Skocz do zawartości
Forum

Moniika1982

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Jdndu

Osiągnięcia Moniika1982

0

Reputacja

  1. Dziewczyny moje wyniki po glukozie 75: Na czczo 77 Po godz 184 Po dwóch 77 Już sama nie wiem czy to oznacza cukrzyce bo podobno to oznaczenie po dwoch godzinach sie liczy a tego po godzinie nawet nie wszyscy lekarze zlecają. Jestem w 21 tc.
  2. Justyna dobrze że z maleństwem wszystko ok. Zazdroszczę że już po połówkowym jesteś .
  3. Dziewczyny podczytuje was i gratuluje kopniaków i dobrych wyników. Ja jutro mam usg połówkowe i już sie boję a jeszcze wychodzi na to że chyba mam cukrzyce ciążową... po dodzinie glukoza 200 a ponieważ powtórzyłam badanie to na drugim było po godzinie 184. Na czczo i po dwoch godzinach prawidłowa. Pozdrawiam
  4. Ja bym poszła w te Nifty albo Harmony bo to jednak tydzień i masz wyniki. A wiadomo że człowiek wariuje w oczekiwaniu na wyniki. Fakt że ja zrobiłam Nifty i już w 14 tyg miałam wynik. Szczerze mówiąc amino się bałam.
  5. Mamalastminute nie zalamuj się. Daj znać jak się czujesz i nie placz po kątach, nie warto bo nic złego się nie stanie.
  6. Mamalastminute rozumiem...moniaciech3@o2.pl. Pisz!
  7. Mamalastminute napisz do mnie. Jakie masz wyniki. Miałam taką samą sytuację. Wyniki biochemii fatalne.
  8. Marissa kurczę mi ta aminopinkcja sen z oczu ściągała. A teraz jestem szczęśliwa że nie muszę jej robić. Mamalastminute gratuluję dobrego wyniku usg. Ja to dziś chyba piwo bezalkoholowe wypije z tej radości...
  9. Nie trać nadziei, Bordronka jak ja się cieszę...a ta płeć to już wisienka na torcie!
  10. Dziewczyny jestem najszczesliwszą kobietą na świecie. Otrzymałam wynik Nifty! Nie dość że ryzyko trisomii jest jak 1 do milionów to będziemy mieli córkę! Dwóch lekarzy stwierdzilo płeć męską a tu taka niespodzianka. Życzę wszystkim samych powodzen i dobrych wynikow. W tej sytuacji odwolam aminopunkcje!
  11. Mamalastminute trzymam kciuki i ja za prenatalne. A pogoda rzeczywiście piękna, cały dzień grillowalismy a później wizyta na stadninie. Piękny czas.
  12. Usg genetyczne wzorowe. Wykonane u dwóch lekarzy. Po pierwszym usg usłyszałam od lekarza że dziecko na pewno nie ma wad genetycznych i pappa to tylko formalność bo ukończyłam 35rż.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...