Skocz do zawartości
Forum

Nika120

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta

Osiągnięcia Nika120

0

Reputacja

  1. Nie myślałam, że coś takiego mnie spotka. Może za późno zareagowałam. A może to przez konflikt serologiczny. Wiem, jak jest ciężko mimo młodego wieku...
  2. Ciężko jest się pozbierać. Bardzo. Będziemy musiały zmagać się z tym do końca życia. Czas nie leczy ran. Czas przyzwyczaja do bólu. Forum nie leczy ran ale bardzo mu blisko do tego. Izzys nadal ból jest taki sam ? Tak mocny ?
  3. Też właśnie doświadczyłam tego strasznego uczucia. Nie rozumiem, dlaczego tak się stało. Dlaczego. Jest mi tak strasznie przykro, smutno, prawie cały czas płaczę.
  4. Witajcie. W wieku niespełna 16 lat zaszłam w ciążę. Mimo tego, cieszyłam się. Jednak zaczęłam krwawić. W środę wieczorem ( 13.06. 12 ) okazało się, że ciąża obumarła. Mógł być to 9 tydzień i pół. Zostałam w szpitalu. Następnego dnia dostałam tabletki poronne i przeprowadzono zabieg łyżeczkowania. Nie mogę dojść do siebie, prawie cały czas płaczę. Nie wiem dlaczego Bóg tak zrobił. Tak bardzo oczekiwaliśmy na to dziecko razem z Jego tatą. Oboje jesteśmy w rozsypce. On chyba postanowił nie myśleć o tym, tylko zajmować się innymi rzeczami. Ja tak nie potrafię. Rana jest świeża i strasznie boli. Nie potrafię sobie z tym poradzić.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...