patiii1102

Kobieta, 32 lata, Tarnów

O SOBIE:

Zdecydowana, szalona optymistka i w dodatku mama :)

Ostatnie posty użytkownika
patiii1102

Re: pyszne przekaski Cheese Snack dla dzieci

Ja również zostałam wybrana! :) I z miłą chęcią dołączę do grona testujących mamusiek :) W mojej rodzinie tylko jednemu niejadkowi serki nie przypadły do gustu, ale dlaczego to sprawa jasna (nie je nic oprócz chleba i parówek...). Moje dzieci są zakochane w serkach Cheese Snack! Mi i mężowi bardzo smakuje wersja ketchupowa, jest lepiej doprawiona, natomiast dzieciakom smakują obydwie wersje. Od dnia, kirdy zawitał u nas kurier dzieci biorą serki do szkoły i częstują swoich znajomych. Ja również aktywnie biorę udział w testach i dzielę się swoimi opiniami z nauczycielami w szkole i na świetlicy. Oczywiście dodaję również serki do spróbowania! :)

patiii1102

Re: Konkurs "Wiśniewscy - wspaniała rodzina"

A to nasza rodzinka widziana oczkami 3letniej Lilki :)
Od góry (lewa strona) Babcia Ewa, Dziadziu Janusz, Babcia Basia, Dziadek Tadek. Na dole: Tatuś, Mamusia z dzidziusiem w brzuszku i Lili :)

patiii1102

Re: Konkurs "Klinika dla pluszaków"

RECEPTA!!!
Idealny lekarz powinien:
*Być przede wszystkim kompetentny i dokładny!!
* Lubić swoją pracę i czuć do niej powołanie!
* Mieć dobry kontakt z dziećmi i ich rodzicami!
*Mieć poczucie humoru i dużo uśmiechać się do swoich małych, ale bardzo wymagających pacjentów!
*Być kreatywny, pomysłowy i życzliwy!
* Być opanowany!
* Zagadywać dzieci i pokazywać im czym będzie je badał i jak ciekawa jest praca pana doktora!
* Postarać się, aby jego gabinet był kolorowy i przyjazny dla małych dzieci.
* Przełamać bariery i zachęcać do profilaktycznych badań! :)

patiii1102

Re: Konkurs "Zdolny Maluch"

Nasze zwierzaki zainspirowane wakacjami na wsi, a ludziki wyszły same z siebie :) Autorami tych dzieł jest 3,5-letnia Lila oraz 5-letni Julek :)

patiii1102

Re: Konkurs "Imię dla twojego dziecka"

Nasz Aniołek przyszedł na świat 08.08. 2012 roku. Oboje z moim mężem długo zastanawialiśmy się nad imieniem dla naszego maluszka. Kupiliśmy księgę imion by nie wybrać szybko i pochopnie pierwszego lepszego imienia. Teraz w łaskach są same Julie, Zuzie, Szymony, Kacperki i Kubusie. Nie chcieliśmy by za 6 lat jak pójdzie do szkoły było 5 Szynków i 7 Zuzi i każde z dzieci wołano po nazwisku. Okres ciąży dobiegał końca, a mnie bardzo nosiło w domu. Postanowiłam posprzątać w szafach i zrobić generalne porządki. Uprzątnełam ubrania z wieszaków, z niższych półek i został mi sam dół szafy. Ciężko było mi się schylić, ale kiedy dokonałam tego i z wierzchu wyjęłam nieużywane spodnie rzuciło mi się w oczy pudełko i skrzyneczka z drewna. Ciekawość wzięła górę! Wzięłam ją do rąk była ciężka i masywna. Wkrótce otwarłam ją i moim oczom ukazały się medale, odznaczenia wojenne, dyplomy i podziękowania. Wszystko należało do mojego dziadka i pradziadka. Wiedziałam, że walczyli podczas wojny, ale nie wiedziałam, że takie skarby przechowuję w szafie. Kiedy mąż wrócił z pracy pokazałam mu moje znalezisko i oboje doszliśmy do porozumienie, że nasz synek będzie nosił imię po swoim pradziadku -Julian!! Rodzina jest zachwycona imieniem, a Julek rośnie jak na drożdżach :)

patiii1102

Re: Konkurs "Krowa Matylda"

Praca wykonana przez Liliankę 8 lat i jej młodszego braciszka Julka 3 miesiące :) Koordynatorem pracy była mama- czyli ja :)

patiii1102

Re: Konkurs "Bazgrolenie z Bazgroszytem"

Mój Kacperek marzy o tym, żeby być Kucharzem :) Ma 5 lat i potrafi przygotowywać pyszne kanapki, sałatki, a nawet przy pomocy babci gotuje zupy :)

patiii1102

Re: Konkurs: "Rozgrzej się na Święta"

Ja jestem wiecznym ZMARZLUCHEM!! Bardzo ciężko mi się rozgrzać w zimowy, chłodny wieczór. Początkowo stawiam na ciepłą kąpiel !Pomaga mi również gorąca herbatka z miodem, cytrynem i imbirem, a także ciepły, pluszowy kocyk. Owinięta w niego wyglądam jak poczwarka w kokoniku, ale mam pewność, że nie zmarznę:)

patiii1102

Re: Konkurs "Mały czytelnik"

Moi siostrzeńcy nie marnują czasu :) W końcu każdy wie, gdzie można skupić się najlepiej !

patiii1102

Re: Konkurs "Zaradny Maluch"

Moja Córcia również się usamodzielnia powoli :) Pomaga mamie w prostych, codziennych pracach domowych, co widać na załączonych zdjęciach :)