Skocz do zawartości
Forum

Pilka123

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Pomiechówek

Osiągnięcia Pilka123

0

Reputacja

  1. Z wlasnegi doswiadczenia wiem że nacięcie mrocza to nic złego. Sama doszlam do 28 cm ale bylam nacieta i nic nie czulam nie bolalo mnie a po porodzie moglam normalnie siedzieć od razu ! Teraz jestem 7 tyg po porodzie i wszystko sie zagoilo nie ma szwow ani blizny.
  2. A ja doszlam do 28 cm cwiczylam w nocy przed porodem bo następnego dnia o 4 jechalam do szpitala i nie pomoglo zostalam nacieta ale od razu moglam siedziec bez bólu. Dzidzia miala 34 cm glowki i 3.5kg
  3. Maly wazyl 3.5 kg i 56 cm i obwod glowki 34 cm
  4. Ja doszlam do 28 cm dzien przed terminem. Cwiczylam o 21 potem poszlam sie kapac i juz czulam bole brzucha ale olalam i poszlam spać byla 23. Nie moglam spać spalam do 2 w nocy wstalam do lazienki i nagle polala sie krew i wody kapaly i od rszu pojechalam na ip byla 4 mialam ktg badanie gin i usg i od razu trafiłam na sale porodowa od 5 a urodziłam o 22.08 w nocy. Balonik nie pomógł zostałam nacieta ale moglam siedziec na lozku i Wszystko robic bez problemu
  5. A ja po porodzie moglam siedziec od razu i nie boli mnie nawet. A jak z karmieniem? Bo ja walcze zeby ssal z piersi ale ciężko i dlatego wspomagam sie oslonkami piersi ale odciagam tez pokarm do laktatora
  6. Kochane po porodzie strasznie krwawilam kiedy zostalam przewieziona na sale wszystko we krwi, bardzo duzo straciłam krwi i leci cały czas musze vzesto zmieniac podkłady pocieszcie że będzie wszystko dobrze...
  7. Urodzilam. Bylo ciężko już pod koniec ale dalam radę! Syn Wiktor Dzidzia zdrowa 10 pkt 5310 g i 56 cm Glowka 34 cm zostałam nacieta bo cwiczac z balonikiem doszlam do 28 cm Od 3 w nocy 29.01 do 29.01 do godziny 22.08
  8. Jestem w szpitalu. Dzis o 3 rano pojawila sie krew i id razu fo szpitala pojechalam. I od 5 w szpitalu jestem i rozwarcie tylko na 4 cm. A wczoraj wieczorem cwiczylam balonikiem i doszlam do 28 cm. Kiepsko idzie rozwarcie. Dostalam znieczulenie zewnatrzoponowe bo nie dawalam juz rady...polecam każdemu
  9. Cwicze w roznych pozycjach. A to na kleczaco a tez siadam na kancie lozka albo na stojąco.
  10. Nie wiem czy dobrze to mierze ale wychodzi c2os ok.26 cm
  11. U mnie wciąż to samo. Pompuje na 12 razy i ciezko wypchnac. Mam blokade przed samym wypchnieciem i lewnie dlatego
  12. Kupilam we wtorek piłkę do skakania i skacze ale tez efektów brak.
  13. Cwiczylam dwa dni temu i jak pisalam wczesniej doszlam do 26 cm a wczoraj nie chciało mi sie. Za to dziś ćwiczę. Bylam dziś u lekarza prowadzacego ciaze i nic sie nie apowiada na porod szyjka nie taka jak powinna być do porodu w sensie. Mam czekać ale mam wrazenie ze im bliżej do porodu to sie ciagnie i ciągnie a juz chce zobaczyć mojego synka.
  14. Tez czekam na chłopca i mojemu tez sie nie spieszy na ten świat...a termin na dzis i cisza..
  15. Ada99 mi moj facet wklada balona i mnie motywuje do dzialania. Jest mi lepiej z tym
×
×
  • Dodaj nową pozycję...