Skocz do zawartości
Forum

monika1709

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Szczecin

Osiągnięcia monika1709

0

Reputacja

  1. letnia mama-frajerowi bym zniszczyla zycie. Idz do jego zony i powiedz wszystko. Bo tak naprawde nie tylko ty z dzieckiem jestescie pokrzywdzeni ale i ta kobieta z dzieckiem . Bo tak naprawde nie wiecie z kim jeszcze sie spotyka. Zaloz mu sprawe o alimenty,nie boj sie jesli tak postapil z wami to ty tymbardziej nie musisz sie bac. Walcz o swoje a on niech zaplaci za wlasna glupote. A mysle ze jego zona nie chcialaby byc oszukiwana nadal ,z reszta nikt by nie chcial wiec zrobisz jej przysluge mimo ze na poczatek moze oberwie ci sie:) bo taka moze byc jej reakcja,naturalna ale przeysli sobie. Dziecku jestes ty potrzebna,rodzina ktora pomaga tobie w jakis sposob wynagrodzi dziecku nieobecnosc ojca, z czasem znajdziesz facea ktory troche zastapi dziecku ojca. Wszystko sie ulozy, strach ma wielkie oczy, bedzie dobrze.
  2. W pracy swietnie poki co:) klubik narazie odpuscilam bo nie umiem sie odnaleźć w tym kraju znaczy w poslkich urzedach.Ale za to mam panstwowa prace wiec zobaczy. Maly mi rosnie jak na drozdzach jest naprawde super, teraz troche zabkuje, sam jeszcze dobrze nie chodzi widac ze sie boi. Remont wiecznie cos i juz zaczyna mi wchodzic wszystko bokiem dobrze ze mieszkam u tesciowej i ne patrze na to wszystko chodz utrzyywanie 2mieszkan, jezdzenie codziennie nawet po 2 razy od chaty do chaty by np otworzyc drzwi fachowcowi,wyjsc z psem ,nakarmic psa jest meczace. Moj Tomek musi pracowac wiec narazie jest takei jezdzenie. Moja siostra po rozowach z psychologiem i psychiatra narazie jest "normalna" ale boje sie ze depresja moze miec swoje nawroty i znow mi cos glupiego odwali. Vicctory ciesze sie ze wszystko sie udalo i ze jestes zadowolona ze szpitala, chcac nie chcac za granica maja wiecej kasy i to widac nie tylko bedac w szpitalu ale nawet jadac droga:) Jak wasze pociechy dziewczyny ?
  3. ewelcia87 czesto mowimy slowa tylko po to by nas zabolaly a nie dlatego ze tak myslimy moze i u twojego partnera tak jest? Ciesze sie dziewczyny ze tak cieszycie sie z bycia z waszymi pociechami:) Elza -pisalas ze twoj ex poplakal sie ,czesto faceci dopiero gdy zobacza dziecko dociera do nich pewne rzeczy moze i teraz cos dotarlo. A co do jego laluni, ja wierze w karme dlatego wraca do niego to co on robil. A swoja droga cos czuje ze na tych wakacjach musial cos narozrabiac ze go rzucila:)
  4. Hej dawno mnie nie bylo ,ale problem mam ze sprzetem,zlosliwosc rzeczy martwych, dwa kompy mi siadly:/ Karola moja siostra ma 19lat ,mieszka w domu dziecka znaczy w takim mieszkaniu co ma ich przystosowac do wyjscia poniewaz skonczyla 19lat i zaszla w ciaze. Facet odszedl, ona bez domu ,bo jesli zaszla w ciaze musi sie wyprowadzic. tez ma ciezka sytuacje, ale mimo depresji mimo strasznej glupoty przez ktora moglam ja stracic i dzidzie to jakos sie podniosla ( co fakto dzieki psychologowi i psychiatrze) ale zobaczyla swiatelko w tunelu. Sa domy dla samotnych matek i hostele ,oni pomagaja samotnym matkom. Wierze w ciebie i mysle ze dasz sobie rade mimo ciezkich chwil, pamietaj ze zazwyczaj strach ma wielkie oczy. Dziecko da ci wiele bezgranicznej milosci i takiej milosci nie poczujesz od nikogo innego. Jest jedyna w swoim rodzaju. Przesylam ci sile, dzialaj i nie zamartwiaj sie az tak bardzo mocno,bo nas ogranicza stan umyslu ,jesli podzialasz uda sie, Zobaczysz.....Caluje goraco Dziewczyny was pozdrawiam i caluje goraco!
  5. Brunetka gratuluje! Vicctory buziaki dla was:* gratuluje wam!
  6. Hej! remont jakos idzie -kafelkuja. Mam inny mega problem moja siostra jest w ciazy i ostatnio wiele sie dzialo ale na fo nie bede o tym pisac. W kazym badz razie moglam ja starcic. Znalazlam prace w DPsie od jutra zaczynam ,zobaczymy czy dam rade:) A co tam u was ? Na roczek mialam tort z rózowej cukierni jak sie nie myle i byl bardzo i ladny i smaczny.
  7. arotka gratuluje zabkow! U nas mlody ma sie dobrze za 2 tyg konczy rok ,masakra jak to leci:) Remont w toku ciagle cos wychodzi ,zaczynam sie irytowac juz na to:/ ale blizej niz dalej. Nie wiem czy pisalam ale mysle o otworzeniu wlasnego klubiku dla maluchow z tym ze mam problem bo w urzedach mnie zbywaja i nie wiem czego sie uczepic od czego zaczac:/ Narazie ide na rozmowe w sprawie miejsca pozniej mysle ze jesli to bedzie zalatwione to pojde dopytac sie o dotacje po czym dopiero zajme sie dzialanoscia .Nie wiem czy to poprawna kolejnosc ale w necie jest tyle informacji ze az mnie czasem cos w trafia:) Pozdrawiam was i caluje!
