Skocz do zawartości
Forum

-Monika-1991-

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Stalowa Wola

Osiągnięcia -Monika-1991-

0

Reputacja

  1. Na usg żadnego krwiaka tylko obecność krwi w macicy. I żywy maluch! Według lekarza wszystko ok. Dla nich za granicą wszystko jest ok dopóki dzieje się naturalnie. Nie kazali mi uważać, musiałam wrócić do pracy.
  2. Witam, W 5 tygodniu ciąży wystąpiło u mnie dość obfite krwawienie. Bez bólu, tylko krew, która nie zawierała żadnych skrzepow. Po wizycie w przychodni okazało się, że ciąża w dalszym ciągu znajduje się w jajniki i tam jest ognisko krwawienia. Następny termin badania wyznaczono za tydzień z podejrzeniem ciąży pozamacicznej. Na kolejnym badaniu lekarz stwierdził obecność płodu w macicy. Wiek ciąży na 17.10 to 6 tygodni i 3 dni. W macicy obecna była też krew. Lekarz stwierdził, że nie jest to problemem i powinnam przestać plamic za 2-3 dni. W dniu dzisiejszym dalej mam plamienia w kolorze brązowym a to już tydzień od badania. Lekki ból w prawym boku. Jestem po jednym poronieniu i ciąży pozamacicznej. Czy to normalne? To wszystko ciągnie się już prawie dwa tygodnie. Mieszkam za granicą. Nie uznają ratowania ciąży do 12 tygodnia
×
×
  • Dodaj nową pozycję...