Nanda

Kobieta, 40 lat, Wrocław

Ostatnie posty użytkownika
Nanda

Re: Wypadanie włosów

Dobre są wcierki z czarnej rzepy, tylko trochę śmierdzące i ciężkie w stosowaniu, bo jeśli włosy lecą z całej głowy to trochę ich musisz zużyć, a do tego to się wciera w skórę głowy. Oprócz tego polecam Ci multiSkrzyp z pokrzywą, drożdżami i skrzypem, ma bardzo dobry skład. Tylko pamiętaj, by brać to przez kilka tygodniu, bo to nie jest preparat, który pomaga po dwóch czy trzech tabletkach.

Nanda

Re: Jak dbacie o paznokcie?

Ja kiedyś stosowałam tę odżywkę z Eveline, bo przy kilku warstwach dawała świetny kolor, ale nie zauważyłam jakiś spektakularnych efektów. Za to te rękawiczki exclusive cosmetics spa dla dłoni są świetne, bo działają też fajnie na pazurki nawilżając płytkę. Tylko podstawą jest później nie zmywanie ich zmywaczem z acetonem, bo to przesusza.

Nanda

Re: Jak dbacie o stopy?

Ja używam tarki w formie pilnika z papierem ściernym, jest delikatniejszy i łatwiej utrzymać go w czystości. Ścieram pięty zawsze na sucho, do tego po tych zakładam nawilżająco zmiękczające skarpetki exclusive cosmetics spa dla stóp i w zasadzie to jest dla mnie wystarczająca pielęgnacja.

Nanda

Re: Jak dbacie o paznokcie?

Kiedyś chodziłam do kometyczki na zabiegi parafinowe, teraz korzystam z rękawiczek nawilżających - są tańsze, można wykonać zabieg w domu i są mega skuteczne. Ja kupuję w Auchanie Exclusive Cosmetisc Spa, są one doskonałością roku według Twojego Stylu :-) Super odżywiają dłonie i skórki wokół paznokci i mam wrażenie, że nawilżają także same płytki. Staram się oprócz tego nie stosować zmywaczy z acetonem, a pod ciemny lakeir zawsze stosuję bezbarwną bazę.

Nanda

Re: Bieganie

Żeby bieganie było skuteczne jako nie tylko jako nabranie formy, ale także wyszczuplająco trzeba pilnować pulsu. Jest na to prosty wzór 220 - wiek = x, chudnie się przy utrzymywaniu plusu w granicach 60 - 65% x.

Nanda

Re: Profesjonalne maseczki?

U mnie ostatnio są maski w kompresie, nakłada się je na 30 minut na twarz (mają wycięcia na oczy, nos i usta), a resztę maseczki wklepuje w skórę. Mam przetestowane te ze Świt Pharmy z serii Spa i bardzo lubię kolagenową, bo super rozświetla i poprawia koloryt skóry.

Nanda

Re: Gdzie zabrać małe dziecko?

Poszukaj tutaj, ja mam już starsze dzieci, ale mignęły mi tam zajęcia dla rodziców i dzieci już od 6 miesiąca życia :-)

Nanda

Re: Przedszkolak i zajęcia dodatkowe

U nas też zabrano zajęcia w przedszkolu :(
Mi udało się znaleźć tożsame zajęcia w pobliżu przedszkola więc nie muszę wozić dziecka daleko. Tutaj jest wyszukiwarka zajęć dodatkowych, bezpłatna dla rodziców i można znaleźć coś w pobliżu domu pozaszkolne.pl
Moje dziecko nie wyobrażało sobie, ze nie będzie chodziło na gimnastykę więc wyjścia nie było - musiałam zapisać, ale na siłę bym nie zmuszała, gdyby nie chciała.

Nanda

Re: Konie, koniki...jeździectwo i wszystko dookoła

Ja jeździłam i bardzo żałuję, że moi rodzice nie kontynuowali mojej nauki jazdy konnej. Jak ktoś ma ochotę pojeździć z maluchem to w fajne lekcje dla maluchów są w Jaszkowie woj. wielkopolskie, tam jest centrum hippiki i chyba także w Sierakowie - tam jest najstarsze w Polsce stado ogierów.