Skocz do zawartości
Forum

Paula0001

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta

Osiągnięcia Paula0001

0

Reputacja

  1. Witam, Potrzebuje pomocy, porady jestem w zwiazku z mężczyzną od pół roku, problem polega w tym, że jest chorobliwe zazdrosny o każdego mężczyzne. Awantury robi o absurdalne rzeczy typu ( że patrze sie na innych mężczyzn jak z nim wychodze gdzie to jest absurdem, robi awantury bezpodstawnie że nie mówie mu całej prawdy, że go oszukuje, gdzie to jest totalną bzdurą. Jeżeli jest kłotnia to mój partner nie ma zachamowań są wyzwiska, wyśmiewanie i groźby . Nierozumiem jednego jak jest dobrze to jest kochany, robi dla mnie wszystko, mowi jak bardzo mnie kocha wiąże ze mną przyszlość itd. Po tych jego słowach zawsze mu wybaczam i rozmawiam z nim że nie może tak postępować, ranić mnie jeżeli jest kłotnia, poczym jak sie uspokaja to twierdzi że on nie chce tak mnie traktować żebym mu jakoś pomogła w tym bo on sam sobie nie radzi z tymi myślami zazdrości. Nie wiem czy jego zachowanie jest spowodowane jego przeszłością, ponieważ kilka lat tamu byla dziewczyna go rzuciła i odeszła do innego. Zastanawiam się nad tym czy takie coś sie leczy czy poprostu to samo minie czy nie ma sesnu tkwić w takim związku dla własnego dobra . Proszę o odpowiedź.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...