Skocz do zawartości
Forum

nadia1003

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Kraków

Osiągnięcia nadia1003

0

Reputacja

  1. ja sie ciesze ze teraz bo 3 ost msce wypadna juz na jesien. gdybysmy byly w ciazy od 3 mscy wczesniej, to moglvy byc koszmar :)
  2. jak sie czujecie? macie juz jakies mdlosci czy cos? u mnie tylko bolesne piersi i dzis mialam zawroty glowy. tak to cisza i spokoj
  3. czyli trzymamy kciuki za jedna dzidzie w brzuszku :)
  4. Irka, trzymam kciuki !!:) daj znac po
  5. wg OM 5t4d. kolejna wizyta niby za 3tygodnie ale gdzie ja tyle doczekam nie wiedzac co z serduszkiem ;) gin mowi ze majowka wiec dlatego tak pozno. dlatego chce isc prywatnie 30.04 :)
  6. czesc dziewczyny :) jak samopoczucia? nie wytrzymalam i zamiast za tydzien pobieglam dzis do gin - zrobila mi usg, wszystko wyglada super, na serduszko za wczesnie, poki co. 4mm ale sie ciesze.
  7. ale rosnie ladnie - to podobno najwazniejsze :)
  8. dzieki Anet :) no wlasnie, to jest smieszne w sumie, ze wrecz sie wyczekuje mdlosci ;)
  9. hej Limonkowa :) we wtorek 680, w piatek 2233. a Ty? kiedy masz usg?
  10. czesc, dolaczam do grudniowek we wtorek test - dwie kreseczki, od razu beta, w pt powtorka - przyrasta ladnie. wizyte mam dopiero 24.04 i juz chodze po scianach - moja pierwsza ciaza i nie potrafie myslec o niczym innym, tylko, czy wszystko jest w porzadku. jak u was z objawami? poza pobolewaniem piersi i lekkim pobolewaniem w podbrzuszu nic poki co u siebie nie zaobserowalam (wczoraj zaczal sie 6tc, wg OM).
×
×
  • Dodaj nową pozycję...