Primal

Kobieta, 34 lata, Warszawa

O SOBIE:

Mam na imię Magda. ;)

Ostatnie posty użytkownika
Primal

Re: Pokój dziecka

Sporo ciekawych informacji dotyczących urządzania pokoju dziecięcego znajduje się przede wszystkim na blogach poświęconych takiej właśnie tematyce. Są one według mnie warte uwagi. Dobrym przykładem jest tutaj strona https://www.meble.pl/poradnik/pokoj-dziecka, na której znajdują się ciekawe porady dotyczące pokoju dziecięcego. ;)

Primal

Re: Materac sprężynowy czy piankowy?

Zawsze można też pójść na swego rodzaju kompromis i postawienie na materac sprężynowy wyposażony w płyty z pianki poliuretanowej [reklama usunięta].

Primal

Re: Aranżacja wnętrza

A myślałyście może nad tym, by do domu kupić ładny stolik kawowy. Taki mebel nie jest specjalnie drogi, a stanowi fajny, użyteczny dodatek. ;)

Primal

Re: Stolik kawowy do salonu

Stolik kawowy to fajna sprawa. Istnieją różne rodzaje takich stolików, wiele z nich spokojnie nadaje się do stosowania również w ogrodzie, co w przypadku obecnej pory roku i towarzyszącej jej pogody, jak najbardziej się przydaje.

Primal

Re: Porady dietetyczne.

Już sama dieta jest w stanie oczyścić organizm z toksyn, więc nie wiem, po co stosować jakieś mało skuteczne produkty. Jeśli chodzi o samą dietę, to polecić mogę catering dietetyczny https://www.wygodnadieta.pl/, dzięki któremu sama zrzuciłam kilkanaście kilogramów.

Primal

Re: Prezent

W sumie prezent w postaci portfela wydaje się być bardzo dobrym wyjściem. Dobry portfel może wytrzymać całkiem długo, a do tego jest rzeczą jak najbardziej praktyczną. Ja kupiłam niedawno mężowi portfel, wybór jest ogromny, ale ja zdecydowałam się na Money Kepper. W sumie to prezentem może być wszystko, a mężczyźni to cieszą się i tak ze wszystkiego jak dzieci. :D

Primal

Re: Oświetlenie lustra w łazience

Wybór lamp, jakie można zastosować w łazience jest naprawdę ogromny, dlatego myślę, że na oświetleniu lustra nie należy poprzestawać, szczególnie jeśli zależy komuś na naprawdę pięknym wyglądzie łazienki. Bardzo ładne lampy znalazłam na https://planetalamp.com/lampy-lazienkowe. Niektóre z nich mają naprawdę bardzo niepowtarzalny wygląd, dzięki czemu idealnie nadają się jako forma dodatkowej dekoracji w łazience. ;)

Primal

Re: Facet z Broda czy Bez - o to jest pytanie?

W sumie trochę też zależy, czy mężczyzna dba o brodę, czy też nie. O brodę, czy nawet krótki zarost można bez większego problemu dbać, tak jak choćby o włosy. Mój mąż często kupuje różne artykuły do pielęgnacji brody za pośrednictwem http://beardman.pl/producent/apothecary-87 i w sumie jego broda naprawdę dobrze się prezentuje i jest miła w dotyku. ;)

Primal

Re: Jaki prezent dla 8-latki?

Ciekawym i bardzo oryginalnym prezentem dla wielu dzieci na pewno jest wizyta na torze gokartowym. Mój mąż całkiem często udaje się z córką na tor A1Karting i zawsze wracają naprawdę zadowoleni. Z tego co się orientuję, tor jest kryty i spokojnie mogą jeździć na nim dzieci ;). Podaję adres strony: http://a1karting.pl/.

Primal

Re: Prezent dla dziecka

Zabawki i inne prezenty można kupić dzieciakom nawet bez jakiejkolwiek okazji, tak by miały co robić w wolnym czasie. Jeśli chce się im zrobić prawdziwą niespodziankę i doskonały prezent, to lepiej jest po prostu razem z nimi spędzić miło czas. Warto jest udać się choćby na tor gokartowy, który gwarantuje zabawę pełną adrenaliny i pozytywnych emocji. Tory takie jak Kartingowy Narodowy - http://kartingowynarodowy.pl/, zazwyczaj przystosowane są odpowiednio dla małych dzieci, a nawet organizowane są na nich specjalne szkółki. Lepszego prezentu nie ma. ;)