Skocz do zawartości
Forum

Natalina2003

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Orzechów

Osiągnięcia Natalina2003

0

Reputacja

  1. Hej dziewczynki,jestem juz po dzisiejszej wizycie i będę miala córeczkę. Bardzo się cieszę chociaz bylam przekonana ze bedzie chłopiec. W domu juz mam parke. Mąż zawiedziony , no ale myślę ze mu przejdzie. Co myslicie o imionach: Amelia lub Liliana?
  2. A czemu do góry nogami to nie mam pojęcia
  3. No to i ja się pochwalę moim brzuszkiem,16t2d.
  4. Anek 1986 krwawic nie krwawię,tylko ten brązowawy sluz mnie niepokoi.
  5. Dziewczyny,czy któraś z Was plamila na brązowo?Ja plamilam na początku ciąży,dostalam duphaston i ustalo.Obecnie jestem w 14 tc i będąc przed chwilą w toalecie zauwazylam sluz lekko zabarwiony na brązowo.Jak myślicie czy to normalne czy może powinnam zażyć ponownie duphaston.Wizytę u lekarza mam dopiero 22lipca.
  6. Renifer to Ci współczuję,ja na szczęście mam wakacje i nigdzie się nie spieszę.
  7. Dziewczynki,tak czytam ile kg przytyłyście i zauważyłam że ja to trochę szaleję,bo ja mam 3,5kg do przodu.No ale mam 172cm wzrostu a waga wyjściowa to 56kg.
  8. Julita,wiem o czym mówisz,my tez jak zaczynaliśmy budowę domku to mialam male dziecko.Maz w pracy a ja na macierzyńskim i w miedzy czasie zalatw to i tamto.Dopilnuj ekipy,dokup materialy ale powiem szczerze ze mi to sprawialo ogromną frajdę.A efekt końcowy nie do opisania,czulam się jak bym to ja sama budowala.
  9. 30.12.2017-pewnie będę ostatnia .Jeśli chodzi o spanie,to cala noc kręcę się po lozku a rano mogę spać do 10.Problem tylko ze mam jeszcze 2 dzieci,dzisiaj przychodzi ekipa by ułożyć kostkę na tarasie,no a maz w Hiszpanii.
  10. renifer dzięki za odpowiedź.Też mi się wydawali ze jest ok bo porównałam z norma.
  11. Dziewczyny,odebralam wynik TSH,który wynosi 1.236.Czy mam się obawiać.Lekarz mowil ze jak bedzie dodatni to mam iść do endokrynologa.
  12. Dokładnie tak.Ja do gin.chodzę tylko prywatnie.Z pierwszą ciążą poszlam na nfz ale bylam mloda i nie pracowalam.Koszmar,twierdzil ze wszystko ok,dostalam krwawienia to nawet mi leków do domu nie przepisal.Fakt polozyl do szpitala na 2 dni i koniec.Na koniec ur wcześniaka który byl o 4 tyg mniejszy niż powinien być.Dobrze ze trafilam ze skurczami do innego szpitala.Z drugą ciąża od początku poszlam prywatnie.Mam wadę macicy i musze mieć akladany szew,potem leki na rozwój pluc.
  13. Oczywiście że jest.Ja miałam identycznie,dopiero 2 dni po spodziewanej @ wyszla ciemniejsza.Obecnie jestem w 13 tygodniu ciąży.
  14. Widzę że 22 czerwca kilka mamusiek idzie na badania.Ja również w tym dniu mam prenatalne,bedzie to moj 12 i 2 dzień. Mi kazano przyjść z pelnym pęcherzem.
  15. Tak sobie teraz myślę,że wogole nic o sobie nie pisalam.No więc,mam 36lat,2 dzieci(14 i 5),pochodzę z lubelskiego.Jest to moja 4 ciąża,1 poroniłam,kolejne ur w 29 tyg.Podejrzewam że teraz może być podobnie,ale jestem dobrej myśli.Termin mam zróżnicowany 27.12-02.01.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...