Skocz do zawartości
Forum

natuśka512

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Brodnica

Osiągnięcia natuśka512

0

Reputacja

  1. Hej :) Mila to coś okropnego !! Trzymaj się kobieto ! :* Leosiowamamo ale pięknie :) aż mi się zachciało wakacji ... Ale w tym roku i w przyszłym mogę o tym pomarzyć ... :( Niestety budowa pochłania dużo kasy Alilu trzymam kciuki , żeby było tylko lepiej :* Szczęściara ja też powoli kupuje letnie ciuchy :) wczoraj w Pepco kupiłam Leosiowi koszule jeansowa na krótki rękaw w kotwice :) Monikae i Qarolina udanego wypadu na koncert :) Alimak przykro mi z powodu odwołanych wakacji :( Calineczka k jak budowa ? Kiedy się wprowadzacie na swoje ? Ruda ale zdolny ten Twój synuś :) Opowiem Wam co ostatnio zrobił Leos u mojej babci zawsze go ważymy , waga jest schowana w szufladzie Leos wziąć od moich rodziców taki duży kalkulator stanął na nim zszedł , sprawdził ile waży : mówię ile Leosiu ważysz on mówi : ci czyli trzy poszedł i schował ten kalkulator do szuflady tak jak u mojej babci Chłopak mi się rozgadal :) ma swojego pierwszego idola jakim jest strażak sam :) Wczoraj byliśmy u teściowe i Leos biegnie i mówi baba baba ja brum brum , pokazuje na nasz samochód i mówi brum brum tam :) Czeka nas intensywny koniec tygodnia jutro jadę na wizytę do alergologa , piątek na urodziny do szwagierki i w sobotę też :) Ale była piękna pogoda Leos wgl nie chciał wracać do domu , chodził do szafy brał bezrękawnik kazał sobie ubrać i mówił ja papa dzieci :) także całe dnie siedział na dworze , dzisiaj pogoda się zapsula lekko kropi i zimno :( a on już od rana w drzwi puka i chce iść na dwór ... Uciekam się ogarniać bo dzisiaj idę do pracy na 12 :) Buziaki :*
  2. Hej :) Przede wszystkim zdrowych i spokojnych świąt :) Przepraszam za swoją dluuuuuga nieobecność ale jesteśmy w trakcie pakowania i wyprowadzki żyjemy na kartonach :) także jest wesoło w pracy zapierdziel ... Same rozumiecie święta + cukiernia = masakra :) Qarolina jak dobrze, że RTG wyszło prawidło szkoda tylko , że dalej nie znacie przyczyny , może te testy dadzą jakaś odpowiedz Sevenka zazdroszczę że nie odpuszczasz i Olcia zasypia sama u nas nadal królują ręce ... Nie ma bata żeby Leo sam zasnął Mila mi gratulacje za wytrwanie na "rodzinnej" imprezce :) Monmonka dużo zdrowe zjadł dla Zuzi ! :* Szczęściara jak Maciuś ? Dużo zdrówka :* Monikae buziaki dla Maciusia za tą rozciętą wargę :* bidulek ! Moje chłopaki śpią po obiedzie jedziemy do tesciow :) Leos coraz więcej mówi :) dzisiaj mąż sterował jego samochodzikiem położył Leosia skarpetkę i tak jeździł a Leos siedzi śmieje się w głos i mówi tata ! O jaaaaaa :) myślałam że padnę ze śmiechu ! Mnie męczy alergia więc moje dziecko widzi mnie ciągle smarkajaco i jak tylko widzi że wycieram nos to on też bierze chusteczkę i marcze :) wczoraj dostał od cioci zestaw Kinder jajek i mówi : jaja wyjął z opakowania i tak śmiesznie nimi trzacha zeby usłyszeć czy coś tam jest :) A tak poza tym to wszyscy jesteśmy zdrowi :) Leos urósł nawet nie wiem kiedy :) od przyszłego weekendu będziemy już mieszkać u moich rodziców mamy już prawie narysowany projekt :) po świętach ma być do odbioru , geodeta załatwiony , murarz też :)
