Skocz do zawartości
Forum

monis281

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Stalowa Wola

Osiągnięcia monis281

0

Reputacja

  1. i jak podeśle ktoś linka :)?
  2. Hej dziewczyny, ja też proszę o linka do nowego forum, leże czytając was :)
  3. Piękne brzuszki dziewczyny. co do programu do kolazy jak i obróbki zdjęć polecam Picasa 3 ,bezplatnie i bez wirusow ściągniesz na stronie dobre programy. Dzisiaj mały obudził mnie o 5 , wstalam mega głodna. Zjadłam duuuzo kanapek i teraz zasnąć nie mogę
  4. Ile wasze maluszki ważą ? ja jestem w 30 tc i mały waży 1.5 kg i nie wiem czy to dużo czy mało
  5. Tak na szczęście wszystko w porzadku, mialam mase badan i wyszlo ksiazkowo. Co do facetów to mój mąż też ciągle zmeczony albo w złym humorze ,a jak ma wyjść z chłopakami albo na impreze idziemy to pełen energii. Choć teraz po powrocie z szpitala go nie poznaje taki miły i odwołał wszystkie plany na ten weekend. Ja tez mam zamiar w przyszłym tygodniu wszystlo prac i prasowac ,bo nie wiadomo kiedy znów mnie wezmą na oddział. Na zaparci mój sposób to dwa jabłka popite pół litrem wody.
  6. Tak teraz wszystko w porządku na szczęście, miałam mase badan i wszystko ksiazkowo jak to lekarz stwierdził. Nie wiadomo czym to jest spowodowane ,wizyte u mojego gin mam w srode ,takze kontrola będzie .
  7. Witam Was Kobitki po długiej nieobecności, która była wywołana pobytem w szpitalu. Odczuwałam słabe ruchy dziecka i o 23 trafiłam na odział na kilka dni. Nie zdążę chyba nadrobić wszystkich zaległości z postami dzisiaj ;). Witam kolejne mamusie :)
  8. Hej dziewczyny. Ja już po obiedzie u szwagierki. Było bardzo miło, nawet upiekla placka na nasz przyjazd. Co do remontów to też nas czekają w tym miesiącu, bo w grudniu nie wiadomo jak się ułoży i mój mąż jeszcze jedzie na szkolenie , nie mieli kiedy go wysłać.
  9. Marti biodra? w którym jesteś tygodniu? Mam nadzieję, że to mnie ominie. Ja na plecy polecam masaż rozcierający na boki, ale potem Mały się wcieka ;)
  10. Mam na myśli męża :P. Prawie 1,5 roku po ślubie, 3 Lata przed . Właśnie nie mam pojęcia, nigdy między nami spięć nie było. Zobaczymy, dam wam znac wieczorkiem
  11. Jak się nachodze , jak za długo siedzę , jak zdarzy mi się spać na plecach. A mnie czeka dziś obiad u najstarszej siostry męża i kompletnie nie wiem czego się spodziewac , bo od kiedy jesteśmy razem nigdy nas nie zapraszala na obiad.
  12. anna.lee zazdroszczę takich planów zwiedzania świata ! A ja się cieszę na myśl, że moze w wakacje pojedziemy w Bieszczady :-D. Ja też mam termin na 6.01 i mi wychodzi 29 tygodni 3dni madzia silna z niej dziewczynka, nim sie obejrzysz będzie chłopaków do domu przyprowadzac.
  13. Jak taka skomplikowana sytuacja to powinnaś pomyśleć co będzie najlepsze dla Ciebie i Twojego maleństwa.
  14. A dziękuję, bardzo się z mężem cieszymy i nie możemy sie doczekać. Jak masz lekka to nie powinno być problemu. Choć mój ortopeda mówił, że przed ciążą to dzięki cwiczeniom i masazom bylo w porzadku ,a teraz nie jest w stanie ocenic jak sie kręgosłup wygial i w ktora strone. Stwierdzil ze bezpieczniej dla dziecka jak przyjdzie na swiat przez cesarke
  15. Joasia86 nie smuc się bo maleństwo odczuwa Twoje emocje. Bardzo mi przykro , że się tak zachował. Nie powinien mowic takich rzeczy , nigdy w życiu. Ale jeszcze ułoży, moim zdaniem trzeba wierzyc. Trzeba isc na kompromisy z jednej jak i drui strony. Jak zobaczy maleństwo to myślę, że będzie chciał żebyś odrazu się do niego wprowadziła :-)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...