Skocz do zawartości
Forum

patrycjan1109

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    wieś

Osiągnięcia patrycjan1109

0

Reputacja

  1. Miałaś albo być superowy mój słownik nie pisze tego co ja myślę ;)
  2. Sportowy pomysł z tym fb też wysłałam prośbę o przyłączenie :)
  3. Pyśkaa mi moja gin powiedziała żeby nie kupować bo się bałem więcej strachu już to warte bo sama do gabinetu chciała kupić i żeby kobiety wynajmowaly Ale zrezygnowała bo to stresujące
  4. Ola 87 może twoje jelitka coś grają dziewczyny też pisały ze bulgocza po jedzeniu mi też czasami bulgocze i nie wydaje mi się ze to maluch :) a szkoda bo bym już chciała czuć ruchy :) chyba jak kazda Gosia1234 powinno być przez brzuch mi w 11tc nie było widać z tego względu,ze mam tyłozgiecie macicy i później widać a jak byłam tydzień temu to ślicznie dzidzia się wiercila już przez brzuch szkoda tylko ze zdj buzi nie mam bo tak w jednym momencie się odwrocilo i widać było buzie nosek i całe śliczne ciałko ale co tam ważne ze zdrowe :)
  5. I z tych nerwów napisałam do mojej gin bo klucia nie przechodziły,pojechałam i na szczęście wszystko dobrze maluszek szalał a moglo spowodować to ze odstawiłam magnez więc będę fo brać dalej. A wracając do poronien to też człowiek nie przewidzi ja zachorowalam na oskrzela dostałam antybiotyk po tyg w nocy obudziłam się z ogromnym bólem głowy cała lewa strona była zdretwiala,zaburzenia widzenia i mowy nic nie krwawilam więc pojechaliśmy do szpitala niestety okazało się ze serduszko nie bije od ok 2tyg to było straszne nikomu tego nie życzę pomimo ze było to w lutym to jakby to było wczoraj.Od tamtego momentu moje życie całkowicie się zmieniło chyba doroslam pomimo tak młodego wieku. Apap można brać bo to takie jak paracetamol tylko pod inną nazwa
  6. Witajcie u mnie jak Ci tej pory było super to teraz mi wszystkie zapachy przeszkadzają.Dzisiaj obudziłam się z bólem i zwrotami głowy wzięłam apap i przestało lecz nie chciałam go brać Ale bol był straszny.Potem doszły klocia w podbrzuszu bardziej z lewej str.oczywiście już najgorsze przed oczyma płacz i lęk co dalej wzięłam no-spe magnez i niby trochę lepiej ale potwornie się boję :( kolejnej straty już nie wytrzymam.
  7. Dziewczynki zobaczymy ile z nas lipcowych mamusiek urodzi w terminie :) Mój maluch w 10 tc mial 3.99 a po 3 tyg 7,48 az bylam w szoku ze tak szybko rośnie:) I nas będą duże dzieci bo ja wysoka 175 a mąż 185 rodzice wysocy i dziadkowie też po obu stronach. Mi się teraz cera poprawiła poznikaly syfiska ale wlosy dalej tłuste musialabym dzień dzień myć,ale myślę ze to przez moje odrosty.
  8. Za duzo nas Patrycji :) Katina94 ja dopiero teraz jest mi nie dobrze jak poczuje mięso a czasami nawet sobie posiedzę w wc.Zgaga oczywiście też musiała się pojawić po świętach bo pewnie w tyłku za dużo się namieszalo;)
  9. Avanturnica może dlatego ze wpisywalam datę okresu sprawdzę jeszcze dokładniej i się dowiem co i jak ;)
  10. Polecam samemu zrobić sobie równie z chleb nie dość ze zdrowy to 2 małe kromeczki sa bardzo syte.A przepisów na taki chleb jest dużo tylko trzeba nabrać ochoty na zrobienie czegoś dla siebie a teraz przede wszystkim naszego małego ktosia :)
  11. My już po prenatalnych wszystko dobrze maleństwo mierzy 7,46 :) termin na 3.07.2016 więc zobaczymy kiedy wyskoczy :) Moje włosy też były okropne suche siańsko pomimo dobrego i częstego nawilzania nawet pod sauna parowa zbyt dużych rezultatów nie dało a były takie długie az po zapięcie od stanika jakoś przed świętami powiedziałam koleżance ze przyjdę się obciąć i scielam na Boba nie żałuję :) tylko teraz mnie odrosty denerwują i dziś z tego wszystkiego zapomniałam czy mogę zafarbowac...
  12. Lisica mnie dopiero tak przed świętami wypchalo brzuszek :) A ma któraś z mam macice z tylozgieciem?
  13. Pyska wypoczywaj dużo i daj znać co i jak.
  14. Karikari też próbuje statoskopem mierzyć ale nic nie moge znalesc nie wiem czy ja w złe miejsce przykladam czy cos z maluszkiem nie tak... Jutro prenatalne mam nadzieję ze będzie dobrze:) Czy któraś z was ma problemy z zatokami leżeć się nie da boli czerep strasznie od 2 dni jeszcze ta bezsenność ech...jest cudownie lecz tyle przed nami
  15. Babie lato jak bola Cię nerki to dużo pij jedz żurawinę i nie jedz smażonych rzeczy bardziej gotowane kilka lat temu też bolały i przeszłam na takie jedzenie i zaraz mniej bolało. Gemma spróbuj sudocrem mnie na bable pomaga a syf na syfie syfa pogania głównie policzki i zuchwa
×
×
  • Dodaj nową pozycję...