  3. Cześć :) Mila kochana naprawde przykro mi w jakiej sytuacji się znalazłaś :( bądź silna i dzielna masz dla kogo :* Qarolina super, że już lepiej się czujesz :* oby Gosia nic nie złapała :* Monmonka ale zakupy :) gratulacje dla Zuzi :* mądrala nasza :) super się rozwija :) super wyglądasz :) :* Monikae i jak buty ? Ja ostatnio kupiłam Leosiowi trampki 23 i kapcie bo tak szybko noga mu urosła że w sumie od razu z 21 przeszliśmy na 23 ... Nie wiem jak to możliwe :) Szczęściara jak imprezka ? Dużo zdrówka dla Maciusia :* Alilu gratulacje za tak długie kp :) oby Ada pięknie spala w nocy bez pobudek :) Mind fajnie że się odezwałaś :) dla Was też dużo zdrówka :* Calineczka udanych imprez :) Sevenka oby dobrze Olci piło się z nowego kubeczka :) U nas intensywny tydzień miałam dwa dni szkolenia imieniny teściowej i wczoraj 50tka cioci :) Leo coraz więcej powtarza , zaczął tak śmiesznie skakać :) jest mega grzeczny :) Może podpowiecie co kupujecie dzieciakom na Wielkanoc ? Jakieś fajne zabawki edukacyjne ? :) Uciekam robić obiad :) buziaczki :*
  4. Hej laski :) Qarolina dobrze , że Gosi przeszło :* oby tak dalej :) powodzenia jutro u alergologa :) Monikae czadowe te buty ! Ja bym zostawiła , współczuję uczulenia oby szybko przeszło ! :* Mila mi śliczny Igorek :* i jak pięknie je :) Sevenka Leos też codziennie wstaje punkt 6 ... Dzisiaj rarytas bo wstał 6:45 :) Calineczka mam nadzieję, że katar na zeby Leos zaczął sam jeść łyżeczka i widelcem :) coraz więcej mówi ostatnio powiedział jedzie brum albo idę pa , robi się coraz bardziej rozumny :) kocham go nad życie :) My używamy nadal pampersów z Lidla rozmiar 4 :) Leos tyle je teraz , że czasami.mysle czy mu dupka nie pęknie przytył i poszedł w górę i to mocno :) nawet nie wiedziałam że aż tak :) No i dziewczyny chwalę się :) zostałam kierownikiem :) jutro jadę na pierwsze szkolenie :) moje pierwsze w życiu więc mam stresa :P dzisiaj idę do pracy na 10-18 także jeszcze trochę i zostawiam mojego okruszka z dziadkiem :) Buziaczki :*
  5. Hej laski :) Przepraszam nie odniose się do wszystkiego Wszystkim chorym dużo zdrówka :* Mila a robiłaś test ? Może jednak kiedyś coś i jednak ciąża ? Qarolina oby bez nop :) Ja już się nie wypowiem do do kwestii sparzatania ... Jedna wielka masakracja .. :) nie mam na nic ani czasu ani siły ! Potrzebuje tydzień snu ;) Mój P chory więc leży w domu a my jesteśmy u moich rodziców :) Leos zdrowy , super się rozwija taki tancerz że szok :) zaczął coraz więcej jesc :) Naprawdę przepraszam ale nie pamiętam co kto i jak za długo mnie nie było ! Postaram się czytać i odpisywać na bieżąco :) Buziaczki :*
  6. Hej ! :* No nareszcie ! Wczoraj 4 razy pisałam posta wrrr ... Wybaczcie jeśli nie odpisze każdemu :* Bardzo dziękuję za zainteresowanie :) w pracy bardzo dobrze :) dużo się zmieniło , dużo pamiętam :) także idzie mi coraz lepiej jeszcze z tydzień i wrócę na właściwe tory :) myślałam że wstawanie będzie trudniejsze ale jakoś jest ok ... Wczoraj poszłam już spać o 20 ! :) Leosiowamamo współczuję nocek ! Leosie chyba tak mają ;) poprzedniej nocy Leos nie spał od 2.20 do 4:00 a ja 4:15 wstawałam do pracy także wesoło ;) Qarolina super że teściowa już pojechała :) a jak Gosia ? Ty jak się czujesz ? Mila mi strasznie mi przykro ! Mam nadzieję, że R przemyśli wszystko i zrozumie co stracił ! Powinien na kolanach Cię przepraszać ! Monmonka zazdroszczę Wam nocek :) super ten tort z pieluch :) Maja bardzo współczuję Wam tego wypadku , przecież nie zrobiliście tego specjalnie ! Nikt z nas nie może przewidzieć co te nasze dzikuski wymyśla . Mam nadzieję że już wszystko ok :* Alilu współczuję tego zatrucia :( Peonia ale śliczny ten Twój synuś :* Przepraszam więcej nie pamiętam a ciężko się skupić bo non stop latam za Leosiem :) Buziaczki pozdrawiam Was wszystkie :*
