Skocz do zawartości
Forum

Paulina0510

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Częstochowa

Osiągnięcia Paulina0510

0

Reputacja

  1. Dziękuję Dziewczyny za dobre slowo i wsparcie. Nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy. Mam nadzieję że wkrótce jeszcze zobacze dwie kreseczki na tescie. Narazie musze sie pogodzic z tym, ze tak sie stalo. Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję. Życzę zdrowia dla Was i maluszkow.
  2. Czesc, chcialam sie z Wami pożegnać. Niestety poronilam samoistnie. Nie dalo sie nic zrobic zwlaszcza ze byl sam pecherzyk. Ciezko to znosze. Chcialam Wam zyczyc duzo zdrowka i szczesliwych rozwiązań i oczywiscie duzo zdrowia dla Maluszków. Pozdrawiam
  3. Tydzien temu w piatek bylam prywatnie i teraz we wtorek bylam na NFZ.
  4. Bardzo mozliwe, poniewaz mam nieregularne miesiaczki.
  5. Dziękuję bardzo za wiadomości. Jutro pojde i zrobie bete. Martwi mnie bardzo, ze nie widac. Liczylam bardzo ze juz bedzie widac. Mam czekac do 10 tc. Moze sie pojawi a jak nie to zabieg mnie czeka.
  6. Byalam u dwoch. Powiedzieli niestety to samo.
  7. Ja miesiaczke 18 czerwca mialam, pozniej juz nie.
  8. Jutro pojde zrobic rano bete. A dzisiaj strasznie dol brzucha mnie boli... Hmm. Mam zle przeczucia.
  9. Czesc Dziewczyny, czytam Wasze wpisy.... Jestem powiedzmy w ciazy 8 tydzień 2 dni. Termin ostatniej miesiaczki 18 czerwca. U mnie nie jest dobrze jest pęcherzyk bez zarodka. Nie wiadomo czy sie pokaze. Czy ktoras z Was tez tak miala??
×
×
  • Dodaj nową pozycję...