  8. Kuchnia -szara (jeszcze mysle nad tonem moze siwy ,napewno nie ciemny) do tego szafki pomaranczowe a miedzy szafkami kafle biale Latam po pare razy dziennie do liroya ,to moj drugi dom :)Teraz mam dwa domy wiec jak moj jest w pracy musze przyjechac wyjsc z psem ,otworzyc drzwi facetowi co robi nam remont ,a jak moj jest w domu to przyjezdzam z jedzeniem ale wracam zaraz do syna i drugiego psa z ktorym tez trzeba wyjsc i tak w kolko, Oczywiscie w miedzy czasie latam po sklepach. Ciesze sie ze u was wporzadku, moj mlody tez ma sie dobrze z czego sie ciesze bo myslalam ze te rozlaki na pare godzin niezbyt dobrze zniesie a tu jest inaczej. Od 1kwietnia jestem juz bezrobotna ,w pracy sie pokickalo wiec musze juz szukac pracy;/
  9. Hej remont masakra syf i mogila:) wiecznie cos ,ja nie moe sie zdecydowac co do kolorow co chwila zmieniam :) Nocki w miare, mlody zostaje non stop z babcia az mi zaczyna go brakowac, bo jezdze co chwila gdzies. Ogolnie zabiegana non stop jestem. Mlody nie chce jesc jego zupek tylko nasze jedzenie i np zamiast swojej zupki woli kanapke z serem zoltym. Oolnie myslalam ze jak najdluzej bede go meczyc z nie doprawianym jedzeniem ale widze ze mlody sie nie daje:) Ale z dwojga zlego wole isc w sol niz w slodycze:) Tak wiec od teraz doprawiam mu sola morska chociaz tyci zeby zjadl nrmalny obiad inaczej albo cyc (od ktorego chce odejsc) albo biszkopty i owoce. \ Jak u was ? jak dzieci? Pozdrawiam i wybaczcie ale naprawde wpadam na chwile do domu i nie zawsze mam czas na pisanie
  10. U nas pena geba REMONT, NIESTETY NIE MAM NETA U TESCIOWEJ tak wiec nie mam jak wam pisac. Pozdrawiam was i cauje jak i wasze dzieciaczki. Ciagle biegam szukam ,kupuje wiec nie mam czasu na nic;/
  11. Hej ! u mnie pelna geba remont, nie mam internetu wiec nie mam jak do was pisac. W ogole ciagle na biegu nie mam czasu na nic:/ Pozdrawiam was i cauje ,oczywiscie wasze dzieciaczki rowniez;)
  12. Nindziowamama gratuluje! Moj ma pchacza ale jakos go on nie kreci i nie staje przy nim. Ja wyprowadzam sie na dniach do tesciowej bo u nas zaczyna sie remont. Dzis przenosilam kuchnie do pokoju a i tak jeszcze sporo mi zostalo bo mialam nie zapowiedzianych gosci--siostre mojego faceta z rodzinka. Troche boje sie ale zobaczymy jak to bedzie. Pogoda brzydka masakra . Pozdrawiam i wpadne jak znajde chwile
  13. Rozrabiaka chcialam pojsc na skroty i mi nie wyszlo wiem na co jest brobiotyk,ale u nas nie zadzialal. Nie chcialo mi sie rozwijac dokladnie. Wazne ze dajesz rade z ta pupa. Alhena u nas to norma skok-lek separacyjny. MAm nadzieje ze dlugo nie potrwa. Wybaczcie nie mam jak pisac bo mlody jeka steka i marudzi:/
  14. Mlody ladnie spi ale gdy jestesmy obok inaczej budzi sie z placzem. Nie chce go zostawiac tak wiec biore go do pokoju i lezy z nami a pozniej przenosze. Widac ze zab mu sie przebija i bedzie juz 8zabkow. Wiem ze najlepiej na boso lub w skarpetkach ale musze cos na dwor mu kupic bo mysle ze na roczek to za reke pomaszeruje . 1 maja. Konczy rok:) Dni nadal "mamamama" i robienie na biegu ale takie urokiktore bum juz nie zamienila na mic innego:) szkola przetrwania.:) Zoo napewno do Niemiec ale gdzie to nie wiem jeszcze. A moze ty cos zaproponujesz mi ? Dobranoc padam
  15. U mnie zamieszanie bo zaczynamy generalny remont kuchni i lazuenki ,w sumie to lazienke budujemy od podstaw. Moj mlody nie mowi jakos specjalnie,spiewa sobie mowi pojedyncze literki jak "o"u itd.jak i tata i mama czy baba no i da ale chyba nie kojarzy tego z daj. Slyszalam ze chlopxy pozniej zaczynaja mowic wiec nie martwie sie:) Triel-szczerze wg mnie lepiej jak idzie to w ta strone niz gdy nie zwraca sie uwage ale fakt faktem wkurzajace to napewno dla rodzica ktory dba o dziecko. U nas to ciagle mlody mi z czegos spada ale to nie uniknione ,najbardziej ma nozki posiniaczone i nie wiem od czego ,czy od raczkowania czy uderza sie zabawkami. Kwietniowka mam nadzieje ze juz wszystko ok,bo piszac o depresji to az przykro sie robi. Ja zrobie obiad dla 10osob ,a moze grilla ,jeszcze nie wiem ale nie bebe bawic sie w jakies imprezy. Anita to nie ciekawie a moze u was zaczal sie lek separacyjny? Bo moj mlody tez mnie nie odstepuje na krok. Chociaz uwas to ciagle mialas z mloda problem.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...