  7. Cześć dziewczyny :) Mind mnóstwo zdrówka dla Lilci :* oby antybiotyk szybko przyniósł efekty :) pięknie Lilka układa puzzle widziałam na FB :) dla Leosia najważniejsze są samochody mąż co chwilę kupuje mu jakieś modele i tak jeżdżą :) w Pepco pierwsze co to lecą na zabawki ;D Sevenka ale pięknie to napisałaś :) jak ja pomyśle , że nasze wrześniowe maleństwa będą miały dwa latka to nie mogę uwierzyć ... Szczęściara to się biedna spocilas tak jak ja wczoraj ... Wybrałam się do miasta z Leosiem i do mojej babci wózek Leon zabawki kocyk itd masakra język miałam po pas :) ale paczki spalone ps pierwszy raz sama robiłam paczki :) Qarolina jak Gosia ? Współczuję buntu Leos jakiś czas temu zrobił mi histerię bo on też chciał tabletkę tak jak ja ... Wrrr rzucał się ryczał .. masakra ! Calineczka czyżby piątki ? U nas idą i idą masakra też jęki przez sen dzisiaj doszla gorączka i katar , śliny tyle że jeszcze tyle to ja nie widziałam i ręce głęboko w buzi Mila śliczny Igorek :) współczuję Twojej hipochondrii wiem jakie to uciążliwe .. moja babcia należała do tych osób Monikae jakie śliczne zdjęcia :) co tam u Was ? Spotkanie się udało ? Monmonka jak w pracy ? Ja Zuzia ? Przepraszam nie odniose się do wszystkiego . Leos był dzisiaj u fryzjera , był mega grzeczny tylko nie chciał dać sobie poprawić strzyżenia :) nie mogę się na niego napatrzeć :) Co do pracy to idę w poniedziałek na 6:00 :) trzymajcie proszę kciuki :) Uciekam do tego mojego łobuza bo układamy kształty do kostki :) buziaczki :*
  8. Hej laski :) Ja zawsze weekendowa cisza u nas :) Qarolina współczuję marudkow :( Leo też dzisiaj nie robił kupki , pewnie rano będzie pełen nocnik :) A jak Gosia się czuje ? Imbirku co się dzieje ? Żal się ile chcesz po to tu jesteśmy :* Mind jak Lilka ? Szczęściara gratuluję nowych ząbków :) u nas już dłuższy czas takie fale na te piątki raz spokoj a raz katar załzawione oczka rzadsza kupka i tak to jest z tymi zębami ... Co tam u Was ? U mnie nie wesoło Leos został wydelegowany do dziadków ja mam dzisiaj gorączkę , dreszcze boli mnie strasznie głowa i cała twarz dosłownie ... Dostałam jakaś zawiesinę do nosa miała pięknie oczyszczać zatoki a tu dupa ! Nawet ciutek mi nie schodzi (mój słownik wymyślił słowo fiutek zamiast ciutek dobrze że zauważyłam hahaha) Leżę pod kołdrą w salonie i czytam ostatnia 4 część Greya , która mąż mi kupił przed porodem Leosia i jakoś nie miałam czasu do tej pory jej przeczytać :) co chwilę robi mi herbatę , wszystko przynosi jakbym tak nie miała i nóg :) ale nie powiem mile to :) teraz robi na kolację tatara bo mi się zachciało :) Dawno się tak źle nie czułam ... Tak strasznie tęsknię za tym urwisem , że dzisiaj już płakałam bo rozmawiałam z nim przez telefon a on mama !! Mama i opowiadał mi po swojemu :) maz do niego pojechał to mówi że takie popisy walił że aż Leosia nie poznaje ;) Dzisiaj oglądałam sobie zdjęcia z ciąży i jak Leos był malutki ... Ale za tym tęsknię ... A Wy ?? Buziaczki :*
