Skocz do zawartości
Forum

Nadia123

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Płock

Osiągnięcia Nadia123

0

Reputacja

  1. Boże Dorka... Nie wyobrażam sobie co czujesz. Na samą myśl robi mi się słabo. .. Jakie to zycie jest niesprawiedliwe.Trzymaj się kochana :*
  2. Leci nam 5 miesiąc. Dziewczynki są duże jak na swój wiek. Termin mamy na 12 stycznia ☺ Miaa super ze u Was również wszystko w porządku. Imię macie wybrane? ☺
  3. U mnie też wszystko dobrze. Ciąża rozwija się prawidłowo i bedziemy mieć dwie dziewczynki. Będzie Madzia i Maja ☺
  4. U mnie też wszystko dobrze. Dzidzie rosną, mój brzuch również :p Rozpoczety 12 tydzień. Objawy ciążowe na szczęście przechodzą. Cały czas trzymam kciuki za Wasze II kreseczki ☺
  5. Ja Was obserwuje i siedzę cicho
  6. Dziewczyny nie poddawajcie się! W końcu i Wam się uda. Wiem ze staracie się długo no ale na każda przyjdzie czas. Polecam trochę odpuścić myślenie o tym i uda się szybko. Przez prawie rok nic, suplementy itp. Potem odstawienie wszystkiego bo byłam już zrezygnowana i bach dwie kreski. Wizyta u ginekologa i potwierdzona ciąża. Wiem że jest Wam ciężko.. Mocno trzymam kciuki za dobre wieści i będę tu zaglądać i Wam kibicować :*
  7. Niestety mam młodości szczególnie rano, w ciągu dnia nie jest tak źle. No ale da się przeżyć. No i tak jak Miaa mogłabym ciągle spać, na szczęście pocieszasz ze to trochę przejdzie wkrótce ☺
  8. Rozpoczęliśmy 10 tydzień, ciąża rozwija się prawidłowo, wiec uznałam ze mogę już tutaj o tym napisać ☺
  9. Hej dziewczyny ☺ Miałam pisać jak sie uda. A więc udało się, jestem w ciąży, na dodatek bliźniaczej. Strach sie bac, ale jestesmy bardzo szczesliwi
  10. Ja również stwierdziłam, że odpuszczam, odezwę się jak ujrze II kreski. Ściskam Was mocno :*
  11. A u mnie dziś tak jak na załączonym zdjęciu ☺
×
×
  • Dodaj nową pozycję...