchowałam sobie na łóżku, aż tu nagle jak dorwał mnie skurcz to myślałam że oszaleje. Ale na cale szczęście przeszło. Brzuszek już mi się troche obnizył. Nie wiem czy to dobrze czy źle. A bóle pleców wykańczaja mnie i fizycznie i psychicznie, nie wiem już jak sobie z tym radzić.

Aniu ciesze się że w pracy wszystko dobrze. No i że Szymek razem z twoją pomocą zwalvczył ten ból uszka.

Powiem wam że już nie mogę się doczekać aż Michałek będzie z nami. Czekam z niecierpliwościa.

Madzia brzuszek ma prawo już się obniżyć, a powiem Ci, ze ja od samego początku miałam brzuch dość nisko i przez to dwa miesiące musiałam leżeć, co prawda nie miałam na szczęście rozwarcia, więc nie wziął mnie do szpitala i nie musiałam brać żadnych leków na podtrzymanie, ale zapobiegawczo brałam Aspargin, żeby nie mieć skurczy.

A w pracy mam tyle roboty, że nigdy nie wychodzę o 17-tej :ehhhhhh: W domu jestem dopiero najwcześniej o 18-tej :ehhhhhh: Ale z drugiej strony się cieszę, bo przynajmniej czas mi się nie dłuży.

Madzia pokażę Ci i innym mamom oczywiście jak teraz Szymek wygląda :)

pulus2008

pbmarys
My również prosimy o głosiki :)
MOJE SMYKI PROSZĄ O GŁOSY NA CHUSTACH

Z ostatnich 8 stron dalismy wszystkim głosy :)

:) Czułe spojrzenia Ilość punktów
w tym miesiącu [?] : 3.0

Imię maluszka : Rózia i Sylwinek
Komentarz : porozmawiajmy braciszku :):)

Dziękujemy i Zapraszamy Jutro

pulus2008

Re: Słodycze - mój nałóg :)

A ja już dzisiaj zjadłam czekoladę truskawkową Wedla i pół zająca czekoladowego takiego dużego :)))

pulus2008

Gosha nareszcie :36_2_25::36_2_25::36_2_25:

Mega ogromne gratulacje dla szczęśliwych Rodziców, dużo siły i zdrówka dla malutkiej. Niech będzie Wam wielką pociechą i dostarczy wielu szczęśliwych chwil.

Cudna kruszynka ::):::):::):

Ja już zapomniałam jak Szymek był taki malutki, dobrze że są zdjęcia i filmiki :36_2_25:

To teraz czekamy na wieści od Madzi ::):::):::):

A jak poród minął? Długo się męczyłaś?

pulus2008

Pawelczyk

Jestem już taaakkkkiiii dużyyyyy Ilość punktów
w tym miesiącu [?] : 1.0

Imię maluszka : Nataniel
Komentarz : uwielbiam tak pozować do zdjęć

pulus2008

Bursztynka

Nasze szczęście Ilość punktów
w tym miesiącu [?] : 104.0

Imię maluszka : Hania
Komentarz : bardzo dziękujemy za każdy głosik.

pulus2008

Graz

Mały słodziak :) Ilość punktów
w tym miesiącu [?] : 301.1

Imię maluszka : Adaś
Komentarz : śnię sobie o spacerkach w chuście :)

pulus2008

Klaczmal

bellapanty 52

Dziękujemy za oddanie głosu. Jeśli chcesz ponownie zagłosować, wróć później. Następne zdjęcie

Dodane przez: Małgorzata Filiciak

Opis zdjęcia: Pierwsze kroczki Oliwki podczas świątecznego spacerku :)

Podziel się ze znajomymi! Skopiuj i prześlij link!

URL: http://www.familie.pl/profil/malgorzata_filiciak/gallery/phpvdecr1.jpg
Liczba głosów: 176

Pozycja w rankingu: 12