Skocz do zawartości
Forum

nadia222

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Ostrołęka

Osiągnięcia nadia222

0

Reputacja

  1. a ja myślę, jak trochę zasłonić kaloryfer - by nie zaszkodzić... a jednak postawic może coś na takiej półce.. bo taka długa biała płachta niefajna..
  2. a ja szukam kanapy, spofy, narożnika do salonu.. Meble do salonu i takie cudo znalazłam;) ale chyba inny kolor:)
  3. NIE, bo jeszcze za małe;) ale tak serio, to bardzo nie chcę, by jadły.. tyle chemii i potem problemy z zębami, z normalnym jedzeniem, z wagą nawet.. kondycją..nastrojami.. po co.. raz po raz czemu nie, ale po co codziennie drożdżówka, mars, inny batonik.. słodki jogurt, pepsi.....
  4. a ja sugeruję, by skorzystać z fachowca, są teraz takie fajne możliwości, sama się zastanawiam, czy Rodzicom nie sprezentować, bo remont odkładają od 2 lat.. rocznica ślubu się zbliża, to jak się złożymy z bratem i siostrą.. na pewno na coś wystarczy;) Vouchery na projekty - aranżacje
  5. nadia222

    Odchudzanie

    myślę, że każdy dietetyk inaczej podchodzi do sprawy i jeszcze przed wizytą warto zadzwonić i zapytac, czy badania będą zlecane (i jakie), czy dobrze przyjść juz z wynikami (czego)
  6. Matematyka wcale nie musi być zmorą dla większości uczniów. Matematyki nie lubimy wtedy, kiedy jej po prostu nie rozumiemy. Równania, nierówności i układy równań są ważnym działem matematyki. Zadania sprawdzające umiejętność rozwiązywania równań i nierówności często pojawiają się na testach i egzaminach. Dlatego może warto skorzystać z tych pomocy [url=http://http://www.szukamszkoly.com/zadania-domowe/matematyka/sprawdzian-z-rownania-nierownosci/[/url] i poćwiczyć samemu.
  7. Witam wszystkie Mamy, wśród nas kierowców często (niestety!) dochodzi do wypadków drogowych, dlatego ważne jest, abyśmy znali swoje prawa i wiedzieli jak postępować w przypadku uszkodzenia samochodu. Oddając pojazd do mechanika, poszkodowany wcale nie musi pozostać bez auta. W takiej sytuacji może on wystąpić o samochód zastępczy z OC sprawcy. W tym artykule Tekst linka znajdziecie pożyteczne rady. Pozdrawiam
  8. Witam wszystkie Mamy, wśród nas kierowców często (niestety!) dochodzi do wypadków drogowych, dlatego ważne jest, abyśmy znali swoje prawa i wiedzieli jak postępować w przypadku uszkodzenia samochodu. Oddając pojazd do mechanika, poszkodowany wcale nie musi pozostać bez auta. W takiej sytuacji może on wystąpić o samochód zastępczy z OC sprawcy. W tym artykule Tekst linka znajdziecie pożyteczne rady. Pozdrawiam
  9. nadia222

    Odchudzanie

    Dieta przede wszystkim musi być zbilansowana 5 posiłków dziennie dużo warzyw białe mięsko, a najlepszym sposobem żeby mieć tą zbilansowana dietę pójść do dietetyka który ustali nam dietę odpowiednią dla naszego organizmu.
  10. dziękuje wszystkim za pomoc muszę poprostu ubrac się w cierpliwośc i baczznie przygladac sie co sie dzieje
  11. es_ze słyszałam, że te przyczepki można też wypożyczać - spróbuj się rozejrzeć w okolicy GreenVelo, może znajdziesz tam gdzieś wypożyczalnie
  12. mam pytanie jaka jest przepać między szkoła podstawową a gimnazjum, Słyszałam że w gimnazjum jest okropnie,. Czemu się pytam moje dziecko idzie do gimnazjum jest wzorową uczennica i boję się że trud który został włożony w szkole podstawowej może w gimnazjum przepaść.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...