  9. Hej hej :) Qarolina współczuję nocki :( biedna Gosia :( dobrze , że to tylko flegma i czysto na pluckach :* a co do teściowej OMG , byłam pewna że już wyjechała ... Monmonka Zuzia na pewno tęskni :( i właśnie ta wizja powrotu do pracy najbardziej mnie przeraża ... :( Ja to taka miekka buła jestem , że jak tylko pomyślę że Leosiowi może być smutno to mam łzy w oczach .. no ale takie jest życie i nie ja pierwsza nie ostatnia zostawiam dziecko i idę do pracy :) Mila uśmiałam się z tych gaci hahaha :) Monikae pisz, żal się a my Cię wysłuchamy :* wiem , że Ci ciężko jak mąż wyjeżdża ale będziemy razem z Tobą odliczały ten miesiąc :* Co do buntu to Leos jakiś czas temu że wszystkim był na nie a zwłaszcza z przebieraniem pampersa i ciuchów .. ale odpukac minęlo i jest znośny :) Sevenka mam nadzieję, że te trójki szybka sie przebija :) Współczuję nocki Calineczka hahaha Twoja teściowa jest mocna ! No i te jej kury co do zębów piątek to widzę , że jeszcze daleka droga ale są mega napuchnięte i białe te dziąsła , potok sliny jeszcze nigdy się tak nie ślinił i non stop chodzi z rękom w buzi !!! A jak nie ręce to smoczek ... Peonia dobrze, że telefon działa Ja już po lekarzu dostałam antybiotyk na zatoki ... Wzięło mnie masakrycznie a mam tydzień na wyleczenie :) Co do pracy to tylko sprzedaje :) Dziewczyny z chęcią bym Wam wysłała rogaliki :) tylko jak ? :( Buziaczki :*
  10. Hej :) Dziękuję za wszystkie gratulacje :) Bardzo się cieszę, że udało się teraz dostać tą pracę bo co chwilę jakieś wydatki ... Z drugiej strony jestem przerażona jak to wszystko logistycznie ogarnac ale jakoś damy radę :) Qarolina wracam do cukierni :) może nie jest to szczyt marzeń ale ważne że kasa jest :) menadżerka mówiła że jak się wkręcę już w pracę to być może wezmą mnie na inny punkt i zostanę kierownikiem sklepu :) Monmonka powodzenia w pracy ! :) Biedna Zuzia :( oby gorączka szybko minęła ! :* Mind zdrówka dla Lilki :* te choroby są okropne ! I tak jak pisałaś dzieci zlobkowe są bardziej narażone na choroby :( Qarolina również zdrówka dla Gosiaczka :* trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę :* Sevenka to Olusia mega towarzyska jest ! :) Leon też uwielbia dzieci :) czy to na ulicy , znajomi czy w reklamie :) kiedyś byliśmy na spacerze i szła dziewczynka też mega towarzyska :) zaczęli się przytulać nawet buzi sobie dali śmiesznie to wyglądało ;) Monikae nie martw się tak :* Leos też dużo nie wypija chociaż jak zrobię mu sok z sokowirówki to potrafi wypić nawet 500 ml w ciągu dnia :) mleka nie pije ale staram się przemycać mu np robię bułkę w mleku lub płatki kukurydziane jakieś kaszki , zupki myślę że się uzbiera ten litr ale też nie codziennie . Mind ale przygoda z busem :) ja czasami sobie ubzduram jakaś datę czy godzinę to koniec , nikt mi nie przegada Jutro Leos zostaje z rodzicami bo ja mam szkole :) muszę kupić mu kapcie bo 21 już ma na styk :) Dzisiaj od rana piekłam rogaliki drożdżowe z budyniem :) Co najgorsze znowu coś mnie rozkłada , zatoki dają popalić , ucho mnie boli ! Masakra byle bym Leosia nie zaraziła :( Buziaki :*
  11. Hej laseczki :* Qarolina jaka śliczna Gosiunia :* piękny motylek ! :* Trzymam kciuki za wizytę , oby to nie było nic poważnego :* Monikae każda z nas ma chwilę słabości nie da się ukryć , że macierzyństwo nie zawsze jest usłane różami i w różowych kolorach ... Ale jutro jest nowy dzień i na pewno będzie lepiej :* aj już nic nie mów o pieniądzach ... One w dziwny sposób uciekają między palcami Mind piękna kurtka ! Oby była dobra za rok :) ja zamówiłam wczesna jesienią na aliexpress ich rozmiar 104 na oko to takie nasze 98 i też mam nadzieję, że za rok jeden wydatek mniej Peonia udanego wypoczynku dla Waszej