Skocz do zawartości
Forum

Monis0612

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Hønefoss

Osiągnięcia Monis0612

0

Reputacja

  1. mój wybrał "zgrabne dupeczki z zajebistymi cyckami", mieszkamy nadal razem, ale razem nie jesteśmy więc ma teoretycznie prawo robić co chce.. Czekam na przyjście na świat naszej córki, czekam do dnia aż przywiezie ją dumny ze szpitala, a kiedy pójdzie do pracy, spakuję jego rzeczy i wystawię za drzwi. Wyślę sms-a, że wiem o obu panienkach i pożyczę mu dobrego życia. Życie bywa obleśne, wzbudzające odruch wymiotny, gdy w telefonie znajduje się zdjęcia i opisy tego, co robi człowiek, z którym się zasypiało i budziło codziennie w jednym łóżku.. Ale gdzieś tam wierzę, że czeka mnie coś dobrego w życiu, a do niego i do obydwu panienek (które wiedzą o mnie i o dziecku), wszystko co złe wyrządzili, kiedyś wróci..
  2. Ja padłam o 1 ;) a kurtka to już dawno wymieniona na model z zapasem ;)
  3. Monis0612

    Poronienie

    Chyba zostaje tylko wizyta u lekarza i usg... chce czy sie nie chce biegać po lekarzach to tylko tak sprawdzisz co się dzieje w środku..
  4. Jeśli nie dzieje się nic z maluszkiem, nie ma zagrożenia przedwczesnym porodem ani krwawień to można śmiało na basen śmigać - nawet jest to wskazane, odciąża kręgosłup :)
  5. Kika to najlepszego dla córki :) Ja też wczoraj skonczyłam 16 ;) :P ....no dobra +13 lat ;) Ja mam stojak do wanienki i powiem szczerze, ze na moje oko jest bardzo stabilnie - trzeba sprawdzic nim sie kupi jaki rozstaw nozek i z jakiego materiału jest :)
  6. Mami to my w brzuszkach miejsce na pierniczki znajdziemy..;) te nieudekorowane tez wsuniemy damy rade ;)
  7. Jaka fajowska kulka :) To moze i ja pokaze swoja 24tyg kulke ;)
  8. Glicynia to dopisz się do nas - znaczy się zrób "coming out" i jawnie się wypowiadaj, nie pogryziemy Ciebie ;) nawet nie wiemy, gdzie Ciebie szukać ;)
  9. Kurde, a miałam nadzieje, ze te mikołaje ze zdjecia chociaz przysnia mi sie razem .. Na jakims jachcie.. Z szampanem... Hihih ;)
  10. Szkoda, że nie znalazłam ich wczoraj rano pod poduszka.. Albo chociaż jednego z nich ;) Tola, forum kobiet które wiedzą co by chciały pod Choinke dostac ;) hihi.. Bez pakowania, biore na miejscu
  11. O tym dyskutujemy intensywnie :))
  12. Doturlamy Cie na porodowke, nie martw sie ;)
  13. Wystarczy dla każdej, w razie co mam jeszcze sernik i litr lodów ;)
  14. Jak pączki weźmie to ją wpuścimy i nawet bombke dostanie do zabawy ;))
×
×
  • Dodaj nową pozycję...