Skocz do zawartości
Forum

Mysiulka2706

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Ostrołęka

Osiągnięcia Mysiulka2706

0

Reputacja

  1. Ewka nie jestem lekarzem.. Ale dużo czytałam o tarczycy. Najlepiej mieć TSH 1-2 Ja mam TSH 1. A u Ciebie wydaje mi się ze jest trochę przy wysokie bo to już chyba przy górnej granicy co?? Mi lekarz też nic nie powiedział że po odstawieniu dupka można poronic dopiero z internetu się wszystkiego dowiedziałam.. Więc wiem jak ciężko zaufać. Lekarzowi..
  2. Ewka może warto skonsultować z innym lekarzem.. Ja na pewno już nie zaufam tylko jednemu.. Nie miałam wywolywanej owulacji bo ja mam co miesiąc.. A jak Ty nie wiesz czy masz czy nie to chyba najlepszy będzie Monitoring.. Wtedy lekarz wylapie czy była czy nie..
  3. Trafiłam na te forum bo szukam opini o inofemie.:) Miesiąc temu poronilam w 5tc po 2 latach starań.. Wszystkie wyniki ja i mąż mamy dobre.. A ciężko jest mi zajść w ciążę.. Dzisiaj mam 27dc cyklu i wiem że nie udało się bo robiłam betę wczoraj.. Lekarz zaproponował mi brać inofem. Tylko czy jego się bierze także w ciąży? Czy jak się dowiem że jestem to odstawiam??
  4. 1ewka najlepiej poczekaj na owulacje.. Może warto wspomóc się specjalnymi testami?? Ja mialam dupka po owulacji czyli 15dc do 25dc. Prawdopodobne jest ze duphaston może opóźnić lub zachamowac owulacje i dlatego zaleca się jego branie po owulacji..
×
×
  • Dodaj nową pozycję...