rodzinki :) Szczęściara miło się czyta , że spełniasz się w pracy :) może Maciuś faktycznie więcej je z rownieśnikami , Leo też jak je z nami przy wspólnym stole to zje o wiele więcej :) Monmonka kciuki zaciśnięte ! Ty niedługo wracasz do pracy nie ? Pokaż buciki :) Mila mi współczuję nocnego tulenie z kibelkiem ja zazwyczaj po takim restauracyjnym jedzeniu też mam rewolucje ... Dziewczyny mam nowinę :) wczoraj rano zadzwoniłam do menadżerki czy nie znalazłoby się dla mnie miejsce w pracy :) mówi że nie wie bla bla bla że oddzwoni mówię no ok ! Pewnie dupa ! Otóż za dwie godziny dostaje telefon że zapraszają mnie na rozmowę o pracę , więc szybko się ogarnęłam i pojechałam i co ?? Dostałam pracę !! :) Zaczynam od 12.02 :) tylko co najgorsze w tym wszystkim ?? Do pracy będę miała na godzinę 5 .. więc o 4 pobudka :( ale dam radę ! :) Mamy już projekt domu :) tzn projektant już go rysuje :) wrzesień/październik ruszamy z budową :) wszystko zaczyna się układać :) jeszcze byle zdrowie dopisywało i będzie super :) Pozdrawiam :* i buziaczki dla naszych małych dużych skarbów :)
  12. Hej laski :) Jakoś czasu mi brak na pisanie ... :) Monmonka ale żeś zaszalala kobieto ! :) Ciuszki cudne :) mnie jakoś na razie powstrzymuje myśl i budowie i zrobiłam się złotówka jak to mój mąż mówi , Leo ma pełno ciuszkow ale na pewno coś tam mu jeszcze dokupie czekam na kolekcję wiosenne :) Qarolina więc czekamy na fotki Gosi :) może uda się zdobyć jakaś że żłobka :) Sevenka ja nie pracuje a też czuje się jak dętka ;) mamy tyle spraw do pozałatwiania że moja głowa tego nie ogarnia jeszcze zaczęła mi się szkoła dobrze że to już ostatni semestr :P chociaż myślę czy od października czegoś nie zacząć ale nie wiem jak to ogarnę dziecko szkoła praca budowa i jeszcze w domu coś ogarnąć ... Oby mi życia nie zabrakło :) Monikae oby Maciuś niczym się nie zarazil :* pazurki bardzo ładne ! Jak to mówią nauka czyni mistrza :) co do śniadań to u nas różnie : kanapki , płatki kukurydziane na mm , bułka w mleczku , jajecznica , jajko gotowane , paroweczka , kaszki itd ale czasami mam wrażenie że Leo non stop je to samo ... Alilu Ada jaka agentka z tym smoczkiem hihi uśmiałam się :) Współczuję Wam tych nocek ! Tak jak dziewczyny uważam , że zrobiłaś kawał dobrej roboty ! I myślę że śmiało z głową wysoko podniesiona możesz być z siebie dumna :) jeśli czujesz potrzebę zaprzestania kp to zrób to i nie mniej wyrzutów sumienia ! :) Monmonka to Ci Zuzia diabełek jeden :) Leon raczej ma już stały harmonogram wstaje ok 7-8 drzemka jest ok 12 do 14 i godzina 20-21 chłopaka nie ma :) nam to pasuje bo wieczór mamy dla siebie i jak będę musiała wrócić do pracy to też jest to jakiś plus :) więc może tak jak piszą dziewczyny spróbuj ją szybciej wybudzić ? Lub po prostu już tak ma i tyle :) szwagierki córka chodzi spać 24:00/1:00 i śpi do 11:00 oni są szczęśliwi bo mogą jeździć po znajomych itd a dla mnie to jest chore bo przez to nie puściła jej do przedszkola bo przecież jak ona ma ja przestawić ?? Chore!!! Qarolina bardzo dobrze zrobiłaś w tej przychodni !! Ja też się zaraz kłócę :) ostatnio jak mieliśmy te akcje z żulami to poszłam do wszystkich sąsiadów z zapytaniem czy tylko my mieszkamy w tej klatce itd :) dałam im instrukcje aby obserwowali klatkę , zamykali piwnice itd bo nie po to dzwoniłam do spółdzielni żeby wymienili wkładkę żeby znowu przesiadywał ktoś w piwnicy i o dziwo piwnica zamknięta ! Maz