Skocz do zawartości
Forum

paulina0022

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Warmia Mazury

Osiągnięcia paulina0022

0

Reputacja

  1. Witam , chciałabym się przyłączyć do Waszej grupy jeśli mnie przyjmiecie oczywiście ☺ Termin mam na 1.czerwiec z ostatniej miesiączki z usg aż na 10 ( i mój lekarz ten bierze za bardziej prawdopodobny) . To moje 3 dziecko mam już w domu dwóch synkow 10 lat i 6 lat i spodziewamy się trzeciego ☺❤ Imię mamy wybrane -będzie Oliwier ❤. Dziś mam wizyte na 15.30 i usg pomiarowe ☺Pozdrawiam przyszłe mamusie ☺
  2. Ale milo powspominać :)
  3. W czwartej klasie podstawówki miałam przedziwną nauczycielkę od geografii, wszyscy mówili ,że jest nawiedzona, kiedyś rozmawiałam z koleżanką na lekcji a ta ze złości rzuciła we mnie kredą ,wymieniła na głos moje nazwisko i wzieła złośliwie do odpowiedzi, pamiętam,że byłam wtedy porządnie przeziebiona. Stojąc przy jej biurku i czekając aż zada pytanie, nie miałam jak wysmarkać nosa, nauczycielka zadała pytanie a ja stałam z glową spuszczoną myśląc nad odpowiedzią, no i w tej chwili rzuciła w kogoś innego bo rozmawiał, a ja juz nie moglam sie powstrzymac i długi gilon z nosa splynał mi wprost na jej wielką torbę stojącą na podłodze, cała klasa wybuchneła smiechem wiekszosc to widziała,a nauczycielka nie:) Myśałam ze spalę sie ze wstydu, bałam sie ze zauwarzyła ,ale na szczęscie nie. Przez następne kilka lat cała moja klasa się z tego śmiała:)
  4. Bartosz lat 6 z małą pomocą kuzynki Julki lat 8:)
  5. Jeszcze rok temu pisałyśmy tu dziennie po kilka a nawet wiecej postów..:) Ciekawe ile z nas w tym samym czasie znowu bedzie w ciazy..??:)
  6. no w porównaniu do tego co było na tym forum rok temu to naprawde sa tu pustk i to jakie..
  7. U mnie dzis 14 stopni i sloneczko ale niesety o spacerze mozemy zapomiec:( no i do pracy na 14:( - cały dzień z bańki:(
  8. A nas sie uczepiły choróbska i nie chcą odpuścić- normalnie sił mi już brak.. no i czasu bo non stop pracuje.. a w pracy sie martwie i stresuję jak w domu.. :(:(:(:(:(mam dość!!!
  9. No nasze bobaski rosną:) niedlugo bedziemy opisywac co odwalają bo teraz to jeszcze Aniołki :) koniec zimy sie zbliza wiosna idzie!!!
  10. Witaj no pewnie ze przyjmiemy:)wysylam Ci zaproszenie na nasze prywatne forum:) znajdziesz je w powiadomieniach:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...