mysiowa

Mężczyzna, 49 lat, Lublin

Ostatnie posty użytkownika
mysiowa

Re: Konkurs "Aktywni z dzieckiem"

Uwielbiam pływać i nurkować z synem. Odkąd odkryliśmy aparaty do zdjęć podwodnych mamy większą frajdę. Zaczęliśmy jeździć nad morze ze względów zdrowotnych,dla Bartusia i nie potrafił wtedy pływać. Właściwie sam nauczył się, bo Adriatyk jest tak słony, że nie mogło być inaczej. Zakochał się tak w pływaniu, że pomyślał o wodniakach, patentach i zakochał się w pływaniu.
Jest zdrowszy, silniejszy, szczuplejszy, weselszy; zero alergii, ciągłych katarów, wałeczków.
A to co widzimy nurkując z fajkami to cudeńka. Pewna jestem, że kiedyś zechce nurkować na poważnie, ze sprzętem. Ciekawość jest już rozbudzona i to zaprocentuje.

mysiowa

Re: Konkurs "Czas z dzieckiem"

Ja pamiętam swoich rodziców zawsze z książką w ręku. Nasz Bartuś też będzie miał takie wspomnienia. Bardzo lubi książeczki; chyba bardziej niż zabawki. Lubi oglądać obrazki, lubi, gdy mu czytamy. Ma swoje ulubione :)
W dzień 1 urodzin spośród wielu wystawionych rzeczy sięgnął po książkę :)

mysiowa

Re: Konkurs "Otulacze"

Są takie miejsca koło łopatek, których masowanie wycisz dziecko-górne krawędzie od strony kręgosłupa. Działa naprawdę! I cicha pioseneczka, prawie szeptana. Ja mam swoją. Każda mama chyba taką ma.
Bardzo szybko uspokajają się dzieci. Sprawdziłam na swoim synku, na dzieciach znajomych i kiedyś nawet na małym krzykaczu-terroryście w zatłoczonym autobusie.