się śmiał że jakims prezesem powinnam być Peonia , Monmonka ciocia mojego P pracuje w Bizielu :) nawet mój P miał tam mały zabieg :) Opowiem Wam jak moje dziecko umie naśladować jeża wczoraj pytam się go o różne odgłosy zwierząt on uwielbiam wymyślać odgłosy różnych egzotycznych zwierząt i w końcu pytam o te które zna i myślę a spytam i mówię Leonku a jak robi jeż a Leos na to palce to buzi i mówi mniam on zrozumiał jak robi jesz a nie jeż no i pękaliśmy ze śmiechu Moje dziecko uwielbia cytrynę !! Nawet się nie kwasi tylko mówi mniam mniam i się oblizuje
  13. Hej laski :) Monmonka ja też lubię Twoje tasiemce pisz pisz :P Gratuluję wszystkim maluchom nowych umiejętności :) ja też zauwazylam zmianę u Leosia z dnia na dzień nas zaskakuje :) sam z siebie zaczął mówić niektóre słówka , jak jest u moich rodziców to nawet zauważy że np mama przestawiła jakiś przedmiot :) albo że mój tata np przewiesił obrazy :) ostatnio namalował konia a Leos wziął mnie za rękę pokazał na obraz i powiedział koń :) w znikopisie jak wyjmie magnesy to po konturze potrafi powiedzieć zwierzątka :) kolorów jeszcze nie ogarnia :) Dużo zdrówka dla chorowitkow :* oby skończyło się bez antybiotyków :) Sevenka Leos po mmr gdzieś w 10 dobie dostał lekka wysypkę i lekka gorączkę dwa dni i minelo :) trzymam kciuki żeby nic więcej Oli nie było :* Calineczka ja też przeżywałam jak zakończyłam nasza przygodę z kp , a Leos oprócz gorączki i biegunki na zeby to odpukac jeszcze nie był chory :) może ma to po nas bo ja nawet w przedszkolu nie chorowałam i mąż też więc może Leo się uchowa :) Po zabawie super ! Nogi do dziś mnie bolą :) wczoraj miałam niezłego kaca ale co tam raz na rok można zaszaleć :) miałam dzień na picie Wczoraj byliśmy odebrać Leosia od moich rodziców i przy okazji dać prezenty na dzień babci i dziadka byliśmy też u mojej babci :) a dzisiaj jedziemy do teściów ... Leos był z moją chrzesniaczka i moimi rodzicami na imprezie z okazji dnia babci i dziadka w osiedlowym ośrodku kultury , mama mówi że nic się nie bał tylko trochę wstydził :) tańczył biegał i tyle się najadł że mama myślała że mu dupka pęknie ! Mind udanego saneczkowania My czasami też śpimy z Leosiem i czasami to jakby go wgl nie było tak ładnie śpi a czasami to masakra ! Ale idzie się przyzwyczaić :) uwielbiam się do niego przytulać . Ostatnio spał i trzymał P za nos jak P chciał się przekręcić to był ryk bo on musiał nos trzymać hahaha. Szczęściara współczuję wymiotów :( jak dzisiaj ? Mam nadzieję że nic spokojna Monikae jeśli miałaś urodziny to wszystkiego najlepszego dużo zdrówka i miłości :* a jak u Was ? Monmonka to teść , szwagier i mój P są tacy kawalarze zawsze teściowej pytam czy to co teść mówi to prawda kiedyś dla jaj teść włożył mi coś w kurtkę ale ja nie wiedziałam że to on byłam pewna że szwagier i mój P wyjęłam to za chwilę znowu coś tam mam i mówię no zobaczy mama no debile normalnie ! A teściu : to ja ! Jak mi było wstyd Leo też jest smoczkowy , zazwyczaj chce go jak jest mega zmęczony , chce spać lub się uderzy ... Ale spokojnie myślę że na wszystko przyjdzie czas i się oduczy :) Ale gratuluję Lilci :* Mila mi współczuję przeżyć ! Dobrze , że to nic poważnego :* Dzisiaj mąż robi obiad a ja mam laby :) Miłej niedzieli :*
  14. To zdjęcie chyba lepsze ;) Wycinalam skórki i tak sobie wycięłam że krew mi leciała z 3 palców ... Min z małego :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...